مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
تعداد بازدید: ۵۷۶۳
تعداد جزیره های خصوصی زیاد نیست و حتی اگر موردی برای فروش موجود باشد شاید با آنچه در ذهن داشته اید تفاوت کند. اما این مسئله به زودی دیگر مشکل ساز نخواهد شد
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:تعداد جزیره های خصوصی زیاد نیست و حتی اگر موردی برای فروش موجود باشد شاید با آنچه در ذهن داشته اید تفاوت کند. اما این مسئله به زودی دیگر مشکل ساز نخواهد شد.

ساخت جزیره های شناور رایج می شود

شرکت املاک و مستقلات کریستی اینترنشنال اخیرا برنامه هایی را برای اولین جزیره های شناور دنیا اعلام کرده است. این پروژه که "جزایر خصوصی آمیلاراه" نام گذاری شده اند هدفش ارائه فرصت منحصر به فردی است که به کسانی که به دنبال جزیره هستند داده می شود تا آن را دقیقا شبیه آنچه در ذهن داشته اند بسازند.

به دیگر سخن، جزایر کاملا ساخته دست بشر خواهند بود و سایز، شکل و سبک محل های اقامتی آن به طور کامل قابل شخصی سازی است. بهتر از آن، شما می توانید دقیقا انتخاب کنید که جزیره کجا شناورشود.

ساخت جزیره های شناور رایج می شود

به گزارش مجله خبری لحظه نما این جزایر که توسط معمار کوئن اولتویس ، کسی که توسط مجله تایم به عنوان یکی از افراد بسیار تاثیر گذار شناسایی شده است، طراحی شده اند نهایت زندگی لوکس هستند و امکانات اقامتی مدرن، زمین های درختکاری شاداب و دسترسی بدون واسطه به اقیانوس دارند. بعضی از ویژگی ها و امکاناتی که می توانید از بین آنها انتخاب کنید استخرهای بدون مرز، سواحل طبیعی و گودال آتش در فضای باز است.

اولتویس با جین مایکل کاستو از جامعه آینده اقیانوس در این زمینه همکاری کرده است تا توجهات زیست محیطی را در طراحی خود در نظر داشته باشد.

درمورد قیمت این جزایر صحبتی نشده است اما انتظار قیمت چند میلیون دلاری را داشته باشد. اولین جزیره شناور قرار است تا در مالدیو ایجاد شود همچنین گزارش ها حاکی از آن است که دوبی و میامی نیز به عنوان بازارهای بالقوه معرفی شده اند.

عکس های مفهومی بیشتری را از این جزایر در ادامه ببینید:

ساخت جزیره های شناور رایج می شود

ساخت جزیره های شناور رایج می شود

ساخت جزیره های شناور رایج می شود
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: