مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۰۱۳۷
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۸
تعداد بازدید: ۷۳۸۰
اتاق خواب های کوچک اغلب مشکلاتی را با خود به همراه دارند زیرا فضای کافی برای همه چیز وجود ندارد و اگر وجودداشته باشد طراحی دکوراسیون نهایتا منجر به شلوغی اتاق می شود
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:اتاق خواب های کوچک اغلب مشکلاتی را با خود به همراه دارند زیرا فضای کافی برای همه چیز وجود ندارد و اگر وجودداشته باشد نیز طراحی دکوراسیون آن نهایتا منجر به اتاقی بسیار شلوغ خواهد شد که کسی علاقه ای ندارد آنجا بماند. طراحی دکوراسیون یک اتاق خواب کوچک نیاز به برنامه ریزی زیادی دارد و باید باهوش بود و راه حل هایی ویژه برای آن یافت.

می توانید تعدادی کشو و قفسه را در زیر تخت جا دهید. به طور مثال، تخت می تواند بر روی یک سطح بالاتر از زمین قرار گیرد و تعدادی کشوی دراور در زیر آن قرار گیرد که جایگزین کمد دیواری شود و در نتیجه مقدار بیشتری ازفضای کف باقی بماند.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک

نصب درهای کشویی برای اینکه هیچ محدودتی برای قرار گرفتن مبلمان و تخت وجود نداشته باشد راه حل بسیار خوبی است. علاوه بر سادگی، این نوع درها برای خانه هایی با سبک دکوراسیون مدرن و مینیمال کاملا مناسب است.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک

اگر اتاق آنقدر کوچک است که یک تخت کل فضا را می گیرید، از شر هرچیزی که احساس می کنید ضروری نیست خلاص شوید حتی کمد دیواری. اگر اتاق پنجره های بزرگ داشته باشد از مشکل کوچکی آن کاسته می شود و این کوچکی کمتر به چشم می آید.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک

قفسه های باز برای اتاق های کوچک بسیار مناسب هستند زیرا هیچ فضایی از زمین را اشغال نمی کنند و فضای نگهداری ارزشمند و کاربری فراهم می کنند . همچنین می توانید از ان ها برای به نمایش گذاشتن عکس ها، کتاب ها و دیگر چیزها استفاده کنید. آنها را در بالای تخت تان نصب کنید چون مسلما از دیوار این قسمت استفاده دیگری نخواهید داشت.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک

برای اینکه اتاق همچنان حس باز بودن داشته باشد و احساس نکنید با وسایل درحال خفه شدن است، کتابخانه آن را بر روی دیوار نصب، زیر سقف نصب کنید. این روش جالبی است که باعث باز ماندن فضای کف می شود و حس جاداری به اتاق می دهد.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک

به گزارش مجله خبری لحظه نما اسباب و مبلمان چند منظوره بهترین دوست یک اتاق خواب کوچک هستند. به طور مثال، میز پاتختی می تواند به عنوان میز کار نیز عمل کند و برعکس. این میز را در گوشه قرار دهید و اینگونه از فضایی استفاده کرده اید که کمتر کاربردی بوده است.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک


با استفاده از آینه و سطوح صیقلی و ترکیب رنگ درست به اتاق فضا بدهید. دیوارها و سقف می توانند یک رنگ باشند تا باعث شوند که اتاق بزرگتر به نظر بیاید.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: