مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: ۱۸۴۳
چارلی شین که این روزها به خاطر رفتارهای جنجالی اش به تیتر یک رسانه ها تبدیل شده از یکی از بزرگترین رازهای زندگی اش پرده برداشت
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:چارلی شین بازیگر آمریکایی که این روزها نه به خاطر سریال دونفر و نصفی بلکه به خاطر رفتارهای پرخطر و جنجالی اش به تیتر یک رسانه ها تبدیل شده، به تازگی از یکی از بزرگترین رازهای زندگی اش پرده برداشت. او که چهار سال این راز را از همه نزدیکان و اعضای خانواده اش مخفی نگه داشته بود، بالاخره دل به دریا زد و در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که به ویروس اچ آی وی مثبت مبتلاست. چارلی چشم در چشم به مخاطبان این برنامه تلویزیونی گفت: در این مدت برای آنکه رازم فاش نشود به افراد زیادی حق السکوت پرداخت کردم اما امروز به این نتیجه رسیدم که باید درباره آن صحبت کنم. او به هوادارانش گفت: من نمی دانم چگونه به این ویروس مبتلا شده ام اما می دانم که باید برای درمان ان قوی و مصمم باشیم. اگرچه چارلی با قاطعیت این حرف ها را با مخاطبش درمیان گذاشت اما مسئله این است که همه ماجرا به اینجا ختم نمی شود. با ما همراه باشید تاتازہ ترین اخبار پاپاراتزی ها را در نیویورک نیوز و یواس نیوز درباره چگونگی ابتلای این بازیگر به ویروس اچ ای وی مثبت باشما در میان بگذاریم.

اول فکر کردم سرطان دارم
خیلی ها از من می پرسند چطور متوجه بیماری ات شدی و چه علائمی داشتی؟ واقعیت این است که من از وقتی متوجه شدم اوضاع سلامتی ام روبه راه نیست که سردردهای عجیبی سراغم می آمد. سردردهایی که پزشکان از آن با عنوان سردردهای خوشه ای یاد می کردند. درد بسیار زیادی داشتم و وقتی سردرد شروع می شد اصلا قادر نبودم هیچ کاری انجام دهم. آن روزها فکر می کردم به سرطان مبتلا شدم و توموری سرطانی در سرم وجود دارد. یکی دیگر از علائمی که خیلی شدید تجربه کردم تعریق های شبانه بود به گونه ای که رختخوابم از شدت عرق کردن خیس می شد و مجبور می شدم ان را عوض کنم.

باورش برایم سخت بود
راستش وقتی متوجه شدم به ایدز مبتلا هستم نمی توانستم باور کنم. خیلی برایم ساخت بود. از همسر سابقم جدا شده بودم و نامزد جدیدم هم از این ماجرا خبر نداشت. فکر و خیالی رهایم نمی کرد. نمیدانستم چه زمانی و چطور به این بیماری مبتلا شدم، بنابراین دل نگرانیهای زیادی داشتم که آیا همسر سابقم یا نامزدم به این بیماری مبتلا شده اند یا نه! اینها اظهارنظرهای چارلی است در حالی که واقعیت چیز دیگری را می گوید. بیبندوباری او، بی توجهی اش به اخلاقیات و قواعد انسانی و مخفی کاری ۴ ساله اش با گفته هایش در تناقضی است. بسیاری بر این باورند که چه کسی است که نداند عاقبت زندگی بی بند و بار و بدون قاعده چه می شود؟

پاپاراتزی ها چه می گویند؟
اگرچه چارلی شین در مصاحبه هاو اظهارنظرهایش می گوید که نمی داند چطورو چگونه به ویروس اچ آی وی مثبت مبتلا شده اما پاپاراتزی ها می گویند که او به خاطر بی بندوباری ناشی از مصرف مشروبات الکلی و استفاده از مواد مخدر به این روز افتاده است. در حقیقت زندگی بدون برنامه و بی هدف و بیبندوباری های چارلی آخر کار دستش داد و او را دچار این بیماری کرد. او در مدتی که بیماری اش را از بقیه پنهان کرده بود، رفتارهای عجیبی را مرتکب شد که این روزها بعد از افشای ماجرای ابتلای این بازیگر هالیودی به جای وی مثبت معنای آنها مشخص می شود.

شکایت همسر سابق چارلی
 برت روسی همسر سابق چارلی شین این روزها بسیار عصبی و نگران است. او معتقد است که چارلی صدمات روانی بسیاری به خاطر سهل انگاری ها و بی بندوباری های اخلاقی اش به او زده است. او از این بابت بسیار خشمگین است و از چارلی به خاطر این پنهان کاری به دادگاه شکایت کرده است. برت در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: تازه می فهمم بعضی رفتار غیرقابل توجیه چارلی در گذشته چه معنایی داشته است. سه سال پیش او وقتی فهمیدمن باردارم شب و روزم را سیاه کرد که بچه راسقط کنم. درحالی که اصلادلیل قانع کننده ای برای این کار نداشت. او واقعامرا با رفتارشی ازار داد و حالا منتظرم تا با بررسی وضعیت پزشکی و آزمایشگاهی ام با کمک دادگاه درباره غرامت به نتیجه برسیم. براساس ادعاهای برت، چارلی در زمان آشنایی آن دو به اچآیوی مثبت مبتلا بوده و از این موضوع خبر داشته است، بنابراین او باید دلیل قانع کننده ای به دادگاه و برت ارائه کند و بگوید چرا در زمان اشنایی و قبل از ازدواج او ماجرای بیماری اش را از برت پنهان نگه داشته است.

اعتیاد به کوکائین؛ اولین اشتباه آقای بازیگر
 چارلی شین از زمان نوجوانی اش از جمله بازیگران پرحاشیه و دردسرساز هالیود بوده است. او مصرف مواد مخدر به ویژه کوکائین را از ۱۶ سالگی شروع کرده و در دوران جوانی بارها به خاطر اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی در کمپها و مراکز ترک اعتیاد به سر می برد اما هربار بعد از چند روز دوباره همان مسیر قبلی را دنبال می کرد و جنجالی تازه به وجود می آورد.

فساد چارلی در رسانه های جهان
 چارلی بعد از افشای این خبر به سرعت به خبریک بسیاری از رسانه ها تبدیل شد. البته نه به خاطر این موضوع که او به اچآیوی مثبت مبتلا شده بلکه به این دلیل که ابتلایش به این بیماری را از خانواده و افرادی که با آنها مراوده داشته، پنهان کرده است. او در تمام مدتی که به بیماری ایدز مبتلا بود به خاطر فرار از افسردگی بیش از پیش به مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی مشغول شد و در کنار آن روابط غیرنامشروع با زنان را پیش گرفت. همه این عوامل باعث شد که خبر ابتلای او به بیماری اچ آی وی در سایه فساد اخلاقی او قرار بگیرد و این بار خانواده و هواداران این بازیگر به جای آنکه دل نگران سلامت او باشند درگیر حواشی و دردسرهایی باشند که بی فکری، بی بندوباری و بی اخلاقی های پی در پی چارلی شین سبب سازش بوده است.

تاسف آقای بازیگر
 چارلی شین که این روزها ۵۰ ساله است چند روز پیش در یک برنامه تلویزیونی در برابر میلیونها بییننده حاضر شد و جلوی دوربینهای تلویزیون سراسری ایالات متحده امریکا از بیماری اش صحبت کرد. او در حالی که به دوربینها خیره شده بود، گفت: من اینجا هستم تا اعتراف کنم که به اچآیوی مثبت مبتلا هستم. به نظرم دیگر وقتش رسیده بود که این راز را مطرح کنم. من واقعا نمی دانم از چه طریقی به اچ آی وی مبتلا شدم. در طول ۴ سال گذشته با مخفی نگه داشتن این راز خیلی دچار بحران شدم. وقتی پزشک به من گفت که به اچ ای وی مثبت مبتلا هستم تعداد کمی از اطرافیانم از این موضوع با خبر بودند اما برخی آنها به من خیانت کردند و برای انکه رازم را فاش نکنند در طول این سالها از من اخاذی کردند. حتی یکی از دوستانم یک روز که در خانه ام مهمان بود از داروهایم عکس گرفت و مرا تهدید کرد که اگر مبلغی که او می خواهد را پرداخت نکنم او این عکسی را در فضای مجازی منتشر میکند. همه اینها باعث شد تا تصمیم بگیرم خودم را از این زندانی که درون آن هستم، رها کنم. خیلی متاسفم. راهی که انتخاب کردم مرا به اینجا کشاند. حالا شکایت های زیادی علیه من شده و امیدوارم بتوانم در دادگاه بی گناهی ام را اثبات کنم. چارلی شین درحالی این صحبت هارا از طریق رسانه های سراسری امریکا مطرح می کند که به خاطر بی بندوباری اخلاقی و زندگی نامناسبی که اگاهانه پیش گرفت، افراد زیادی را به این بیماری دچار کرده و از خود یک ماشین بزرگ انتقال +HIV ساخته؛ هیولایی که هرگز نمی تواند تاثیر منفی عملکردش را از ذهن ها پاک کند.

رسوایی برای پدر
مارتین شین پدر چارلی این روزها بسیار کلافه است. او طی سالهای گذشته برای پسر سرکشی و جنجال افرینش بارها دست به کار شده و تلاش کرده او را از منجلاب فساد اخلاقی بیرون بکشد. مارتین بارها به این نکته اشاره کرده که چارلی انرژی سرکشی دارد که کنترل کردن آن بسیار دشوار است. او این روزها بعد از رسوایی اخلاقی چارلی و ماجرای ابتلایش به ویروس اچآیوی مثبت در یک برنامه تلویزیونی گفت: واقعا نمی دانم چه کار باید می کردم که نکردم. هر بار سعی کردم سر چارلی را با پروژه های سینمایی و تلویزیونی مختلف گرم کنیم. از اعتبارم در سینمای آمریکا استفاده کردم تا چارلی را از مواد مخدر و مشروبات الکلی دور کنم اما ظاهرا بی فایده بوده. واقعا نمی دانم اگر چارلی باعث ابتلای افراد بی گناه به اچ آی وی مثبت شده باشد باید چه کار کنم. او در پاسخ به این سوال که چارلی این روزها به خاطر اعترافش تصور می کند قهرمان شده، می گوید: اگر این باور را دارد مزخرف فکر می کند. او به جای پذیرش اشتباهاتش پشت این پز پنهان شده و باید تاوان گناهانش را بدهد.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: