مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۵
تعداد بازدید: ۱۳۹۵
حالت خصوصی مرورگر اینترنت شما چندان هم خصوصی نیست. این نوع مرورگر از شر تاریخچه و کوکی ها خلاص می شود اما از دنبال شدن شما جلوگیری نمی کن
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:توجه داشته باشید که حالت خصوصی مرورگر اینترنت شما چندان هم خصوصی نیست. این نوع مرورگر از شر تاریخچه و کوکی ها خلاص می شود اما از دنبال شدن شما جلوگیری نمی کند. با این حال، حالا راهی ساده برای حل این مشکل وجود دارد. موزیلا یک نسخه نهایی از فایرفاکس ارائه کرده است که دارای حالت مرورکردن خصوصی سختگیرانه تری است. آن را فعال کنید و امکاناتش جهت جلوگیری از دنبال شدن، از کدهایی جلوگیری می کند که شما را از این سایت به سایت دیگری دنبال می نمایند. همچنین یک پنل کنترل مرکزی نیز بر روی دسکتاپ شما قرار دارد تا حریم خصوصی و امنیت را مدیریت کنید.

به گزارش مجله خبری لحظه نما چندین امکان دیگر نیز براساس اینکه از چه سیستم عامل و وسیله ای استفاده می شود وجود دارند. به طور مثال، کاربران دسکتاپ حالا این امکان را دارند تا با یک کلیک صدای موجود در سربرگ ها را ببندند. بر روی اندروید می توانید از مرورگر دوستدار کودکان استفاده کنید و از صدا برای آدرس دهی استفاده نمایید. فایرفاکس به روز شده حالا برای تمام دستگاه ها موجود است پس اگر درمورد ویژگی های جدید آن کنجکاو هستید، امتحانش کنید به خصوص اگر به امنیت بالاتری نیاز دارید.

امکان جلوگیری از دنبال شدن درمرورگر فایرفاکس
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: