مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۰۷۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۷
تعداد بازدید: ۳۱۳۰
این زوج تازه عروسی کرده بعد از مراسم پنهانی خود که در خانه ویلایی 21 میلیون دلاری شان انجام شد به بورا بورا رفتند.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:ماه عسل جنیفر انیستون و جاستین تروکس چیزی شبیه حضور در بهشت است. این زوج تازه عروسی کرده بعد از مراسم پنهانی خود که در خانه ویلایی 21 میلیون دلاری شان انجام شد به بورا بورا رفتند.

ماه عسل جنیفر انیستون و جاستین تروکس

جنیفر 46 ساله و تروکس 43 ساله در هتل چهار فصل پنج ستاره لوکس اقامت خواهند کرد که رو به آب های فوق العاده آبی و زیبای این منطقه خواهد بود. ویلاهای این هتل دارای استخر اختصاصی، جکوزی، مکان های غذاخوری و ورودی های جدا به هر اتاق خواب هستند.

ماه عسل جنیفر انیستون و جاستین تروکس

انیستون و تروکس البته تنها نخواهند بود. به جای یک ماه عسل سنتی، این کبوتران عاشق تعدادی از دوستان و اعضای خانواده نزدیک به خود را همراه خواهند داشت کسانی مانند کورتنی کاکس، جانی مک داید، جیسون بیتمن و همسرش آماندا آنکا. این سفر با تولد 44 سالگی تروکس همزمان خواهد بود. سال گذشته این زوج تولد او را درهمین مکان جشن گرفته بودند.

ماه عسل جنیفر انیستون و جاستین تروکس

این روزها بسیار برای انیستون و همسرش پرمشغله بوده است. گزارش ها حاکی از آن است که جاستین مهمانی مجردی خود را در خانه دوستش جیمی کیمل برگزار کرده است و دراین زمان جنیفر در آرایش موهای خود تغییراتی ایجاد کرد و تمام جشن را خودش برنامه ریزی کرد. یک منبع نزدیک به این دو گفته است:" همه چیز بسیار مرموز برگزار شد. یک مهمانی ساده و صمیمی با حضور نزدیکترین دوستانشان"

ماه عسل جنیفر انیستون و جاستین تروکس

درطول مهمانی این زوج بسیار پایکوبی کردند. دوست نزدیک انیستون، سیا فارلر آهنگ معروف خود "چلچراغ" را برای مهمانان خواند. مهمانانی که شامل، امیلی بلانت، جان کراسینسکی، هاوارد استرن، کاکس، لیسا کودرو و همسر توبی مگوایر که طراح جواهرات است جنیفر مایر که حلقه های ازدواج این زوج را طراحی کرده است، می شد.

ماه عسل جنیفر انیستون و جاستین تروکس

به گزارش مجله خبری لحظه نما یک منبع نزدیک به این زوج می افزاید:" خنده ها و گریه های زیادی بود و فضا بسیار سبک و راحت بود. بیشتر شبیه یک مهمانی خانگی بود."

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: