مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۵۶۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: ۹۴۲
امسال بازار مسکن فصل اجاره آرامی را پشت سرگذاشت. هم‌اکنون شروع فصل پاییز و بازگشایی مدارس نیز آرامش بیشتری را برای بازار رهن و اجاره به ارمغان آورده است
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
دنیای اقتصاد:امسال بازار مسکن فصل اجاره آرامی را پشت سرگذاشت. هم‌اکنون شروع فصل پاییز و بازگشایی مدارس نیز آرامش بیشتری را برای بازار رهن و اجاره به ارمغان آورده است. به گفته مشاوران املاک منطقه چهار، تابستان امسال واگذاری تعدادی از واحدهای مسکونی پروژه مسکن مهر موجب کوچ بخشی از اجاره نشینان این منطقه شد و به همین دلیل بازار اجاره امسال با رونق زیادی همراه نشد.

یکی از مشاوران املاک محدوده تهرانپارس در این باره به «دنیای اقتصاد» می‌گوید: موضوعی که دلیل عمده جابه جایی امسال مستاجران این محدوده بود افزایش مبلغ رهن و اجاره از سوی موجر بر خلاف ثبات نرخ تورم بود. این موضوع که با توان مستاجران همخوانی نداشت موجب شد تا تعدادی از مستاجران برخلاف خواسته خود به خانه جدیدی که نرخ اجاره آن با توان مالی شان هماهنگی دارد نقل مکان کنند. او ادامه می‌دهد: به عنوان مثال اخیرا مالکی در محدوده شهرک شاهد ملک 65 متری خود را با مبلغ 900 هزار تومان اجاره ماهانه و 30 میلیون تومان رهن پیشنهاد داده است؛ این در حالی است که متوسط نرخ اجاره برای ملکی مشابه در این محدوده یک میلیون تومان اجاره ماهانه و 17 میلیون تومان ودیعه است.

نرخ پیشنهادی و قطعی اجاره در منطقه 4
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: