مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۰۲۷
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۵
تعداد بازدید: ۱۴۸۹۵
آیا خیلی دیرشده تا جاستین بیبر از سلنا گومز عذرخواهی کند؟ به نظر نمی رسد ...
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:جاستین بیبر 21 ساله اخیرا اعلام کرده است که جدیدترین آهنگش با عنوان "متاسفم" برای رابطه با نامزد قبلی خود یعنی سلنا گومز است و به نظر می رسد که سلنا نیز این عذرخواهی را پذیرفته است.

اخیرا هردو نفر در هتل مونتاج بورلی هیلز در لوس آنجلس دیده شدند که بیبر به طور دوست داشتنی گومز را بغل کرده بود.

به گفته شاهدان جاستین دو آهنگ از کارهای خود را خواند، اول آهنگ "متاسفم" به همراه یک آهنگ رمانتیک به نام "my girl" و سلنا نیز از آنها لذت می برد و دست می زد.

لیندسی کاواناگ عکاس نیز در این هتل حضور داشت و از این دو نفر عکس گرفت.  او در صفحه اینستاگرام خود در زیر عکس نوشت: هنگامی که در یک هتل تنها نشسته ای و جاستین بیبر ناگهان ظاهر می شود و پشت پیانو آهنگ می خواند. جاستین نیز در صفحه خود نوشت:  آواز خواندن برای عشقم. آیا حقیقت دارد؟ مانند معجزه است.

کاواناگ درمصاحبه ای گفته است که: ما از او پرسیدیم که اینجا چکار می کند و گفت که قرار است دوست دختر سابقش را ببیند و سپس این دو را دیدیم که درحال رقص با یکدیگر هستند. رقصیدن آهسته آنها با یکدیگر فوق العاده بود. دوست من به او لایک نشان داد و جاستین نیز همین کار را کرد و خندید."

با وجودی که جاستین بیبر و سلنا گومز که در طول 2011 تا 2014 با همدیگر قهر و آشتی می کردند هنوز این رابطه جدید را تایید نکرده اند اما هردو اعتراف کرده اند که همیشه یکدیگر را دوست داشته اند.

به گزارش مجله خبری لحظه نما بیبر در مصاحبه ای اوایل این ماه گفته بود که:  ما گذشته زیادی با یکدیگر داریم من مطمئنم که دوباره اتفاقاتی خواهد افتاد. هردو ما در مسیر خود حرکت می کنیم و بیشتر خود را می شناسیم و به نظرم زمانی که خود را بهتر بشناسیم می توانیم دوباره با یکدیگر باشیم و زوج خوشبختی شویم."

رابطه دوباره جاستین بیبر و سلنا گومز
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: