مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۹
تعداد بازدید: ۶۲۸۵
هشدار: اگر ترس از ارتفاع دارید، شاید بهتر باشد اصلا این مطلب را دنبال نکنید
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:هشدار: اگر ترس از ارتفاع دارید، شاید بهتر باشد اصلا این مطلب را دنبال نکنید. یک مجتمع آپارتمانی در جنوب لندن می خواهد اولین استخر هوایی را که از شیشه ای به ضخامت 8 سانتی متر ایجاد شده و بین دو ساختمان 10 طبقه ای معلق است بسازد. فاصله این دوساختمان از یکدیگر 27 متر است. احتمالا این هم یکی از گزینه های شما برای رفتن به خانه همسایه و قرض گرفتن یک لیوان شکر است.

استخر معلق در آسمان لندن


مدیرعامل شرکت ساختمانی بالی مور، شان مالرایان می گوید:" چشم انداز من برای استخر هوایی از تمایل جهت از بین بردن محدودیت ها با استفاده از قابلیت های ساختمانی و مهندسی ایجاد شد. تجربه این استخر منحصر به فرد خواهد بود و احساس غوطه ور بودن در هوا در قلب لندن را ایجاد می کند."

به گزارش مجله خبری لحظه نما سوال این است که آیا ما می خواهیم در قلب لندن احساس کنیم که در هوا غوطه ور هستیم؟ نگاهی به عکس ها بیاندازید. مسلما این پروژه یک شاهکار معماری است اما احساس اطمینان لمس کردن کف استخر هنگامی که تقریبا استخر کفی ندارد چگونه تغییر خواهد کرد؟ ساخت و ساز بر روی این مجتمع قرار است تابستان آغاز شود و در سال 2017 امکان استفاده از این استخر فراهم خواهد بود.

استخر معلق در آسمان لندن

استخر معلق در آسمان لندن
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: