مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۱۶۵۶۱
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: ۱۰۱۷۹
با شهرهای باقی مانده از قرون وسطی و فستیوال های سنتی هیچ بازار کریسمسی بهتر از اروپا نیست.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:با شهرهای باقی مانده از قرون وسطی و فستیوال های سنتی هیچ بازار کریسمسی بهتر از اروپا نیست. بنابراین اگر به دنبال هدیه ، یک فضای سحرآمیز می گردید پس بهتراست پروازتان را رزرو کنید، بیمه سفرتان را انجام دهید و به سراغ یکی از این بازارهای کریسمس زیبای اروپا بروید.

زیباترین بازارهای کریسمس در دنیا

1) برمن - آلمان
برمن یک شهر قرون وسطی ای است که برای یک کتاب افسانه ای بسیار مناسب است، پس تعجب نکنید که این شهر یکی از زیباترین بازارهای کریسمس دنیا را در خود دارد. با بیش از 170 غرفه که به زیبایی تزیین شده اند ، کارهای دستی سنتی ونوشیدنی فروشی هایی که با مشعل روشن شده اند و در پس زمینه آنها میدان زیبای بازار وجود دارد، کل فضای شهر بسیار خاص است. به سمت رودخانه پایین تر بروید تا به کلبه هایی که در بالای آنها را برف گرفته و نوشیدنی های آلمانی در آنها سرو می کنند برسید. همچنین در اینجا جاذبه های شبیه یک تقویم وجود دارد که هر روز با به نمایش گذاشتن یک سورپرایز باز خواهد شد.

زیباترین بازارهای کریسمس در دنیا

2) ادینبورگ - اسکاتلند
ادینبورگ شهری است که هیچ چیز را نصفه انجام نمی دهد، پس علاوه برجشن های سال نو این شهر بازار کریسمس آن را نیز به لیست آرزوهای فصلی تان بیفزایید. امسال میزبان 3 بازار است؛ یک بازار سنتی اسکاتلندی، یک بازار کودکان و بازار اصلی به سبک آلمانی که قرار است در شرق باغ های خیابان Princes برپا شوند. می توانید اسکیت روی یخ کنید، بر روی سه چرخه ، سواری رمانتیکی داشته باشید و درمارپیچ درخت کریسمس گم شوید.علاوه بر همه تجملات و تزیینات معمول بازارهای کریسمس انتطار یک سری رویدادهای فصلی مانند قطار سانتا، دو تفریحی، و یک تئاتر کریسمس متناسب فرهنگی را داشته باشید.

زیباترین بازارهای کریسمس در دنیا

3) کلمار - فرانسه
این شهر زیبای فرانسوی که به طور نیمه از چوب ساخته شده است بهترین پس زمینه را برای یک بازار کریسمس دارد. شاید معروف ترین نباشد اما به راحتی یکی از زیباترین ها با یک دکوراسیون شبیه افسانه ها، هدایای سنتی و رینگ اسکی روی یخ فضای باز است. بازار در 5 میدان گسترده شده است وبه عنوان بازاری با بیشترین چراغانی به خاطر حلقه گل های جذاب و هزاران چراغ در فرانسه معروف است. در این مکان که بسیار خانواده محور است کودکان نیز بازار خودشان را با اسباب بازی های چوبی، دلقک ها و تعداد زیادی نان زنجبیلی دارند.

زیباترین بازارهای کریسمس در دنیا

4) پراگ - جمهوری چک
پراگ شهری است که به زیبایی معروف است و اگر در دسامبر به آنجا سفر کنید شهر تبدیل به یک شهرعجایب زمستانی شده است. بزرگترین بازارها در میدان Wenceslas و میدان  Old Town قرار دارد که هر دو به یک اندازه با تم های فولکلور و غرفه هایی که وسایل دست ساز مانند وسایل شیشه ای، جواهرات، نوارها، شمع ها، زیورآلات و اسباب بازی های چوبی می فروشند می درخشند. همچنین انتظار کنسرت سرودهای کریسمس، درخت کریسمس بسیار بزرگ و اصطبل حیوانات میلا مسیح را که کودکان در آن می توانند حیوانات مزرعه آنجا را نوازش کنند داشته باشید.

زیباترین بازارهای کریسمس در دنیا

5) کلن - آلمان
کلن یکی از معروف ترین بازارهای کریسمس در اروپاست اما برای این شهرت دلیلی وجود دارد. در این جا که 7 بازار کریسمس وجود دارد سالانه 2 میلیون نفر را به اینجا می کشاند و همه این بازارها درحد یک پیاده روی با یکدیگر فاصله دارند. بهترین آنها در بیرون کلیسای جامع زیبای متعلق به قرن 18 کلن قرار دارد. غرفه های نیمه چوبی، پیست اسکی روی یخ فضای باز و یک بازار شناور همگی در سایه خانه های زیبا با دیوارهای باریک انگار اصلا دیده نمی شود. و اینها تنها تعدادی از دلیل هایی است که این بازار چنین محبوب است.

زیباترین بازارهای کریسمس در دنیا

6) تیولی گاردنز کپنهاگ - دانمارک
تیولی گاردنز درتمام طول سال شبیه یک رویاست پس در کریسمس انتظاردارید که این زیبایی چندین درجه افزایش یابد. هزاران نور سحرآمیز به تمام رنگ ها و بوی انگور پنکیک های سیب  شما را در تمام پارک احاطه کرده است. انتظار یک تم شمالی با سنت های اسکاندیناویایی ، غذاهای دانمارکی برای افزایش حس کریسمس را داشته باشید.

زیباترین بازارهای کریسمس در دنیا

7) بروژ - بلژیک
این شهر رمانتیک که مورد علاقه همه است نیز لایق این است در این لیست باشد. دسامبر زمانی است که شهر بلژیکی بسیار سحرانگیزتر می شود به خصوص با ساختمان هایی که به زیبایی نورپردازی شده اند و بازارهای کریسمسی که در اطراف یک پیست اسکیت روی یخ فضای باز جمع شده اند. به سمت میدان اصلی سنگ فرش شده بروید که مرکز فعالیت هاست. در اینجا حدود 30 کلبه چوبی هدایای سنتی، غذاهای خوشمزه و شکلات هایی با شهرت جهانی به فروش می رسانند.

زیباترین بازارهای کریسمس در دنیا

8)  اینسبورگ - اتریش
کوه های برف گرفته و ساختمان های بلند رنگی شهر باعث می شوند اینجا ارزش یک بازار زیبای کریسمس را داشته باشد. در کل 6 بازار وجود دارد، یکی از بهترین ها بازار کریسمس Old Town است. در اینجا می توانید سقف طلایی معروف را که با تاریخ باستان احاطه شده است درحالی که نوشیدنی سنتی گرم تان را می نوشید ببینید. تزیینات، صنایع دستی و دیگر هدایای کریسمس و برای بچه ها اجراهای روزانه ی افسانه ها در تئاتر Wagon در اینجا وجود دارند. تعداد زیادی دونات سنتی Kiachln را درحالی که دربین 70 غرفه بازار قدم می زنید بخورید.

زیباترین بازارهای کریسمس در دنیا

9) بوداپست - مجارستان
بازار کریسمس بوداپست هم برای زیبایی و هم برای این که جای بسیارخوبی است تا بتوانید تخفیف بگیرید معروف است. بازار اصلی در میدان Vörösmarty واقع شده است و بیش از 100 غرفه چوبی را درخود جای داده است. در اینجا بازدید کننده گان می توانند به موسیقی زنده درحالی که محصولات دست ساز مانند شمع، لباس و تزیینات کریسمس می خرند گوش کنند. همچنین غذاهای سنتی لهستانی مانند goulash و کلم پر شده نیز بخورید. مراقب Gerbeaud House نیز باشید یک تقویم بزرگ که پنجره های آن در 5 عصر باز می شوند و کار هنری معاصری را مربوط به آن روز به نمایش می گذارند.

زیباترین بازارهای کریسمس در دنیا

10) وین - اتریش
بازار کریسمس دیگری که شهرت جهانی دارد در پایتخت اتریش واقع شده است. حدود 25 بازار وجود دارند و قدیمی ترین آن بازار December است که قدمت اش به سال 1294 میلادی بر می گردد. بیش از 200 غرفه که با هدایا، غذاهای گرم و بوی کریسمس پانچ و شاه بلوط های سرخ شده پر شده اند در اطراف خیابان های بزرگ وین قرار دارند. دیگر جذابیت بازار کریسمس Rathaus این است که غذاهای محلی سنتی کریسمس ، یک درخت کریسمس بزرگ دارد.

زیباترین بازارهای کریسمس در دنیا
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: