مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۹۹۳
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: ۱۴۶۲
انگار در ال‌کلاسیکوی شماره ٢٦٣ (صد و هفتاد و یکمین رقابت ٢ تیم در لالیگا) همه موضوعات حول محور بازی‌کردن یا غیبت اعجوبه‌ای به نام لیونل مسی می‌چرخد.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
روزنامه شهروند:کمتر به یاد داریم رقابتی به شکوه ال کلاسیکو، تحت‌تاثیر حضور یا عدم حضور یک بازیکن خاص قرار گرفته باشد اما انگار در ال‌کلاسیکوی شماره ٢٦٣ (صد و هفتاد و یکمین رقابت ٢ تیم در لالیگا) همه موضوعات حول محور بازی‌کردن یا غیبت اعجوبه‌ای به نام لیونل مسی می‌چرخد. شاید هم او حق داشته باشد سوگلی میدان لقب بگیرد چون به هرحال با زدن ١٤ گل به رئال در این رقابت، بهترین گلزن تاریخ ال‌کلاسیکو محسوب می‌شود؛ بالاتر از اسطوره‌های رئالی مانند دی‌استفانو ورائول.

همه هستند
گفته شده همان‌طور که نایک‌ سال ١٩٩٨، رونالدوی برزیلی غش کرده را به زور به میدان فرستاد، آدیداس هم به‌عنوان اسپانسر مسی اجبار کرده لیونل حتما در جدال حضور یابد و کفش جدید این شرکت را در بزرگترین میدان فوتبالی ممکن تبلیغ کند! گفته می‌شود اعجوبه آرژانتینی در صورت مواجه شدن با مصدومیت مجدد در این رقابت با حضور په‌په و راموس، کل دوران حرفه‌ای خود را در خطر خواهد دید. از طرفی در یک نظرسنجی از اهالی کاتالونیا مشخص شد مردم فوتبال‌دوست این منطقه با وجود همه احساس‌زدگی خود ترجیح می‌دهند به جای این یک بازی، تمام فصل مسی را در اختیار داشته باشند. درسوی مقابل طبق اعلامیه باشگاه رئال ‌مادرید همه بازیکنان اصلی تیم در چندهفته اخیر به این رقابت بزرگ می‌رسند. پس می‌توانیم از ال‌کلاسیکوی ساعت ١٩:٤٥ امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مادرید نهایت لذت را ببریم.

آقای داور
داوید فرناندس بوربالان ٤٢ ساله، شغل ثابتی ندارد و درواقع یک کارآفرین است. او درحالی بازی امشب را قضاوت خواهد کرد که تا به حال ٢٨ بار در بازی‌های بارسلونا قضاوت کرده و ٢٤ بار شاهد برد کاتالونیایی‌ها بوده است. در سوی مقابل، رئال ١٧ بازی از ٢٨ قضاوت بوربالان را با پیروزی خاتمه داده و امشب در اندیشه برتری شماره ١٨ با قضاوت این داور لحظه‌شماری می‌کند. این داور تک‌زبانه، ‌سال ٢٠٠٩ نشان افتخاری زادگاهش را به سینه زد و البته دوستی نزدیکش با رئیس دپارتمان داوری لیگ اسپانیا، شائبه علاقه‌اش به بردن تیم محبوب دولت و فدراسیون (رئال‌مادرید) را به وجود آورده است!

بیم امنیت
نزدیک به ٥٠ پلیس اسب سوار، ٣٠ پلیس مسلح مخصوص ٤ ورودی مترو، ٤٥ پلیس مسلح و آموزش‌دیده در تونل انتهایی متروی برنابئو و ٤٠٠ نیروی نظامی ارتش اسپانیا در خیابان‌های اطراف برنابئو مستقر هستند تا مبادا دامنه حملات تروریستی اخیر با همکاری مثلث داعش و خرابکاران دو گروه جدایی‌طلب ساکن باسک و کاتالونیا در مهم‌ترین ضیافت باشگاهی دنیا تکرار شود!

اخبار بارسلونا
نیمار، دنی‌آلوس، ماسکرانو، براوو، توران و منیر الحدادی از رقابت‌های ملی به تمرینات بارسلونا بازگشته‌اند و اینیستا در آخرین سال‌های دوران حرفه‌ای اخیرا در گفت‌وگو با سایت «آس» اعلام کرده سی و دومین حضور در ال‌کلاسیکو مانند ٣١ رقابت قبلی، حسی شبیه سوار شدن بر اسکوتر را به او می‌دهد!

خبرهای مادریدی
در رئال، همه بازیکنان آماده حضور در میدان هستند. بی‌دلیل نیست که سایت رئال ‌مادرید با خوشحالی آماری مبنی بر گلزنی رونالدوی ١٥ گله در ال‌کلاسیکو در ٣ رقابت اخیر لیگی رئال مقابل بارسلونا نوشته است. راموس در یک دهه گذشته حتی یک ال‌کلاسیکو را هم از دست نداده و ٨ بازیکن ترکیب اصلی قوی سپید، سابقه گل زدن در این جدال خاص را دارند. داستان کریم بنزما هم جالب توجه است. این بازیکن متهم به زورگیری با قید وثیقه آزاد شده و در تمرینات رئال‌ مادرید هم حضور یافته است. بنیتس از بازیکنانش خواسته با دوندگی و یارگیری منطقه‌ای، اجازه درخشش را به مهاجمان آماده بارسلونا ندهند.

ترکیب احتمالی ٢ تیم
رئال‌مادرید: ناواس، دانیلو، پپه، راموس، مارسلو، مودریچ، کاسیمیرو، کروس، رونالدو، بیل و خامس رودریگس
بارسلونا: براوو، آلوس، پیکه، متیو، آلبا، راکیتیچ، بوسکتس، اینیستا، نیمار، سوارس، منیر الحدادی(مسی).
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: