مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: ۹۷۲
در نیمه مهر ماه معاملات مسکن همانند دو ماه گذشته رو به رشد بوده و بازار آرامی را شاهد بودیم.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
دنیای اقتصاد:در نیمه مهر ماه معاملات مسکن همانند دو ماه گذشته رو به رشد بوده و بازار آرامی را شاهد بودیم. این تحلیل کوتاه حسام عقبایی، رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران از بازار کنونی بازار مسکن است.
او با اشاره به آمار معاملات در 12روز نخست مهرماه می‌گوید: از اول تا 12مهرماه در شهر تهران 4610 قرارداد فروش به ثبت رسیده است. همچنین 6106 فقره اجاره‌نامه نیز تنظیم شده و در مجموع در 12 روز اول پاییز 11 هزار و 29 هزار قرارداد به ثبت رسیده است.

به گفته عقبایی درسطح کشور در 12 روز نخست مهر ماه 28 هزار و 253 قرارداد خرید و فروش به ثبت رسیده و 22هزار و 344 قرارداد اجاره‌نامه تنظیم شده است که در مجموع در 12روز نخست مهر ماه در کل کشور 52 هزار و 993 قرارداد ثبت شده است.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران پیش‌بینی می‌کند: حجم معاملات مسکن تا پایان سال روند رو به رشد داشته باشد. عقبایی با اشاره به وضعیت بازار اجاره در فصل پاییز می‌گوید: ما در پاییز شاهد کاهش نرخ اجاره بها هستیم که این کاهش تا زمستان هم ادامه پیدا می‌کند.

عقبایی با اشاره به روند رو به رشد معاملات مسکن در سال94 می‌گوید: در 6 ماه نخست امسال به جز تیرماه که کمی حجم معاملات کاهش یافت در سایر ماه‌ها روند معاملات افزایشی بوده است.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: