مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۷۳۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۵
تعداد بازدید: ۱۷۱۱
کیم کارداشیان اعلام کرده است که او احتمالا دارای قند دوران بارداری است و پزشکان به او هشدار داده اند که ممکن است دوباره دچار پرفشاری خون ناشی از بارداری شود.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:همه می دانند که کیم کارداشیان در بارداری هایش مشکلات زیادی دارد. ابتدا او در بارداری اولش دارای پرفشاری خون ناشی از بارداری تشخیص داده شد.

این بیماری خطر مرگ دارد و درنهایت منجر به زود به دنیا آمدن فرزند اولش شد. این ستاره 34 ساله سپس برای بارداری دومش دچار مشکل شد و مجبور شد تا برای تمیز کردن رحمش عمل جراحی انجام دهد و بعد از به دنیا آمدن فرزند دومش نیز باید رحم خود را بردارد.

حالا کیم اعلام کرده است که او احتمالا دارای قند دوران بارداری است و پزشکان به او هشدار داده اند که ممکن است دوباره دچار پرفشاری خون ناشی از بارداری شود.

به گزارش مجله خبری لحظه نما در بخش هایی از برنامه Keeping Up With The Kardashians کیم درحال گفتن نگرانی خود درمورد سلامتش به مادر، کریس جنر و خواهر بزرگترش کورتنی است.

بعد از یک سونوگرافی معمولی کیم به خانواده اش می گوید:" دکترها جریان خون بیش از حد نرمال را در جفت مشاهده کرده اند که ممکن است به این معنی باشد که من دیابت دارم. هنگامی که یکبار پرفشاری خون داشته باشی ریسک وجود مجدد آن هست."

با همه این مشکلات جای تعجبی ندارد که کیم بارداری را "بدترین تجربه عمرش" تشریح می کند.
او می گوید:" برای من بارداری بدترین تجربه عمر است و اصلا از آن لذت نمی برم و کسانی را که نیز از آن لذت می برند درک نمی کنم. شاید به خاطر بادکردن ها، دردهای کمر ویا به طور کلی تغییر کل بدن باشد. اما من احساس می کنم اصلا خودم نیستم. مردم همه چیزهای وحشتناکی را که در طول بارداری رخ می دهد به شما نمی گویند."

به هرحال کیم نباید نگران باشد پسری که در ماه دسامبر می آید ارزش همه این مشکلات را دارد.

کیم کارداشیان دچار بیماری دیابت شد
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: