مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۰۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۰
تعداد بازدید: ۴۶۱۰
فروشگاه های رنگ پر از ایده و الهام هستند در عین حال بعضی از رنگ ها هیچ گاه شانس انتخاب خوبی پیدا نمی کنند
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:فروشگاه های رنگ پر از ایده و الهام هستند در عین حال بعضی از رنگ ها هیچ گاه شانس انتخاب خوبی پیدا نمی کنند. اما دراینجا ما می خواهیم توضیح دهیم که چرا بد نیست در مورد بعضی از رنگ ها در طراحی دکوراسیون نظرتان را عوض کنید.

قهوه ای
قهوه ای کاملا ویژه است . این رنگ برای بعضی بیش از حد مردانه و برای بعضی دیگر خسته کننده است. به این وضعیت بی علاقگی بسیاری را برای استفاده از رنگ تیره را اضافه کنید. اما قهوه ای های غنی رنگ های فوق العاده ای برای خلوتگاه های خانه و کتابخانه ها هستند و استفاده از رنگ های کرم می تواند باعث روشن تر شدن فضا شود. قهوه ای درست می تواند یک فضای بسیار دنج ایجاد کنید به خصوص اگر همراه رنگ سبز مورد استفاده قرار گیرد.

پنج رنگ متفاوت در طراحی دکوراسیون داخلی

نارنجی
یا باید عاشق نارنجی بود و یا از آن متنفر بود. اما برندهایی مانند هرمس پاریس باعث شده اند تا این رنگ برای بعضی معنی لوکس داشته باشد. روانشناسی رنگ به ما می گوید که این رنگ های خانواده مرکبات روح بخش هستند و به همین دلیل برای مولد بودن و کارایی بسیار مناسب اند. اما باید هشدار دهیم که اگر می خواهید دیوار را نارنجی کنید بهتر است که از نارنجی سوخته استفاده کنید و یا همراه آن  خاکستری به کار ببرید. قرمز پررنگ برای کل اتاق کمی زیاده روی است. آن را با خاکستری، آبی و صورتی استفاده کنید.

پنج رنگ متفاوت در طراحی دکوراسیون داخلی

قرمز
قرمز بسیاری را یاد عشق می اندازد. این رنگ متعلق به زمان خاصی نیست و سنتی است. اما اخیرا از این رنگ زیاد در طراحی داخلی استفاده نشده است. نترسید قرمز رنگی غالب است حتی استفاده از قرمز برای بعضی بخش ها نیز ایده خوبی است. یک اتاق مطالعه یا اتاق غذاخوری قرمز بسیار خوب است.

پنج رنگ متفاوت در طراحی دکوراسیون داخلی

صورتی

صورتی از جنگ جهانی دوم تا کنون با زنانگی همراه بوده است. و در قرن های گذشته صورتی که از قرمز گرفته می شد کاملا مردانه محسوب می شد. اما حالا این وضعیت عوض شده است و صورتی یک رنگ رایج برای اتاق دختران جوان است و افراد بسیار کمی می توانند کاربرد دیگری برای آن تصور کنند. اما باعث تاسف است زیر انواع مختلفی از صورتی ها وجود دارند که بسیار جذاب اند. استفاده از صورتی گل رز و همراه کردن آن با آبی و سبز عمیق ایده فوق العاده ای است.

پنج رنگ متفاوت در طراحی دکوراسیون داخلی

مشکی

مشکی به دلایلی که همه می دانیم یاد آور ناراحتی است و همین باعث می شود که خیلی ها حتی به این رنگ فکر هم نکنند. اما برای استفاده از مشکی نکته اصلی این است که آن را در اتاقی متوسط با نور طبیعی بسیار زیاد استفاده کنید ودر قسمت هایی از سفید و دیگر رنگ هایی که به شدت با آن در تضاد هستند استفاده شود. درواقع هر رنگ روشنی می تواند با مشکی مورد استفاده قرار گیرد.سبز کرفسی، زرد کم رنگ،آبی لاجوردی گزینه های دوست داشتنی هستند این رنگ برای بخش های خارجی خانه، مثل بالکن و حیاط گزینه مناسبی است.

پنج رنگ متفاوت در طراحی دکوراسیون داخلی
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: