مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۹۸۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۸
تعداد بازدید: ۱۵۱۳
دبیرکل کمیته ملی المپیک می‌گوید، در مورد گلایه‌های اخیر بانوان المپیکی ابتدا باید با روسای فدراسیون‌ها صحبت کند.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
ایسنا:دبیرکل کمیته ملی المپیک می‌گوید، در مورد گلایه‌های اخیر بانوان المپیکی ابتدا باید با روسای فدراسیون‌ها صحبت کند. او همچنین اعلام کرد موضوع پرچمداری زهرا نعمتی در بازیهای المپیک ریو مورد بررسی قرار می‌گیرد.

شاهرخ شهنازی در مورد گلایه‌هایی که بانوان المپیکی نظیر لیلا رجبی و نجمه خدمتی نسبت به کم‌توجهی فدراسیون‌های خود داشتند، تصریح کرد: ابتدا باید با روسای فدراسیون‌ها صحبت کنم و اطلاعات را بگیرم بعد اظهار نظر داشته باشیم زیرا این حرف‌ها، مسائل داخل تشکیلات خودشان است و بحث عمومی نیست. از طرفی ورزشکاران اکنون در اختیار فدراسیون‌ها هستند و نمی‌دانم ریشه بحث‌ها کجاست بنابراین باید بررسی و علت‌یابی کرد. قاعدتا قبل از اینکه کسی بخواهد با مطبوعات صحبت کند، لازم است با مسئولان فدراسیون مشکل را در میان بگذارد.

وی افزود: ما طبق برنامه و بودجه‌ای که به ما داده‌اند به فدراسیون‌ها بودجه داده‌ایم، و البته نظارت هم می‌کنیم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که کمیته المپیک به بانوان المپیکی توجه ویژه‌ای دارد یا خیر، گفت: ما به تمام کسانی که سهمیه می‌گیرند توجه می‌کنیم و جنسیتی نگاه نمی‌کنیم. واقعا باید به تمام المپیکی‌ها توجه کنیم که این کار را نیز انجام می‌دهیم. اما به هرحال بانوان در سیاست های IOC و کمیته های ملی المپیک کشورها دارای جایگاه خاصی هستند.

شهنازی درباره کسب سهمیه المپیک توسط زهرا نعمتی بیان کرد: کسب سهمیه المپیک توسط زهرا نعمتی اتفاق بزرگی نه تنها برای ایران بلکه به نظرم برای تمام بانوان جهان است. امیدوارم که در المپیک هم بتواند خودش را اثبات کند، پیشنهادی هم که خسروی وفا داده بود پرچم‌دار شود، ان شاالله مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شهنازی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه پرچمدار و رییس کاروان چه زمانی مشخص می‌شود، بیان کرد: زمان داریم و فعلا در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: