مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۴۲۵
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: ۲۳۱۵
سیاوش حکمت شعار همبازی رضا داوود نژاد در فیلم «بچه های بد» که با او رفاقت ۲۲ ساله دارد، اواخر دهه هفتاد حسابی گل کرد.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:همبازی رضا داوود نژاد در فیلم «بچه های بد» که با او رفاقت ۲۲ ساله دارد، اواخر دهه هفتاد حسابی گل کرد. فیلم بچه های بد به خاطر موضوع جنجالی اش خوب فروخت و در ان فیلم بود که یک جوان خوش چهره و خوش تیپ پا به سینما گذاشت. خیلی ها می گفتند گلزار دوم سینمای ایران است؛ شاید هم بالاتر از گلزار می توانست پیش برود. سریال «باران عشق» را هم بازی کرد و حتی قرار بود سریال «سفر سبز» را هم بازی کند که به دلیل مشکل ویزا نشد و پارسا پیروزفر نقش او را بازی کرد. اما اتفاق آنجا افتاد که یک روز سیاوش خانه رفیقی قدیمی اش، رضا داوود نژاد بود و با هم خوش بودند. ناگهان سردرد و احساس ضعف سراغش آمد. پدرش، منوچهر این طور تعریف می کند:«در سال ۱۳۸۰ بود که سیاوش از منزل رضا داوود نژاد چند مرتبه با من تماس گرفت و خبر داد که حالش زیاد خوب نیست. دفعه سوم که تماس گرفت فهمیدم واقعا حال خوشی ندارد. با نگرانی به آنجا رفتم و مقابل مجتمع، سیاوش را بسیار بی حال دیدم و بلافاصله او را به بیمارستان رساندم. او سرگیجه و سردرد شدیدی داشت و قدرت تکلمش ضعیف شده بود.» همه رفقا و خانواده خیال می کردند که نهایتا یک سرماخوردگی شدید او را به این حال انداخته است. بعد از چند روز اما دکترها تشخیص های متفاوتی دادند که بیشتر مربوط به بیماری ام اس بود. حمله ام اس باعث شد تا سیاوش طی مدت کوتاهی توان حرکتی کمی پیدا کند و مقدار زیادی از وزن خود را از دست بدهد. با تجویز داروهای مربوط به این بیماری سیاوش توانست تا حدودی توان خود را باز یابد .

آنهایی که آمدند. آنهایی که نیامدند
از همان روزهای اول بیماری رضا داوود نژاد رفیق قدیمی او سراغش می امد و عیادت می کرد. در اوایل بیماری از گلزار تا بهزاد فراهانی، محمدرضا فروتن و بهنوش بختیاری از او عیادت می کردند اما بعدها این عیادت ها کمتر شد و فقط رضا از سیاوش سراغ می گرفت که بعد از مدتی خود او هم به علت پیوند کبد کمتر توانست به سیاوش سر بزند. بعد از سالی ها دوباره سیاوش سر زبانها افتاده و خیلی ها در بیمارستان و قبل تر در خانه اش به عیادت او رفتند. بهرام رادان، امیر جعفری و مهناز افشار هم از کسانی بودند که حال او را جویا شدند. متاسفانه از مسوولین هنری و ارشاد هیچکس این زحمت را به خود نداد که از سیاوش عیادتی بکند. دلیل این اتفاق را کسی نمیداند. وقتی خانواده مقاوم بزرگ او کمترین توقع مالی از کسی ندارند.

به نام پدر
وقتی به بیمارستان رسیدیم و در آسانسور بودیم انتظار این را می کشیدیم که هنگام باز شدن در اسانسور و دیدن پدر سیاوشی با یک آدم خمیده و رنجور روبه رو شویم. اما درست برعکس این اتفاق افتاد. یک مرد بشاش در حالی سیب خوردن روبه روی ما ایستاده بود که از همان اول غافلگیرمان کرد. چنان محکم دست می داد که می توانست انگشتهایمان را بشکند. حتی پرسنل بیمارستان هم این موضوع را به ما می گفتند که او بی اندازه قوی و محکم است. هر چند کسی از دل او خبر نداره اما قدرت ایمان همین جا مشخص می شود. جایی که حزن آدم در دل بماند و شادی در چهره اش مشخص باشد. تازه خودش که تعریف می کند و می گوید فکر و خیال سیاوش در این سالها او را هم کم توان کرده است؛ با این حال جمعه ها به کوه می رود و رکوردهای عجیبی دارد. کوه و تنهایی هم که بهترین جاست برای مومنان واقعی، حتما سیاوش به داشتن چنین پدری افتخار می کند. پدری که دلی نرم دارد و روحی استوار و محکم. امیدواریم این پدر و پسر تا همیشه به سلامت باشند و عاشقانه با هم زندگی کنند.

هزینه های درمان سیاوش
بیماری سیاوش چون از بیماریهای خاص به حساب می آید و تحت پوشش بیمه قرار دارد هزینه های زیادی روی دست آنها باقی نمیگذارد اما به هر حال نگهداری از بیمار هزینه های دیگری هم دارد که که به خانواده تحمیل می شود که نزدیک به پنج تا شش میلیون تومان است  هر چند پدر او آنقدر طبع بلند و عزت نفی دارد که هیچ وقت بابت این  هزینه ها از کسی گلایه نکرده و در تمام این سال ها خودش تمام کارهای سیاوش هم را انجام داده است. کاری که نیاز به توان دارد که زیادی دارد و هر کسی نمی تواند به راحتی آن را انجام دهد.

خانواده قوی سیاوش
وقتی جوان رعنای یک خانواده دچار چنین بیماری عجیبی می شود طبیعی است که خانواده او از همه بیشتر شوکه شوند و آسیب ببینند. اما خواهران و برادران او با قدرت محبت و مهربانی برای سیاوش سانگ تمام گذاشته اند؛ به خصوص مادر او که مثل همه مادران ایرانی در غم و رنج فرزند بیشتر از دیگران آسیب می بیند. پدر سیاوش هم وقتی از مادر سیاوش می گوید بغضی گلویش را می گیرد و با صدای شکسته حرف می زند. هرچند که این صدای شکسته روایت سالها صبر و استقامت برای بازگرداندن کامل سلامتی سیاوش است.

سیاوش حکمت شعار پسر خوب بچه های بد
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: