مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۰۴۲
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸
تعداد بازدید: ۱۲۲۷
یک قانون نانوشته‌ای در این رابطه وجود دارد که می‌گوید وظیفه اصلی هر همسایه دخالت کردن و سرک کشیدن به زندگی نزدیک‌ترین همسایه خود است.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
روزنامه قانون: طنز خبری - همسایه نقش بزرگی در زندگی ما ایرانیان بازی می‌کند. یک قانون نانوشته‌ای در این رابطه وجود دارد که می‌گوید وظیفه اصلی هر همسایه دخالت کردن و سرک کشیدن به زندگی نزدیک‌ترین همسایه خود است. در ادامه چند اصل مهم آپارتمان نشینی را با یکدیگر مرور می‌کنیم.
اصل اول. ابتدایی‌ترین و در عین حال مهم‌ترین اصل آپارتمان نشینی این است که شما از روابط خانوادگی همسایه خود خبر داشته باشید و اگر روزی مهمانی به خانه آن‌ها آمد به بهانه پرداخت و یا دریافت شارژ سریعا خود را به محل حادثه برسانید تا متوجه رابطه نسبی و یا سببی مهمانان با همسایه مذکور شوید.
اصل دوم آپارتمان نشینی ناظر به قهر و آشتی زوج همسایه است. شما به عنوان یک همسایه نمونه باید بدانید که چرا كبري خانم با عباس آقا دعوایش شده است و در صورت نیاز این مسئله را به دیگر همسایه‌ها نیز اعلام کنید.
اصل سوم مربوط به شغل همسایه است مثلا اگر همسایه شما خدایی نکرده روزنامه نگار و یا خبرنگار باشد شما این حق را دارید که به او بگویید با شما مصاحبه کند و یا حداقل پای یکی از مطالب اسم شما را بزند. اگر همسایه شما کارمند بانک است شما باید او را تحت فشار قرار دهید که برای شما وامی با بهره کم دست و پا کند و اگر از این عمل سر باز زد می‌توانید با انتشار شایعه‌ای زندگی او را نابود کنید.
بند الف اصل سوم. هر از چندگاهی لوس‌ترین و سطحی‌ترین جوکی را كه مربوط به شغل همسایه‌تان است برای او تعریف کنید. تجربه ثابت کرده است این کار باعث استحکام روابط شما می‌شود.
اصل چهارم در ارتباط با فرزندان همسایه شما است. شما باید مثل یک پدر قوی و مادر زحمتکش چهار چشمی حواس‌تان به فرزند همسایه خود باشد که مبادا سیگار بکشد یا خدایی نا کرده دوستانش را به خانه دعوت کند.
بند الف اصل چهارم. اگر احساس کردید که فرزند همسایه‌تان چشم مادر و پدر خود را دور دیده است و دوستانش را به خانه دعوت کرده است در اولین فرصت با والدین او تماس بگیرید و به آن‌ها در این رابطه هشدار دهید.
بند ب اصل چهارم. اگر مراسم جشنی در خانه همسایه به پا بود که شما به آن دعوت نشده بودید با یک تماس خیال خودتان را راحت کنید. مامورین ذی ربط به صورت گاز انبری مراسم را قطع می‌کنند.
اصل پنجم. اگر همسایه مجردی داشتید همیشه به او مشکوک باشید و هر اتفاق ناگواری در منطقه خاورمیانه را به او نسبت دهید و تمام مدت آسایش او را سلب کنید. به هرحال حق با شما است و در آن ساختمان زن و بچه زندگی می‌کنند و فرد مجرد انسان نیست.
اصل ششم. اگر همسایه شما فرزند مجردی دارد همیشه پیگیر وضعیت تاهل او بشوید. شما این حق را دارید که در رابطه با عروس و یا داماد همسایه خود آگاهی داشته باشید و هیچگاه زیر بار حرف دیگران که شما را فضول می‌خوانند نروید.  این مسئله را به خاطر داشته باشید که همیشه حق با شما است.‌
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: