مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۰۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: ۱۲۱۸
کارلوس کی روش در حالی موافقت یک مرخصی دوماهه را از فدراسیون فوتبال گرفته است که تا پایان بهمن ماه به ایران نخواهد آمد
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
عصر ایران:عدم افشای جزییات در مورد مذاکرات سرمربی تیم ملی و رییس فدراسیون به گسترش شایعات در مورد کی روش کمک کرده است. مردپرتغالی در این مورد اجازه صحبت کردن رسمی ندارد و در این میان فقط کفاشیان و اسلامیان هستند که به صورت مستقیم در جلسه حضور داشته اند و می توانند در موردآن اظهار نظر کنند. رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال اما تا امروز هیچ نکته مهمی را در مورد جلسه نگفته اند.

کفاشیان یک بار از توافقات نسبی با کی روش خبر داده و باردیگر هم گفته که شرایط تحت کنترل است. او در شرایطی این صحبت ها را به صورت رسمی انجام می دهد که اخبار غیررسمی شرایط را کنترل نشده توصیف می کنند.

کارلوس کی روش در حالی موافقت یک مرخصی دوماهه را از فدراسیون فوتبال گرفته است که تا پایان بهمن ماه به ایران نخواهد آمد. یعنی کاملا طبق توافق با فدراسیون فوتبال او می تواند تا شروع اسفند ماه خارج از ایران باشد. نکته مهم در مورد اسفند ماه سال جاری برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال است. انتخاباتی که به نظر می رسد نتیجه اش برای کی روش مهم است.

سرمربی تیم ملی در سال های اخیر به خاطر مدل قرارداد و تفاهمات و به خاطر بدقولی فدراسیون فوتبال همیشه دست بالا را در اختیار داشته . یعنی می توانسته به راحتی ایران را ترک و در خواست غرامت کند. او این شرایط را در صورتی که در ماه های آینده دستمزدش پرداخت نشود همچنان خواهد داشت. به همین سادگی است که کی روش در ماه اسفند می تواند منتظر برگزاری انتخابات بنشیند و آن موقع در مورد بازگشت یا عدم بازگشت به ایران تصمیم بگیرد.

به نظر می رسد کارلوس کی روش بیشتر از انکه این روزها نگران بیماری باشد نگران آینده کاری اش در ایران با فدراسیون جدید است. او در تغییرات انجام شده در فدراسیون فوتبال تا امروز ضرر کرده و کاملا می داند که در صورت تغییرات بزرگتر در فدراسیون فوتبال بیشتر به مشکل می خورد.

این نکات البته همچنان به شایعاتی است که دور و بر تیم ملی پیچیده و هیم منبع رسمی ای آن را تایید نکرده است. اما همه اتفاقات این روزهای فوتبال کم کم خود را با انتخابات اسفند ماه هماهنگ می کنند و در این شرایط اصلا بعید نیست که مربی هوشمندی چون کی روش شرایط را برای انتخاب بهتر آماده کند. او همین روزها ایران را ترک می کند و البته از برگشت اش کسی خبر ندارد.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: