مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۸۸۱
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶
تعداد بازدید: ۱۷۲۵
استقلال تهران-پرسپولیس تهران -هفته یازدهم لیگ پانزدهم -جمعه 8 آبان 1394- 15:00 -آزادی تهران-محسن ترکی -محمدرضا ابوالفضلی و رضا سخندان
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
روزنامه خبر ورزشی:بازي بزرگ فصل از راه رسيد؛ جدالي كه براي طرفداران پرشمار دو تيم در ايران و ساير كشورها كم از قهرماني نيست و برنده آن تا روزها شادمان و بازنده تا روزها در بحران و سرخوردگي به سر مي‌برد از همين‌رو هيچ كدام دوست ندارند اين جنگ را ببازند.

استقلال به عنوان صدرنشين مقتدر لیگ در بهترين فرم وارد جنگ با دشمن ديرينه‌‌اش مي‌شود به خصوص بعد از برد رؤيايي برابر سپاهان در نصف جهان كه صدرنشيني آنها را تثبيت و از نظر روحي و رواني نيز حسابي پسران آبي پايتخت را شارژ كرد البته استقلال هفته‌ها بود خوب بازي نمي‌كرد و متعاقب آن امتيازات زيادي از دست مي‌داد اما بازي هفته قبل برابر مدافع عنوان قهرماني پتانسيل اين تيم را در غياب چند ستاره محروم و مصدوم نشان داد تا كمي از نگراني‌هاي طرفداران كاسته شود.

پرويز سوبله، چوبله با بازگشت به نيمكت استقلال انتظارات براي دربي‌ها را حسابي بالا برد به همين خاطر طرفداران اين تيم اميدوارند فردا بعد از دو شكست تلخ فصل قبل برابر رقيب ديرينه جشن و پايكوبي به راه بيندازند تا راه براي قهرماني‌شان هموار شود. در سوي مقابل پرسپوليسي حضور دارد كه براي اولين بار در سال‌هاي گذشته كاپيتان شماره 24 خود را در كنارش نمي‌بيند.

هادي نوروزي كه براي اين مصاف نقشه‌هاي زيادي در ذهن داشت تا چهارمين گل تاريخ خود به استقلال را ثبت كند حالا از آسمان‌ها نظاره‌گر تلاش هم‌تيمي‌هايش مقابل رقيب ديرينه خواهد بود به اين اميد كه سياهپوشان برد اين بازي را تقديم روح كاپيتان فقيدشان كنند. پرسپوليس برانكو چند هفته‌اي هست كه بحران‌ها را پشت ‌سر گذاشته و امتيازات را به حساب خود واريز مي‌كند تا رفته رفته به جمع مدعيان اضافه شود. نمايش سرخپوشان به خصوص در فاز تهاجمي تمامي انتظارات را برآورده كرده اما در ساختار تدافعي، اين تيم هنوز ضعف‌هايي دارد.

چهره تيم
سجاد شهباززاده را مي‌توان چهره اصلي استقلال در دربي ناميد. مهاجم شماره 10 آبي‌ها در خط حمله بازيكني بي‌جانشين نشان داده و بازي‌هاي تأثيرگذار او نقش به سزايي در صدرنشيني اين روزهاي استقلال در ليگ ‌برتر داشته است. سجاد هم در گلزني و هم در گلسازي آمار فوق‌‌العاده‌اي از خود برجاي گذاشته و فردا در دربي مدافعان پرسپوليس اگر يك لحظه از او غفلت كنند تاوان سنگيني مي‌پردازند.

چهره تيم
مهدي طارمي هم بدون ‌شك چهره اصلي پرسپوليس در دربي خواهد بود. آقاي گل فعلي ليگ ‌برتر با توجه به دو اخطاري كه در كارنامه داشت از ليست بازي اين تيم برابر ملوان خارج شد تا با استراحت كافي و بدون مشكل گام به دربي بگذارد و اميد اول گلزني سرخپوشان لقب بگيرد. جنگ طارمي تكنيكي و سرعتي با مدافعان كند استقلال مي‌تواند صحنه‌هاي جالب توجهي را در طول 90 دقيقه رقم بزند.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: