مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۰۵۶۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۰
تعداد بازدید: ۳۸۲۱
طراحی داخلی یک کشتی شخصی چالشی واقعی است زیرا فضایی محدود و متفاوت دارید.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما: طراحی داخلی یک کشتی شخصی چالشی واقعی است زیرا فضایی محدود و متفاوت دارید. اما آنچه چالشی تر است این مسئله است که کل فضای داخلی شما قرار است درحرکت باشد و تقریبا آنچه طراحی می شود وابسته به امواج اقیانوس است، همین مسئله باعث می شود که طراحان کمی به سراغ این بخش از بازار بروند. اما محدودیت ها با خود فرصت هایی برای خلاقیت به ارمغان می آورد. حالا درادامه به طراحی های متنوعی که می تواند این کشتی داشته باشد می پردازیم.

1. اژدهای سرخ
این کشتی با طراحی بسیار مدرن خود با ظاهر بیرونی اش هماهنگ دارد و یکی از فینالیست های جایزه بین المللی بهترین کشتی تفریحی جهان بود.

طراحی داخلی کشتی شخصی لوکس

به گزارش مجله خبری لحظه نما این کشتی لوکس برای مسافرت های سریع و طولانی مدت بین دو مکان ساخته شده است. به همین دلیل هم هست که درآن یک وان با اندازه کامل وجود دارد. به هر حال کسی نمی خواهد برای یک هفته در دریا مجبور شود در یک وان کوچک خودش را جمع کند.

طراحی داخلی کشتی شخصی لوکس

2. تاج پادشاهی
کشتی با نام تاج پادشاهی بیشتر به سبک کلاسیک طراحی شده است. این اتاق خواب که در عکس مشاهده می کنید یک تخت با سایز بزرگ با شومینه دارد و اصلا نمی توان باور کرد که همه اینها بر روی کشتی است.

طراحی داخلی کشتی شخصی لوکس

اتاق نشیمن آن نیز ترکیب راحتی کلاسیک درحال سفر است و برای استراحت بعد از یک روز کشتیرانی بسیار آرامش بخش است.

طراحی داخلی کشتی شخصی لوکس

3. Adastra
کشتی Adastra برای یک زوج هنگ کنگی طراحی شده است و 5 سال این طراحی طول کشیده است.

طراحی داخلی کشتی شخصی لوکس

این کشتی جذاب می تواند 9 مهمان و 6 خدمه را درخود جای دهد و برای مسافرت های طولانی طراحی شده است. شرکت جپسون دیزاینز مسئول انجام طراحی این کشتی بوده است.

طراحی داخلی کشتی شخصی لوکس

4. آسمان من
این فوق کشتی ترکیبی از جذابیت و شیکی است و برای نشان دادن این ویژگی ها از مرمر، چرم، رنگ مشکی براق و چوب ماکاسار استفاده شده است.

طراحی داخلی کشتی شخصی لوکس

سطوح براق و دیوارهای عقیقی ظاهری مدرن به اتاق غذاخوری این کشتی داده اند.

طراحی داخلی کشتی شخصی لوکس

5. Alcanara
این کشتی بلندی اش کمی از 30 متر کمتر است و طراحان فضا را به طور کامل مورد استفاده قرار داده اند مانند اتاق های بازی که در عکس به صورت سالن های بالایی و پایینی می بینید.

طراحی داخلی کشتی شخصی لوکس

پارچه های ایتالیایی، جزیئات مرمری و فرش های پشمی نیوزیلندی طراحی این کشتی را راحت و کلاسیک کرده است حتی در سفرهای طولانی.

طراحی داخلی کشتی شخصی لوکس
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: