مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: ۱۵۵۲
پیر کاردین این خانه را به قیمت بسیار بالای 300 میلیون پوند حدودا 335.8 میلیون دلار آمریکا برای فروش گذاشته است.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:بعد از اینکه پیر کاردین در دهه 1950 به خاطر طرح هایش به ویژه لباس حبابی اش مشهور شد، این مسئله که این طراح مد فرانسوی صاحب قصری حبابی شود جای تعجبی نداشت. بعد از اینکه دراوایل دهه 1990 او صاحب این خانه شد شوهای لباس طراحان معروف زیادی را در این مکان برگزار کرده است از جمله کلکسیون 2016 دیور که در ماه می امسال در این خانه به نمایش گذاشته شد.

اما به نظر می رسد این اسطوره مد که حالا 93 ساله است از این خانه حبابی که در کن فرانسه واقع است خسته شده است . با وجودی که مدتهاست آن را به قیمت روزانه 1125 دلار اجاره داده است اما حالا کاردین این خانه را به قیمت بسیار بالای 300 میلیون پوند حدودا 335.8 میلیون دلار آمریکا برای فروش گذاشته است.

به گزارش مجله خبری لحظه نما این ملک که در سال 1989 توسط معمار آنتی لواژ ساخته شده است به گونه ای طراحی شده است که روح شادی را در فرد ایجاد کند و درواقع از سخره سنگی که در بالای دریای مدیترانه این مکان بر روی آن قرار گرفته است تقلید می کند.

با وجودی که از بیرون شبیه ماز حوض هاست اما داخل آن بسیار باز است و حدود 1200 متر فضای نشیمن دارد. دیگر امکانات لوکس این خانه شامل استخرها، باغ ها و آمفی تئاتر 500 نفره است.

کاردین در عکس بالا در سال 2003 در این خانه دیده می شود. شایعاتی وجود دارد که او تصمیم دارد کل شرکت خود را به فروش بگذارد و فروش قصر حبابی اش شاید اولین قدم در کوچک کردن امپراطوری اش باشد.

قصر عصر فضایی مجلل پیر کاردین

قصر عصر فضایی مجلل پیر کاردین

قصر عصر فضایی مجلل پیر کاردین
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: