مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۰۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: ۲۵۶۰
در این مطلب به 7 اشتباه تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون فضای کوچک می پردازیم.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:در این مطلب به 7 اشتباه تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون فضای کوچک می پردازیم.

1. محافظه کار بودن
به جای اینکه محافظه کار باشید یک کاغذدیواری با گل های درشت بر روی دیوار نصب نمایید. متفاوت بودن در خانه های کوچک بسیار راحت تر از معمولی بودن است. محافظه کار نبودن باعث می شود تا یک اتاق نشیمن کوچک خسته کننده تبدیل به فضایی جذاب شود که دوست دارید در آن وقت بگذارید.

2. استفاده بیش از حد از وسایل
فضا را با تعداد زیادی وسیله خفه نکنید. یک مبل بزرگ می تواند باعث بزرگ به نظر رسیدن فضا شود اما باید به دقت انتخاب شود. به طور مثال اگر سقف بلندی دارید به جای اینکه کابینت ها را به گونه ای قرار دهید که فضا را خفه کند آن  را بالاتر ببرید تا همه چیز بازتر به نظر بیاید. اطمینان حاصل کنید که هر تکه ای که در فضا قرار می دهید واقعا هدفی دارد و تنها بی دلیل آنجا نیست و صرفا فضا را اشغال نکرده است.

3. استراتژی نداشتن
هرآنچه را که قرار است در اتاق اجرا شود برنامه ریزی کنید و برای آن تصمیم بگیرید و سپس وارد کار شوید. اتاق را ازنظر هندسی به بخش های مشخصی تقسیم کنید. به هربخشی وظیفه ای بدهید.

4. توجه نکردن به رنگ دیوارها و سقف
دیوارها و سقف های روشن تر به طور اتوماتیک باعث ایجاد این خطای دید می شوند که فضای بیشتری وجود دارد.

5. اتکا بر مبلمان کوچک
یا باید تعداد کمی مبلمان بزرگ داشته باشید و یا کمی بیشتر مبلمان کوچک و آن را با نورپردازی و وسایل اکسسوار درست ترکیب کنید و باعث شوید تا یک فضای کوچک احساسی لوکس داشته باشد.

6. استفاده از خط نقره ای
فضا را مانند یک جعبه جواهرات کنید. دیوارها را به گونه ای نقاشی کنید که حس لوکس بدهد. تلویزیون تخت بگذارید و نقاشی های بزرگ به دیوار آویزان کنید. مبلمان L شکل بگذارید تا فضا را تقسیم بندی کنید.

7. اندازه و مقدار بسیار اهمیت دارد
باید از مبلمانی استفاده کنید که اندازه هایش کاملا درست باشد و برای اتاق مناسب باشد. بزرگتر همیشه بهتر نیست. تختی که بسیار بزرگ است شاید شیک تر باشد اما اتاق خواب شما را تنگ کرده است.

اشتباهات طراحی دکوراسیون فضای کوچک
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: