مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۸۷۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: ۱۷۸۴
در این گزارش برترین کلین‌شیت‌ها یعنی بیشترین تعداد بازی‌هایی که گلرها دروازه‌ خود را بسته نگه داشتند در تاریخ لیگ جزیره بررسی شده است.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
فارس:پست گلر در فوتبال تنها پستی است که می‌تواند از دست خود برای حفظ توپ استفاده کند ولی نه در همه جا آن هم فقط در محوطه مخصوص خود و تنها بازیکنی است که در صورت نبود او بازی برگزار نمی‌شود. در این گزارش برترین کلین‌شیت‌ها یعنی بیشترین تعداد بازی‌هایی که گلرها دروازه‌ خود را بسته نگه داشتند در تاریخ لیگ جزیره بررسی شده است.

10 گلر که برترین کلین‌شیت را در تاریخ لیگ برتر انگلیس داشتند به ترتیب زیر است:

1- دیوید جیمز
دیوید جیمز گلر تیم لیورپول که سابق حضور در باشگا‌ه‌های وست‌هام، استون ویلا، منچستر سیتی را دارد توانست 170 بازی دوازه خود را بسته نگه دارد که برترین کلین‌شیت تاریخ لیگ برتر انگلیس است.

2- پیتر چک
گلر اسطوره‌ای چلسی که در سال 2004 از تیم رن فرانسه به این تیم پیوست و در سال 2015 به تیم توپ‌چی‌های لندن پیوست، چک توانسته که 167 بازی دروازه خود را بسته نگه دارد.


3- مارک شوارز
گلر استرالیایی که اکنون در تیم لستر سیتی است و سابق حضور در تیم‌های چلسی و فولام را دارد توانسته است 152 بازی دروازه خود را بسته نگه دارد.

4- دیوید سیمن
چهره نام‌آشنا برای طرفداران آرسنال که به همراه این تیم سال‌ها خوش درخشید و سپس به تیم منچستر سیتی پیوست و در سال 2004 به علت مصدومیت از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، وی با 142 بازی در رده چهارم قرار دارد.

5- نایجل مارتین
مارتین بازی خود را با تیم کریستال‌پالاس آغاز کرد و سپس به لیدز یونایتد و اورتون رفت او با 138 بازی مصون داشتن دروازه‌اش در رده پنجم قرار دارد.

6- په په رینا
گلر اسپانیایی که 9 سال از عمر خود را با تیم‌ لک‌لک‌ها سپری کرد و توانست به همراه این تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود، وی با 134 بازی در رده ششم قرار دارد.

7- فان‌در‌سار - براد فریدل
گلر اسطوره‌ای شیاطین سرخ که سال‌ها برای آنها دروازبانی کرد با 132 بازی بسته نگه داشتن دورازه‌اش در رده هفتم قرار دارد که همین رقم را برد فریدل گلر امریکایی هم با تیم‌های لیورپول و استون‌ویلا داشته است.

8- پیتر اشمایکل
گلر افسانه‌ای دانمارکی که بیشترین شهرت خود را به همراه شیاطین سرخ بدست آورده است با 129 بازی مصون نگه داشتن دروازه‌اش در رده هشتم قرار دارد.

9- تیم هاوارد
گلر امریکایی که با منچستر یونایتد فوتبالش را در لیگ انگلیس شروع کرد و سپس به تیم اورتون رفت که کماکان گلر این تیم است، وی با 128 بازی در رده نهم قراردارد.

10- شی گیون
دروازبان ایرلندی که سابقه بازی در تیم‌های بلکبرن، نیوکسل، منچستر سیتی و استون ویلا را دارد با 113 بازی در رده آخر قرار دارد.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: