مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۰۶۷۲
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۰
تعداد بازدید: ۲۴۸۴
انتخاب رنگ درست برای اتاق کودک تا حدودی دشوار است.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:انتخاب رنگ درست برای اتاق کودک تا حدودی دشوار است. مسلما گزینه های استاندارد وجود دارند: رنگ صورتی اگر فرزند شما دختر است و رنگ آبی اگر پسر است. معمولا زرد و سبز رنگ هایی هستند که زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که نمی دانید قرار است پسردار شوید یا دختر دار. اما رنگ های زیاد دیگری نیز وجود دارند که برای اتاق کودک مناسب هستند. بیایید باهم این گزینه ها را مرور کنیم.

انتخاب رنگ اتاق کودک

می خواهیم انتخاب های سنتی را فراموش کنیم و موارد متفاوت تر را امتحان کنیم. پس مسلما آبی و صورتی رنگ های مسلم برای این هدف هستند. این دو رنگ بسیار زیبا هستند اما آنقدر استفاده شده اند که تبدیل به کلیشه های آزاردهنده ای شده اند. حالا بیاید بررسی کنیم که چه رنگ های دیگری را می توانید انتخاب کنید.

انتخاب رنگ اتاق کودک


به عنوان مثال، بنفش رنگی بسیار زیبا است. این رنگ از نظر بصری تحریک کننده است و گاهی با روحانیت و سلطنت ارتباط دارد. مسلما درجات مختلفی از بنفش وجود دارند. حالت تیره آن برای اتاق کودک مناسب نیست. اما ارغوانی رنگی فوق العاده برای این فضاست. درکنار زیبایی، این رنگ دقیقا مانند آبی، اثری آرامش بخش دارد، فقط به اندازه آبی رایج نیست. یک اتاق کودک بنفش گزینه ای مناسب هم برای پسران و هم دختران است.

انتخاب رنگ اتاق کودک


رنگ زیبای دیگر سبز است. این رنگی است که معمولا با طبیعت همراه است و برای ایجاد فضاهای سرزنده و آرامش بخش مورد استفاده قرار می گیرد. سبز غیربراق رنگی بسیار جذاب است اما درجات براق تر آن نیز می توانند بسیار زیبا باشند. سبز رنگی است که می تواند با زرد ترکیب شود و بسیار برای اتاق کودک رایج است.

انتخاب رنگ اتاق کودک

انتخاب رنگ اتاق کودک

رنگی که به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد نارنجی است. این رنگ اصلا رایج نیست حتی برای فضاهای دیگر مثل اتاق نشیمن و آشپزخانه نیز زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد. البته این مسئله جای تعجب دارد زیرا نارنجی رنگی بسیار شاداب و زیبا است. درست است که شاید برای اتاق خواب کمی خسته کننده به نظر می رسد اما برای استفاده به عنوان یک رنگ ترکیبی فوق العاده است.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: