مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۵۵۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: ۹۴۳
تعدادفایل‌های نوساز در بازار اجاره نسبت به ماه‌های گذشته افزایش یافته است.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
دنیای اقتصاد:تعدادفایل‌های نوساز در بازار اجاره نسبت به ماه‌های گذشته افزایش یافته است. برخی از سازندگانی که از فروش مناسب آپارتمان‌هایشان ناامید شده‌اند برای آنکه از فرصت‌های پایانی بازار اجاره استفاده کنند به جای فروش آپارتمان‌هایشان به قیمت پایین‌تر از قیمت زمان ساخت، برخی از واحدهایشان را به صورت رهن کامل واگذار می‌کنند تا کمبود نقدینگی شان نیز تا حدودی جبران شود.

صالحی یکی از فعالان بازارمسکن در جنوب پایتخت درباره وضعیت کنونی ملک می‌گوید: قیمت مسکن درماه‌های اخیر نه افزایش داشته است و نه کاهش و فروشندگان نرخ‌های خود را با وجود آنکه خریدار چندانی ندارد ثابت نگاه داشته‌اند.

وی ادامه می‌دهد: بازار برای سازندگان هنوز از رکود خارج نشده است و نمی‌توانند املاکشان را به قیمت تمام شده به فروش برسانند. به همین دلیل اگر سازندگان پول لازم نباشند خانه را صفروکلید نخورده حفظ می‌کنند و در صورتی که نیاز مالی داشته باشند ترجیح می‌دهند با اجاره و رهن کمبود نقدینگی خود را جبران کنند.

به گفته این فعال بازار، برخی از انبوه‌سازان حتی چند آپارتمان را قربانی کرده و زیر قیمت میانگین منطقه به فروش می‌رسانند . اما برای فروش سایر آپارتمان‌ها صبوری می‌کنند.

صالحی معتقد است تقاضاهای انباشته شده در بازار مسکن به زودی وارد بازار شده و رونق مورد انتظار فروشندگان و سازندگان تا اواخر سال محقق می‌شود.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: