مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۱۱۳۹۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۷
تعداد بازدید: ۷۸۳
30 سالگی برای یک خانم از آن سن های مرزی است. تعداد زیادی از خانم ها در اوایل دهه سوم زندگی شان دچار بحران می شوند و احساس می کنند که در حال سپری کردن دوران جوانی و ورود به دنیای میان سالی هستند
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز

این نکته ها را در مورد آرایش کردن بدانید

جادوی گریم برای زیبایی

آرایشگران به شما می گویند چگونه جوان تر شوید

مجله خبری لحظه نما:30 سالگی برای یک خانم از آن سن های مرزی است. تعداد زیادی از خانم ها در اوایل دهه سوم زندگی شان دچار بحران می شوند و احساس می کنند که در حال سپری کردن دوران جوانی و ورود به دنیای میان سالی هستند. خیلی از خانم ها سراغ جراحی های زیبایی و درمان های جوان کننده می روند تا بتوانند اثر گذشت زمان را از روی چهره خود پاک کنند و جوان تر از سن شان به نظر برسند ، اما هستند خانم هایی که به هر دلیل تمایلی به انجام جراحی های زیبایی ندارند ، مثلا ممکن است نخواهند هزینه زیادی بکنند یا از عوارض چنین جراحی هایی می ترسند یا ... حتی ممکن است جراحی کرده ولی نتیجه مطلوب شان را نگرفته باشند ؛ اما شکی در این وجود ندارد که هیچ کس با زیباتر و جوان تر شدن مشکلی ندارد و از این که بتواند بدون دردسر چهره ای جوان تر داشته باشد ، استقبال هم می کند. البته اشتباه نکنید منظور آرایش زیاد نیست ؛ منظور گریمی است که فقط ایرادها را از روی صورت پاک می کند و اصلا جلب توجه هم نمی کند. در این جا قدم به قدم با آرایشگران ماهر همراه شدیم تا تمام رازها و تکنیک های استفاده صحیح از لوازم آرایشی را برای تن مطرح کنیم.

با رنگ های مات ، پف چشم ها را بپوشانید

مجله خبری لحظه نما:چگونگی زدن سایه می تواند چشم ها را درشت تر ، ریزتر و حتی فاصله دو چشم را زیادتر و کم تر نشان دهد ؛ مثلا سایه ای با رنگ روشن چشم ها را درشت تر نشان خواهد داد یا رنگ های مات ، پف چشم ها را می پوشاند. البته حواس تان باشد باید طوری این کار را انجام دهید که نگاه تان جلب توجه کند نه سایه چشم تان.

هم چنین برای این که رنگ سایه خود را بهتر نشان دهید روی پلک ها اول یک لایه پودر بزنید بعد سایه چشم استفاده کنید و در نهایت روی سایه خط چشم بکشید. از سایه کم رنگ برای رفع گودی چشم استفاده کنید.

یادتان باشد استفاده از سایه پر رنگ ، چشم را کوچک نشان می دهد و مالیدن خط چشم باعث بیمار نشان دادن فرد می شود.

تکنیک های صحیح ریمل زدن

قبل از این که برس را به مژه های تان بزنید ، مقدار اضافی ریمل روی برس را با گذاشتن دستمالی روی آن پاک کنید. هنگام ریمل زدن باید برس آن را به طور افقی بگیرید و بعد از ریشه به سمت نوک مژه ها ریمل بزنید ، برس را کمی بچرخانید تا مژه ها از هم جدا شوند ، حواس تان باشد که خیلی مژه ها را از ریمل پر نکنید. وقتی می خواهید مژه های پلک بالا را ریمل بزنید ، باید برس را بالای مژه ها بگیرید چون وقتی به مژه ها از بالا ریمل بزنید ، وزن مژه ها به سمت پایین می افتند و حالت بهتری می گیرند. اگر می خواهید مژه های پلک پایین را هم ریمل بزنید ، بهتر است نسبت به پلک بالا از ریمل کمتری استفاده کنید. اگر می خواهید مژه ها به خاطر ریمل زیاد به هم نچسبند ، بعد از هر دوری که ریمل می زنید صبر کنید تا خشک شود و بعد دوباره روی آن دور دوم را شروع کنید ، معمولا یک تا دو دور ریمل زدن کافی است. ولی اگر می خواهید ریمل برتری داشته باشید ، می توانید دو تا سه دور بزنید.

کدام رنگ سایه را انتخاب کنیم ؟

اگر پوست گندمی روشن دارید ، می توانید از اکثر رنگ های سایه استفاده کنید اما از تونالیته های روشن ؛ به خصوص اگر برای روز آرایش می کنید.

اگر پوست سبز روشن دارید ، از رنگ هایی که یک درجه از پوست شما تیره تر است ، استفاده کنید یا از رنگ طلایی که درخشش خاصی به شما می دهد. از رنگ براق کرمی برای زیر ابرو و بالای استخوان چشم جهت برجسته شدن چشم تان استفاده کنید.

اگر چوست مایل به زرد دارید ، از رنگ های آبی ، خاکستری مایل به آبی ، ارغوانی روشن یا صورتی در وسط چشم و تونالیته تیره تر همان رنگ ها در کناره های چشم استفاده کنید و بالای استخوان چشم را با رنگ کرمی براق برجسته کنید. اگر پوست تیره دارید ، سعی کنید از رنگ هایی که یک درجه از پوست شما روشن تر است ، استفاده کنید. در سایه های تان رنگ طلایی یا نقره ای اضافه کنید. اگر مایل به استفاده از سایه های تیره هستید از خط چشم تیره استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که سایه چشم حود را با رنگ چشم هم رنگ نکنید.

انتخاب رنگ رژ لب

اگر رنگ پوست تان تیره است بیشترین حق انتخاب را دارید ، رنگ گوجه ای ، شکلاتی ها ، قرمزها ، رنگ های روشن و نارنجی ها برای شما مناسب است. کسانی که پوست تیره با زمینه صورتی دارند بهتر است رژ لب قرمز با ته زمینه آبی یا صورتی استفاده کنند و اگر پوست تیره با زمینه زرد دارند از قرمز گرم با ته زمینه نارنجی استفاده کنند.

اگر رنگ پوست تان متوسط است و ته زمینه طلایی دارد تمام طیف های قرمز به شما تعلق دارند ، بنفش با ته زمینه قهوه ای صورتی یا قهوه ای با ته زمینه قرمز.

اگر پوست روشن دارید ، می توانید از رنگ های روشن مانند بژ ، صدفی و صورتی استفاده کنید.

با کرم پودر ، بینی تان را کوچک کنید

اگر بینی بلندی دارید ، باید در نوک بینی از کرم پودر تیره تری استفاده کنید ؛ اگر بینی تان کمی انحنا دارد و کج است ، رنگ تیره را در کنار بینی و رنگ روشن تر را در وسط بینی به کار ببرید.

هم چنین از پودر روشن می توانید برای بزرگ تر نشان دادن بینی کوتاه ، چشمان گود رفته کوچک ، صورت باریک و بلند ، چانه عقب رفته ، گردن باریک و بلند و پوشاندن حلقه سیاه دور چشم استفاده کنید.

چه کانسیلری انتخاب کنیم

شما باید کانسیلری انتخاب کنید که پایه رنگی کرم داشته باشد. حواس تان باشد که کانسیلر نباید روشن تر از رنگ طبیعی پوست شما باشد چون در این صورت سفیدی بیش از اندازه زیر چشم ها بیشتر جلب توجه خواهد کرد و چهره حالت طبیعی خود را از دست می دهد. بهترین حالت این است که کانسیلر دقیقا رنگ پوست باشد و وقتی روی پوست مالیده می شود اصلا رنگ ان مشخص نباشد. دنبال کانسیلری باشید که پوشانندگی بالایی داشته باشد. معمولا کانسیلرهای جامد ( استیک ) بیشتر می توانند این هدف را برآورده کنند و باید بدانید کانسیلرهایی که باید با اسفنج مالیده شوند کمترین پوشانندگی را دارند.

کدام برق لب ها مناسب هستند ؟

باید توجه کنید که بالم هایی ( پماد لب ) وجود دارند که ظاهری فریبنده دارند اما مواد درون آن ها لب های شما را حتی از قبل هم خشک تر می کنند. اسید سالیسیلیک که درمان خیلی خوبی برای آکنه است ، می تواند لب های شما را به شدت خشک کند. درون کرم های ضد آکنه موادی است که جوش ها را خشک می کند و در نتیجه این کرم ها دقیقا همین تاثیر را روی لب های شما می گذارند و آن ها را خشک می کنند ، بنابراین مواظب باشید که با لب های تان تماس پیدا نکنند. از هر کرمی که دارای مواد عطری یا سیلیکون است هم اجتناب کنید چون این مواد روطبت لب های شما را می گیرند.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: