مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۱۴۹
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: ۴۵۲۴
جانی دپ با عطر جدید دیور ثابت کرده است که به همان اندازه ای که در دریا خوش قیافه است در صحرا نیز هست.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:جانی دپ با عطر جدید دیور ثابت کرده است که به همان اندازه ای که در دریا خوش قیافه است در صحرا نیز هست. عطر ساوژ دیور برای چهره خود انتخاب درستی کرده است.

جانی دپ 52 ساله بازیگر تمام فصول است و این بار در یک کمپین تبلیغاتی جذاب و فیلم کوتاه عطر دیور هنر نمایی کرده است. ارائه فیلم های کوتاه همراه با عطر یک روال معمول برای برندهای مختلف شده است. از فیلم 13 ثانیه ای که اطراف لس آنجلس در شب را به نمایش می گذارد تا عکس های جانی دپ در میان صحرا همه چیز جذاب است.

با وجودی که دیدن جانی دپ در پروژه ای که به وسیله ی تیم برتون کارگردانی نمی شود جای تعجب دارد اما قبول او به عنوان یک چهره بین المللی برای این عطر بسیار مناسب است. اگر برد پیت می تواند این کار را انجام دهد چرا ادوارد دست قیچی نتواند؟ به هر حال، ما از دیدن این عکس جدید سیر نمی شویم که در آن جانی دپ با یک پیراهن تیره که آستین هایش تا شده تا تاتوها و جواهرات جانی دیده شود.

به گزارش مجله خبری لحظه نما جانی دپ همچنین کارهای جدید زیادی نیز در راه دارد از جمله فیلم دیگری که درسال 2016 اکران خواهد شد و بازهم توسط تیم برتون کارگردانی شده. این فیلم که توسط شرکت دیزنی تهیه شده است درمورد آلیس است که به سرزمین عجایب به عنوان یک بزرگسال باز می گردد تا دنیای فانتزی ها را نجات دهد. نقش آلیس را میا واسیکوفسکا بازی کرده و دو نقش منفی داستان به هلنا بونهان کارتر و ساشا بارون کوهن تعلق دارد. جانی دپ اما با نام مد هاتر همراه آلیس است. جانی دپ همچنین در فیلم جدید دزدان دریایی کارائیب در سال 2017 بر روی پرده سینماها خواهد رفت.

جانی دپ چهره جدید دیور

جانی دپ چهره جدید دیور
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: