مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۱۹۹۹
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: ۱۴۲۰
گوگل مپ برنامه ای بسیار کاربردی است اما پیش فرض اش این است که شما یک اتصال اینترنت باثبات دارید.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:  گوگل مپ برنامه ای بسیار کاربردی است اما پیش فرض اش این است که شما یک اتصال اینترنت باثبات دارید. لحظه ای که سیگنال تان کمی بهم بریزد باید مانند گذشته از نقشه های کاغذی استفاده کنید. البته مسلما این امکان را داشته اید تا نقشه های کوچکی را برای دسترسی آفلاین دانلود کنید اما تجربه Google Maps گونه ی دیگری است. این مسئله قرار است تا تغییر کند زیرا گوگل اعلام کرده است که نقشه هایش برای استفاده آفلاین آماده هستند.

دانلود کردن نقشه ها بسیار ساده تر از حالت قبلی است. یا به صورت شهر و دیگر معیار ها جستجو می کنید و یا نقطه ای بر روی نقشه را انتخاب می کنید و سپس دکمه دانلود را می زنید. نقشه را برای شما می آورد تا منطقه دقیقی را که می خواهید دانلود کنید انتخاب کنید که این منطقه می تواند به کوچکی یک محله باشد و یا به بزرگی یک استان. برخلاف گذشته، هیچ تفاوتی بین حالت آفلاین و آنلاین وجود ندارد.

هنگامی که مکان مورد نظرتان را دانلود کردید می توانید کارهای زیادی با آن انجام دهید. می توانید راهنمایی های رانندگی مسیر دریافت کنید، برای اطلاعات تجاری و مقاصد جستجو کنید و همه این ها درحالت آفلاین است. اگر اتصال اینترنتتان دوباره برگشت خود برنامه از حالت آفلاین به آنلاین باز می گردد.

هنگامی که گوشی تان یک اتصال اینترنت موبایل یا وای فای بیابد به صورت اتوماتیک به حالت آنلاین می رود. به گزارش مجله خبری لحظه نمانسخه اولیه تنها برای اندروید خواهد بود با این حال کاربران سیستم عامل iOS همچنان می توانند نقشه پایه را به صورت آفلاین دانلود کنند و گوگل نیز در تلاش است تا همین امکانات را به برنامه سیستم عامل iOS نیز بیافزاید.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: