مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۳۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: ۱۳۴۰
مروری بر بازیگران سرشناس که هنوز همسر دلخواه شان را پیدا نکرده اند
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجردهای هالیوود
مجله خبری لحظه نما:درجهان بازیگران و هنرمندان زیادی هستند که با توجه به آنکه بارها و بارها در نقش همسر، مادر و پدر ظاهر شده اند، اما خود تجربه نکرده اند. بازیگرانی که به هزاران دلیل مختلف، خودخواسته یا به جبر شرایط و موقعیتی که در آن قرار گرفتند، نتوانستند ازدواج کرده و همسر دلخواه شان را پیدا کنند. پیدا کردن این افراد در میان بازیگران و چهره های سرشناس خارجی که زندگی خصوصی شان به لطف پاپاراتزی ها همیشه روی جلد مجلات است، کار چندان سختی نیست. در این شماره به بهانه پرونده ای که نام آن را "سن ازدواج" گذاشتیم، مروری داشتیم بر معروف ترین بازیگران هالیوود که با وجود آنکه دهه های زیادی از عمرشان را پشت سر می گذارند تا امروز مجرد مانده اند. البته، در میان آنها افرادی هم هستند که هنوز امیدوارند بتوانند مرد یا زن زندگی شان را پیدا کنند و سرانجام عاقبت به خیر شوند.

آل پاچینو
آل پاچینو، بازیگر و کارگردان هالیوودی یکی از افرادی است که با وجود آنکه از مرز 70 سالگی گذشته اما همچنان اصرار دارد مجرد بماند. او در دوران کودکی شاهد جدایی پدر و مادرش از هم بود و خیلی زود در دوران نوجوانی به سوگ مادرش نشست. او خاطرات زیادی از خانواده اش به یاد ندارد و بیشتر خاطراتش به دوران مدرسه و بازی با همکلاسی هایش در آن دوران باز می گردد. این بازیگر معتقد است با این تصمیمی که گرفته خیلی راحت از یکسری از تشریفات و خرج و مخارج زندگی خراب کن راحت شده است.

لئوناردو دی کاپریو
این بازیگر که به خاطر بازی در فیلم های تایتانیک و دارو دسته نیویورکی ها بسیار معروف شد از جمله بازیگرانی است که هنوز مجرد مانده است. او این روزها در آستانه 40 سالگی به سر می برد اما هنوز نتوانسته همسر دلخواهش را پیدا کند. او تا امروز تجربه نامزدی با ژیزل بوندشن مدل برزیلی و تونی گارن مدل آلمانی را داشت اما نتوانست این رابطه ها را به سرانجام برساند تا امروز از او به عنوان یک مرد متاهل یاد کنیم. خبرهای بسیاری درباره او مطرح است که دی کاپریو علاقه ای به سرانجام رساندن هیچ رابطه ای را ندارد.

جیک گیلنهال
یکی دیگر از مردان سخت پسندی که تا امروز مجرد مانده، جیک گیلنهال است. این بازیگر 35 ساله تا امروز در نقش های متنوعی ظاهر شده و به خاطربازی در نقش جک تویست در فیلم کوهستان برو کبک نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. اما همه اینها باعث نشده که او دست از مشکل پسندی بردارد و همسری را برای خود انتخاب کند. گیلنهال در سال 2010 با تیلور سوئیفت نامزد کرد و زمزمه های خبر ازدواج این دو پخش شد اما مدتی کوتاه بعد از انتشار این خبر آنها در اوایل سال 2011 اعلام کردند که نامزدی خود را به هم زده اند.

بردلی کوپر
این بازیگر آمریکایی که با فیلم اخاذی آمریکایی در سال 2013 توجه بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرد در سال 2007 با جنیفر اسپوزیتو ازدواج کرد اما خیلی زود این دو از هم جدا شدند. او بعد از این ازدواج و طلاق زودهنگام، یکی، دو نامزدی دیگر را هم تجربه کرد اما نتوانست هیچ یک از آنها را به سرانجام برساند.

جان کیوزک
این بازیگر و نویسنده آمریکایی نیز یکی دیگر از مجردان هالیوود است. او بر این باور است که تا امروز توانسته بدون ازدواج دوام بیاورد از این به بعد هم می تواند به زندگی ادامه دهد. او خودش را غرق کار کرده و به نظر می رسد به این زودی ها تن به ازدواج نمی دهد.

چارلیز ترون
این بازیگر 40 ساله، بعد از جدایی از شان پن با پسرش زندگی می کند و تصمیم ندارد ازدواج کند. او به تازگی یک دختر را به فرزند خواندگی قبول کرده و تصمیم دارد به کار و فعالیت هایی که در زمینه صلح با همکاری سازمان ملل انجام می دهد، تمرکز کند.

انریکه ایگلسیاس
این خواننده و ترانه سرای اسپانیایی هم یکی دیگر از افرادی است که مجرد مانده. البته بسیاری از منتقدان دلیل تجرد او را روحیات خاص او می دانند و معتقدند فردی با مختصات رفتاری انریکه نمی تواند به این راحتی ها کسی را برای ازدواج انتخاب کند. از طرفی به نظر دور از ذهن می رسد که زنی بتواند روحیات و سرگشتگی های این مرد 40 ساله را که مانند یک پسر 28 ساله زندگی می کند، تحمل کند.

هیو گرانت
این بازیگر انگلیسی که جایزه گلدن گلوب و بفتا را در کارنامه اش دارد همواره در نقش مردان متاهل یا پدری مهربان در فیلم های مختلف ظاهر شده است. اما او هنوز نتوانسته برای زندگی شخصی اش تصمیم بگیرد و همچنان بر سردو راهی قرار دارد. وی سابقه یک نامزدی نافرجام را دارد و هنوز هم وقتی از این رابطه صحبت می کند اخم هایش درهم فرو می رود.

آدریان برودی
این بازیگر که به خاطر فیلم پیانیست در سال 2002 جایزه اسکار را دریافت کرد نیز یکی از مجردهای هالیوود است که هنوز نتوانسته همسر مورد علاقه اش را پیدا کند. سرسختی که او در انتخاب فیلمنامه دارد برای انتخاب همسر سختگیر است. این بازیگر که از مرز 40 سالگی گذشته امیدوار است به زودی فردی را برای ازدواج انتخاب کند.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: