مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۵۳۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۹
تعداد بازدید: ۱۷۷۶
براساس گزارش ها این تردست مشهور نه تنها جزیره را بازسازی کرده بلکه با خرید 10 جزیره اطراف آن ، این منطقه را خلیج کاپرفیلد نامیده است.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:دیوید کاپرفیلد یک جزیره خصوصی به ارزش 40 میلیون دلار دارد. براساس گزارش ها این تردست مشهور نه تنها جزیره را بازسازی کرده و به آن خانه های مهمان، سینمای خانگی در فضای آزاد، زمین تنیس و بسیاری امکانات دیگر را افزوده است بلکه با خرید 10 جزیره اطراف آن ، این منطقه را خلیج کاپرفیلد نامیده است.

تصاویر جزیره شخصی دیوید کاپرفیلد

به گزارش مجله خبری لحظه نما به نقل از فوربس کاپرفیلد درسال 2006 جزیره اصلی را به قیمت حدود 50 میلیون دلار خریداری کرد و سالها وقت گذاشت تا این مکان و جزایر اطراف را که خریداری کرده بود به یک مقصد مسافرتی کاملا خصوصی فوق العاده تبدیل کند و برای تبلیغ آن چه عنوانی را انتخاب کرد؟ "بهشت را کشف کنید."

تصاویر جزیره شخصی دیوید کاپرفیلد

با 700 هکتار فضای گرمسیری، این اقامتگاه 40 ساحل، جت اسکی، باشگاه ورزشی فوق العاده شیک و حتی اجراهای زنده دارد.

کاپرفیلد می خواسته است تا این جزیره سحرآمیزترین مقصد مسافرتی در جهان باشد به همین دلیل است که تنها درهرزمان به یک دسته مسافر با ظرفیت 24 نفر اجاره داده می شود.

تصاویر جزیره شخصی دیوید کاپرفیلد

مسلما، چنین حالت خصوصی و شخصی قیمت بالایی دارد. قیمت ها از 37500 دلار برای هرشب جهت اجاره جزیره اصلی با ظرفیت 12 نفر آغاز می شود. برای 24 مهمان ، جزیره 57000 دلار برای یک شب هزینه دارد که البته دراین حالت مهمانان می توانند به تمام امکانات دسترسی داشته باشند.

تصاویر جزیره شخصی دیوید کاپرفیلد

واگر در این جزیره برای یک شب اقامت کنید نام شما در لیست مهمانان کنار نامهایی مانند جانی دپ، بیل گیتس و اپرا وینفری قرار خواهد گرفت.

تصاویر جزیره شخصی دیوید کاپرفیلد

تصاویر جزیره شخصی دیوید کاپرفیلد
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: