مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۸۶۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: ۴۸۸۲
به نظر می رسد دهکده گیتورن خیال پردازی های کودکانه است، این دهکده که مبتنی بر شبکه ای از کانال های باریک ساخته شده است کاملا واقعی و یک بهشت گردشگری است.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:دردنیا مکانهایی وجود دارد که آنقدر سورئال و زیبا هستند که وقتی به عکس ها نگاه می کنید به طور طبیعی تصور می کنید که شاید از یک صحنه فیلم گرفته شده اند. اما با وجود دهکده گیتورن در شمال هلند به نظر می رسد که این دهکده خیال پردازی های یک کودک است، این محله فوق العاده که مبتنی بر شبکه ای از کانال های باریک ساخته شده است کاملا واقعی و یک بهشت گردشگری است.

با جمعیت 2600 نفری و عده ای توریست، گیتورن روستایی زیبا و آرامی است که بیشتر مردم تنها می توانند آن را در رویا ببینند. حتی وبسایت این روستا نیز می گوید:" بلندترین صدایی که می توانید به طور نرمال بشنوید صدای اردک ها و دیگر صدای پرندگان است"

به گزارش مجله خبری لحظه نما با وجودی که گیتورن محله ای بسیار دور افتاده است پستچی نامه ها را با قایق به این دهکده می رساند، با استفاده از خودرو از آمستردام این دهکده به راحتی قابل دسترسی است و انواع متنوعی از اقامتگاه های ساده که جای خواب و صبحانه به شما ارائه می کنند نیز در آن یافت می شوند. پس احتمالا در سفر بعدی تان حتما به آنجا خواهید رفت.

 تنها به این عکس ها نگاه می کنید و چشمانتان را می بندید و خودتان را درحال رد شدن از پل های چوبی آن زیر نور خورشید تصور می کنید.

دهکده گیتورن با خیابان های مملو از آب

دهکده گیتورن با خیابان های مملو از آب

دهکده گیتورن با خیابان های مملو از آب
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: