مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۱۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۰
تعداد بازدید: ۱۵۱۴
تام کروز از جمله بازیگرانی است که با وجود آنکه از مرز ۵۰ سالگی گذشته و این روزها در انتظار پنجاه و چهارمین سالگرد زندگی اش به سر می برد
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز

چهره جدید تام

مجله خبری لحظه نما:تام کروز از جمله بازیگرانی است که با وجود آنکه از مرز ۵۰ سالگی گذشته و این روزها در انتظار پنجاه و چهارمین سالگرد زندگی اش به سر می برد همچنان با پیشنهادهایی روبه رو می شود که بسیار هیجان انگیز به نظر می رساند. او در این سن و سالی همچنان در نقش جوانان ۳۰ ساله ظاهر می شود یا نقش پرجنبوجوش یک کاراگاه یا نیروی تجسس را بر عهده می گیرد؛ کاراکتری که به لحاظ نقشی که بر عهده میگیرد باید آمادگی جسمانی زیاد و عضلات ورزیدهای داشته باشد. سوال اینجاست که تام ۵۳ ساله چطور می تواند در نقش جوانی که دستکم دو دهه از او کوچک تر است، ظاهر شود. شاید بگویید این معجزه گریم است! اما واقعیت این است که گریم تنها می تواند به جوانسازی چهره این بازیگر کمک کند. درباره آمادگی جسمانی و توان بدنی و اندام متناسب او چه می گویید؟ با ما همراه باشید تا از پشت پرده جوانی کروز که توسط کارشناسان روزنامه دیلی میل و نشریه نو انگلستان بررسی شده باخبر شویم.

همه اسرار جوانی تام کروز

ماسک عجیب آقای بازیگر

چند وقت پیش شایع های درباره تام کروز در رسانه ها مطرح شد که او برای از بین بردن چین و چروک های صورتش دست به دامن جراحی و بوتاکسی شده است و با تزریق این ماده چروک های پیشانی و اطراف چشمشی را مهار کرده است. چند وقت بعد پاپاراتزی ها صحت این خبر را رد و ادعای دیگری را مطرح کردند و آن علاقه تام کروز به استفاده از شیوههای طبیعی برای درمان چین و چروک صورت بود. آنها مدعی شدند که تام کروز از یک ماسک ویژه و اعجاب انگیز برای درمان چین های صورتش استفاده کرده است؛ ماسکی که در مواد اولیه آن علاوه بر آب معدنی چشمه های آب گرم اطراف لندن، سبوس برنج و مدفوع بلبلی نیز وجود دارد. پاپاراتزی ها می گویند تام کروز هر روز از این ماسک روی صورتش استفاده می کند. به گفته کارشناسان، مدفوع بلبلی که حیوانی حلال گوشت نیز به حساب می آید- حاوی آنزیمهایی است که به لایه برداری از پوست و از بین رفتن چین و چروک های سطحی پوست کمک کند.

همیشه پای تیغ در میان است!

اگرچه بسیاری از کارشناسان استفاده از ماسک های طبیعی را برای جوانسازی پوست و از بین رفتن چین و چروک های صورت موثر میدانند اما بر این باورند که نمی توان از این ماسک ها انتظار معجزه داشت که با استفاده از آنها در سن ۵۰ سالگی، یک دهه جوان تر شویم. درست مثلی اتفاقی که برای تام کروز افتاده است. همین موضوع باعث شده که بسیاری از کارشناسان درباره راز جوانی تام کروز این ایده را مطرح کنند که او از تکنیکهای یک جراح زبردست برای جوانسازی پوستش بهره برده بدون آنکه کسی از آن بویی ببرد. دکتر آنتونی یان جراح پلاستیک در این باره میگوید: تغییراتی که چهره تام کروز داشته کاملا او را ۱۰ سال جوان تر کرده است. تصور من این است او از مجموعه ای از بهترین تکنیک ها و روش های زیبایی استفاده می کند و تصور من این است که برای از بین بردن چروکهای اطراف چشم و لبش از بوتاکس استفاده کرده است.

انتخاب کروز چه بود؟

دکتر آنتونی یان در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره می کند که بدن تام کروز مانند خیلی از افراد در سنین بالای ۵۰ سالگی کمتر قابلیت حفظ چربی خود را دارد و به مرور، تازگی و شادابی اش را از دست می دهد، بنابراین دور از ذهن نیست که تام کروز از تزریق چربی زیر پوستش استفاده کرده است. این شیوه ریسک بسیار کمی دارد چون از چربی بدن خود شاخصی برای نمود بهتر پوست نقاط حساسی مثل صورت و گردن استفاده می شود. این درحالی است که برخی کارشناسان معتقدند که کروز از لیفت پوست پیشانی و گردن برای از بین بردن چین و چروک هایش استفاده کرده است. با این وجود این جراح پلاستیک می گوید: آنچه مشخصی است این است که کروز از جراحی و لیفت پوست استفاده نکرده و من تقریبا یقین دارم که او از تزریق چربی آن هم با کمک بهتریت متخصصان برای بهبود چین و چروکهای صورتش استفاده کرده و شلی پوست ناحیه گردن و غبغبش را ترمیم کرده است.

تثبیت جوانسازی با اشعه مادون قرمز

یکی دیگر از تکنیک هایی که تام کروز برای جوانسازی و حفظ شادابی پوستش از آن بهره می برد، استفاده از اشعه مادون قرمز و فرکانسی های رادیویی برای تثبیت روندهای جوانسازی پوستش است. به گفته دکتریان، این روش ها ازجمله گران ترین روشها در جهان است که امکان تجربه ان برای هر فردی با هر سطح درامدی ممکن نیست و تکنیک هایی محسوب می شوند که دستکم یک بار در ماه باید تکرار شوند تا تاثیر درمانی خود را داشته باشند، بنابراین افرادی با درآمدهای قابل ملاحظه در حد بازیگران و چهره های مطرح در عرصه جهانی می توانند از این شیوه ها کمک بگیرند. با همه اینها تام کروز از جمله افرادی است که با کمک اشعه درمانی و فرکانسی درمانی برای جوانسازی پوستش زیرنظر بهترین متخصصان اقدام می کند.

لبخند میلیون دلاری کروز

تام کروز از روزهای ابتدایی حضورش در سینما به خاطر بی نظمی دندانهایش مدام در دندانپزشکی ها به سر میبرد. ماجرای دندانهای به هم ریخته این بازیگر به دهه دوم زندگی او باز می گردد؛ درست قبل از ازدواج اولش با نیکل کیدمن، اماماجرا همین جا تمام نمی شود. این بازیگر بعد از ارتودنسی و نظام گرفتن دندانهایش مشتری پایه یک دندانپزشکش می شود. او در سالهای ابتدایی دهه ۴۰ یکی از دندانهای نیشی خود را از دست میدهد و تا مدتها با جای خالی این دندان در انظار ظاهر میشود تا سرانجام به جای این دندان ازدست رفته ایمپلنت می کند. وی این اواخر نیز از خدمات دندانپزشکش برای لمینت کردن دندانهایش استفاده کرده و این روزها با دندانهای سفید و براقشی لبخندهای میلیون دلاری تحویل هوادارانش می دهد.

تام کروز:

شایعه ها را باور نکنید وقتی تام کروز و جراحی زیبایی را در موتورهای جست و جو سرچ می کنید هزاران خبر درباره راه و روشهای مختلفی که او برای جوانسازی پوستش از آنها بهره گرفته مقابل تان صف می کشد. پاپاراتزیها اخبار متنوعی در این زمینه در اختیارتان می گذارند اما اینکه کدامیک از این اخبار موثق اند و کدام نه کار بسیار دشواری است. تام کروز بازیگر فیلم ماموریت غیرممکن در مصاحبه ای که با دیلی میل داشته، درباره جراحی زیبایی و پلاستیک صورتش میگوید: هرگز سراغ جراحی نرفتم و در آینده هم نخواهم رفت. راستش خیلی با تیغ جراحی میانه ای ندارم، اما بدون ورزشی روزم را نمی گذرانم و خواب خیلی مناسبی دارم. شبی را پیدا نمی کنید که به خاطر کار یا هر برنامه دیگری از ساعت خوابم بزنم. دو تا سه روز در هفته شنا کرده و سعی می کنم از تکنیکهای جوانسازی روز دنیا و ماسکهای طبیعی برای حفظ جوانی ام استفاده کنم.

دکتر آنتونی یان (جراح پلاستیک)

آیا تام از روش های مدرن کمک گرفته است؟

تغییراتی که چهره تام کروز داشته کاملا او را ۱۰ سالن جوان تر کرده است. تصور من این است و از مجموعه ای از بهترین تکنیک ها و روشن های زیبایی - استفاده می کند و برای از بین بردن چارو کتاهای اطراف چشم و لبشن از بوتاکسن استفاده کرده است.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: