مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۱۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
تعداد بازدید: ۳۵۴۶
در روزهای اخیر، گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که گروه موسیقی پاپ وان دایرکشن به پایان راه رسیده است و حالا به نظر می رسد این گزارش ها تقریبا واقعیت دارد.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:در روزهای اخیر، گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که  گروه موسیقی پاپ وان دایرکشن به پایان راه رسیده است و حالا به نظر می رسد این گزارش ها تقریبا واقعیت دارد.

اولین صحبت ها از روزنامه سان بریتانیا منتشرشد که توجه بسیاری را به خود جلب کرد اما همه به این مسئله مشکوک بودند زیرا سان مدت یکسال است که پایان این گروه را پیش بینی می کند.

اما گزارش های بعد از آن توسط خبرگزاری های دیگر تایید کرده است که هری استایلز، لوئی تاملینسون، نایل هوران و لیام پین تصمیم دارند که از هم جدا شوند، حداقل به طور موقت.

این جدایی به عنوان یک وقفه اعلام شده است که به اعضای گروه وان دایرکشن این امکان را می دهد بر روی پروژه های تک نفره شان تمرکز کنند تا اینکه یک جدایی دائمی باشد.

به گزارش مجله خبری لحظه نما مجله پیپل اعلام کرده است که این وقفه مارچ سال آینده اتفاق خواهد افتاد البته منابع مجلات دیگر نیز گفته اند که گروه با یکدیگر باقی خواهند ماند و تصمیم دارند تا در آینده با هم کار کنند. به هرشکل، به نظر می رسد که این گروه برای آلبوم پنجم خود توری نخواهد داشت، آلبومی که قرار است امسال منتشر شود.

این جدایی قریب الوقوع تنها چند ماه بعد از رفتن زین مالک از گروه برای دنبال کردن مسیر کاری اش به تنهایی اتفاق افتاده است.

توقف فعالیت گروه وان دایرکشن
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: