مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۱۲۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۵
تعداد بازدید: ۱۵۴۶
دیوید بکهام، فوتبالیست انگلیسی و ستاره تیم هایی چون منچستر یونایتد و رئال مادرید در کنار شهرت و محبوبیت فوتبالی اش، یک ستاره در دنیای مد محسوب می شود
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:دیوید بکهام، فوتبالیست انگلیسی و ستاره تیم هایی چون منچستر یونایتد و رئال مادرید در کنار شهرت و محبوبیت فوتبالی اش، یک ستاره در دنیای مد محسوب می شود. او پا به پای سابقه ورزشی اش، کارنامه پرباری در همکاری با برندهای سراسر دنیا به عنوان مدل تبلیغاتی دارد و حالا با بازنشستگی از دنیای فوتبال تصمیم گرفته تا فصل تازه ای را در حوزه مد شروع کند. داستان فعالیت خانواده بکهام در عرصه مد به پدر خانواده ختم نمیشود و سایر اعضا هم ستاره های این عرصه محسوب میشوند.

قراردادهای شیرین
 دیوید بکهام در سال 2013 در فهرت گران ترین بازیکنان فوتبال جهان قرار داشت اما این ستاره ورزشي همگام با فوتبال، درآمد چشمگیری هم از دنیای مدلینگ و تبلیغات به دست می آورد. تبلیغات پولساز او از سال ۲۰۰۲ با برند محصولات بهداشتی شروع شد و در سال ۲۰۰۷ عطری با نامش تولید شد که ۱۳ میلیون دلار برای آن دریافت کرد. در سال ۲۰۰۳ قرارداد ۱۶۰ میلیون دلاری با شرکت ورزشی آدیداس بست تا مادام العمر از کفش های ورزشی این برند استفاده کند. او سابقه همکاری با برندهای دیگری چون آرمانی، بریتلینگ، اچ اند ام و سامسونگ را هم دارد و به طور مثال درآمد تبليغاتی اودر سال ۲۰۱۲، ۲۷ میلیون دلاربود اما حالا با خروج از دنیای فوتبال وقت بیشتری برای فعالیت در دنیای مد دارد و میخواهد استعدادش در طراحی لباس را محک بزند. او قراردادی با شرکت Kent & Curwen بسته تا هم مدل تبلیغاتی آنها باشد، هم بر کار طراحی مجموعه جدید آنها نظارت کند و هم اولین تجربه هایش را به عنوان طراح به دست آورد. شاید فوتبالیست روزهای رفته، آقای طراح فرداها باشد.

45 هزار پوند برای یک روز
رومنو، فرزند دوم دیوید و ویکتوریا یکی از جوانترین ستاره های دنیای مدلینگ است. او از سال ۲۰۱۴ همکاری اش را با برند انگلیسی بربری شروع کرد و در اولین تجربه مدل شدنش 45 هزار یورو برای یک روز عکاسی دریافت کرد. همکاری رومنو با بربری همچنان ادامه دارد و اغلب ویکتوریا هم دراین برنامه ها او را همراهی می کند تا شاهد رشد پسرش در دنیای مد باشد.

ته تغاری خوش پوش
فرزند آخر دیوید و ویکتوریا، دختر کوچولویی است که در سال 2011 به دنیا آمد. ویکتوریا، تمام سلیقه، دانش و مهارتش در دنیای مد را در لباس پوشاندن این دخترک بلوند به کار برده است و او همیشه با ست لباس های خاص و متفاوت دیده می شود. در سال 2014، هارپر بکهام 3 ساله به عنوان خوش پوش ترین بچه سال انتخاب شد با این درخشش زود هنگام، به نظر می رسد سرنوشت آخرین عضو خانواده بکهام هم در دنیای مد رقم خواهد خورد.

فرزند ارشد؛ معلق میان 2 دنیا
بروکلین 16 ساله، فرزند ارشد ویکتوریا و دیوید است که از سن کم آموزش و بازی فوتبال را شروع کرد و همه منتظر تولد بکهامی دیگر در دنیای فوتبال بودند، ولی او اعلام کرد که علاقه ای به فوتبال حرفه ای ندارد. در مقابل به تازگی در یک آژانس مدلینگ ثبت نام کرده تا کار حرفه ای در این حوزه را شروع کند. او پیش از این کار عکاسی برای مجلات یا برندهایی چون سن لورن را انجام داده ولی حالا مانند برادر کوچکترش به دنبال درآمدزایی در این حوزه است.

از مدلینگ تا طراحی
ویکتوریا و دیوید در سال 1999 ازدواج کردند. در آن زمان ویکتوریا یک مدل بود و از سال 2003 طراحی مجموعه هایی را برای برندهای مختلف شروع کرد تا سپتامبر 2008 که برند خودش را با نام "ویکتوریا بکهام" افتتاح و اولین مجموعه اش را روانه بازار کرد. هر چند این برند با تولید محصولات ارزان قیمت متولد شد ولی 3 سال بعد به هفته مد نیویورک راه پیدا کرد و در سال 2012 کارهای او 60 میلیون یورو فروخته شد. این روزها برند ویکتوریا بکهام یکی از برندهای خوشنام لندن است که بیش از همه به تولید کیف های لوکس مشهور است. دیوید و فرزندان مشترک آنها، همیشه حامی ویکتوریا دراین مسیر بوده اند و در تمام نمایش های مد در صف اول تماشاگران او نشسته اند.

دیوید بکهام فعال در دنیای مد
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: