مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۵۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۴
تعداد بازدید: ۲۳۹۹
چه چیز لازم است تا کلیسای 136 ساله دوباره به دوران اوج خود بازگردد؟ در مورد کلیسای سن پاتریک 177 میلیون دلار، سه سال وقت و تعداد زیادی نیروی انسانی
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:چه چیزی لازم است تا یک کلیسای 136 ساله دوباره به دوران اوج خود بازگردد؟ در مورد کلیسای جامع سن پاتریک شهر نیویورک، 177 میلیون دلار، سه سال وقت و تعداد زیادی نیروی انسانی.

گروه معماران مورفی برنهام و باتریک این چالش را به عهده گرفتند و رهبر بازسازی این کلیسای تاریخی شدند که بین سال های 1858 تا 1888 ساخته شده است.

این شرکت کار خود را درسال 2012 با تمرکز ویژه بر جزییات اصلی ساختمان و کارهای هنری سطح بالا شروع کرد. به گفته روزنامه نیویورک تایمز، این بازسازی به دلیل تخریب هایی که در طول دهه ها در ساختمان ایجاد شده بود، ضروری بود.

به گزارش مجله خبری لحظه نما جفری مورفی، یکی از بنیانگذاران شرکت معماری مسئول پروژه، در مصاحبه ای اعلام کرده است که انجام تعمیرات و به روز رسانی ها بدون خراب کردن جزییات تاریخی کلیسا خالی از چالش نبود.

او می گوید:" به شکلی دلهره آور بود زیرا سطح انتظارات از این ساختمان بسیار بالاست. از هرچیزی مقدار زیادی برای انجام وجود دارد: کارهای چوب، شیشه های رنگی، پوشش شیشه ای حفاظتی، درهای برنز، درهای چوبی، 6 نوع چوب، که همگی نیز نیاز به عملیات متفاوتی داشتند."

اما بعد از سالها کار تخصصی، حالا کلیسای سن پاتریک همانگونه که دراواخر قرن 19 برای اولین بار باز شد، باشکوه است.

کارهای سنگی و مرمرها تعمیر شده اند، پنجره های با شیشه های رنگی احیا شده اند و سال ها خاک و کثیفی از روی آن برده شده است و یک سیستم گرمایش و سرمایش به روز نصب شده است و حالا بازدید کنندگان ساختمانی نفس گیر را مشاهده می کنند که تاریخی است نه کهنه.

نگاهی دقیق تر به کلیسای جامع سن پاتریک که به تازگی احیا شده است در عکس های زیر بیاندازید.


بازسازی 177 میلیون دلاری کلیسای جامع سن پاتریک

بازسازی 177 میلیون دلاری کلیسای جامع سن پاتریک

بازسازی 177 میلیون دلاری کلیسای جامع سن پاتریک

بازسازی 177 میلیون دلاری کلیسای جامع سن پاتریک

بازسازی 177 میلیون دلاری کلیسای جامع سن پاتریک
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: