مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۰۵۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۴
تعداد بازدید: ۴۷۰۸
اگر فضای کمی دراختیار دارید، احتمالا راهرو ورودی جداگانه ای نیز درخانه ندارید و حتی ممکن است جای کافی برای یک میز کنسول یا صندلی کوچک نیز کنار درب نداشته باشید
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:اگر فضای کمی دراختیار دارید، احتمالا راهرو ورودی جداگانه ای نیز در خانه ندارید و حتی ممکن است جای کافی برای یک میز کنسول یا صندلی کوچک نیز کنار درب نداشته باشید. این بدان معنی نیست که شما نیاز به محلی برای قرار دادن وسایلتان ندارید. به طور کلی در صورتی که برای وسایلی که در آپارتمان تان دارید محل مشخصی نداشته باشید ممکن است دجار دردسر شوید. در ادامه 5 مورد طراحی درب ورودی خانه های کوچک را آورده ایم که فضای زیادی نمی گیرد و جای مناسبی نیز برای وسایل شما فراهم می کند.

1. مورد اول ترکیبی از زیبایی و کاربرد است. استفاده از آویز که لباس های دم دستی برای بیرون رفتن را آنجا آویزان کنید بخش کاربردی آن است و قرار دادن قاب های عکس و یا نقاشی می تواند به خانه شما درهمان بدو ورود حس دنج بودن بدهد. البته اگر مثلا علاقه داشته باشید تا قبض هایی که می آید را نیز در همین جا نگه دارید بد نیست یک لبه دیگر زیر عکس ها بزنید و جعبه هایی را برروی آن قرار دهید.

ایده برای درب ورودی خانه های کوچک

2. این ورودی از هنر برای جذاب کردن فضا استفاده کرده است. سپس محل کوچکی زیر آن نصب شده است تا بتوانید روسری یا چادری را روی آن قرار دهید و بعد از آن یک سری آویز برای کیف ها.

ایده برای درب ورودی خانه های کوچک

3. نوع دیگری از مدل بالا را در این عکس می بینید. البته اگر تصمیم دارید لباس های بیشتری را کنار درب ورودی آویزان کنید قرار دادن کمدی باریک که فضای زیادی را نگیرد ایده مناسبی است. همچنین کمدهایی که آویز لباس دارند و درزیر آن جا برای کفش وجود دارد به طور کلی فضا را مرتب تر می کند.


ایده برای درب ورودی خانه های کوچک

4. همانطور که در مورد قبل توضیح دادیم این طرح از جاکفشی بزرگ استفاده کرده است و با مجسمه هایی کمی فضا را جذاب تر کرده است. شما می توانید از این مکان برای قرار دادن جعبه هایی برای قبض ها و نامه ها استفاده کنید. داشتن یک یا چند صندلی کم جا نیز برای نشستن و پوشیدن کفش ها و غیره می تواند کاربردی باشد. همچنین می توانید بر روی این جاکفشی بزرگ آویز بزنید و لباس های دم دستی را روی آن بیاورید.

ایده برای درب ورودی خانه های کوچک

5. درنهایت ساده ترین روش طراحی درب ورودی استفاده از میز کنسول با تابلو و یا با آینه است که حتی می توانید کفش ها را در زیر میز قرار دهید.

ایده برای درب ورودی خانه های کوچک
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: