مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۴۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: ۱۱۳۶
آدم معروف ها هر چه اراده کننده به دست می آورند از بهترین لوازم و ماشین های لوکس تا زنگی در زیباترین جزایر با ویلاهای خیره کننده. آنها دغدغه مالی ندارند
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
در زندگی شخصی آدم معروف ها چه می گذرد؟
مجله خبری لحظه نما:آدم معروف های دنیا هر چه اراده کننده به دست می آورند: از بهترین لوازم و ماشین های لوکس تا زندگی در زیباترین جزایر با ویلاهای خیره کننده. آنها در زندگیشان هیچ دغدغه مالی ندارند چون با درآمدهای نجومی پول پارو می کنند و تمام امکانات را در اختیار دارند اما برای یک زندگی ایده آل پول همه چیز نیست. چرا که با چرخی در زندگی همین چهره ها متوجه می شوید خیلی از آنها به حال خوب و آرامش آدم های ساده غبطه میخورند. از طرف دیگر ستاره هایی هم هستند که برای تغییر در سبک زندگی، تغذیه و سلامت ما الگوی خوبی به حساب می آیند.

کوچر نتوانست از استیو جابز تقلید کند.
میوه خوری به اشتون نمی آید!
در کنار مردم عادی چهره های معروف هم از خطرات رژیم های خودسرانه و غیر اصولی در امان نیستند. رژیم هایی که با افراط در پیروی از یک سبک خاص فرد را تا خوابیدن روی تخت بیمارستان هم می برد. اشتون کوچر سال گذشته به خاطر همین اتفاق روانه بیمارستان شد و تا مدتها برای بازگرداندن سلامت خود به این در و آن در می زد. او به پیروی از استیو جابز و چند نویسنده معروف دیگر رژیم میوه خواری را برای پایین آوردن وزن خود برای بازی در یک نقش انتخاب کرده بود؛ رژیمی که استیو جابز را به اپل رساند و اشتون را به بیمارستان! او که در این رژیم خود را محدود به خوردن میوه هایی با قند بسیار پایین مانند سیب کرده بود، در زمان کوتاهی با مشکلات گوارشی به دکتر مراجعه کرد اما اشتون بعد از این خاطره تلخ دیگر به جز آب میوه های تازه میوه نمی خورد. او تحت نظر مربی ورزشی خود برنامه غذایی مناسب با قد و شرایط فیزیکی اش را دنبال می کند و در شرایط خاص با دستورات لازم وزنش را بالا یا پایین می برد. او درباره وضعیت فیزیکی امروز خود این طور توضیح می دهد: «سطح تحمل و فیزیک بدن هر آدمی متفاوت است. سبکی که من برای کاهش وزنم انتخاب کرده بودم، مناسبب من نبود؛ به همین خاطر آسیب دیدم. امروز حالم خوب است چون می دانم در بدنم چه می گذرد و در چه شرایطی قرار دارم. ورزش روزانه برای من از واجبات است و نوشیدن آب، مصرف پروتئین و سبزیجات برای بدنم ضروری است. نوشیدنی مورد علاقه من آب کرفس و نعنای تازه است که تا قبل از این اصلا از خاصیت آن چیزی نمی دانستم. کم غذا خوردن یا نخوردن هیچ وقت راه مناسبی برای تغییر ظاهرمان نیست، بلکه آرامش روحی در کنار سبک زندگی سالم همراه با ورزش و تغذیه مناسب ما را به هدف مان می رساند. هدف لاغری نیست؛ سلامت همراه با ظاهری مناسب و با نشاط هدف است.

ریچل مک آدامز چطور سردردش را درمان کرد؟
یوگا از استامینوفن بهتر است!
بعضی رژیم ها با افراط در پیروی از یک سبک خاص فرد را تا خوابیدن روی تخت بیمارستان هم می برد. اشتون کوچرسال گذشته به خاطر همین اتفاق روانه بیمارستان شد و تا مدت ها برای بازگرداندن سلامت خود به این دارو آن در می زد.

اگر سردردهای مزمن و میگرن یکی از اصلی ترین ناراحتی های زنان نباشد، حتما یکی از شایعترین آنهاست. خانم ها به خاطر شرایط فیزیکی و تغییرات هورمونی خود نسبت به استرس و ناراحتی های روحی واکنش های بیشتری نشان می دهند و بعد از هر تنش دچار سردردهایی ازاردهنده می شوند اما فکر نکنید این فقط مشکل شماست چون ریچل مک آدامز با وجود جوان و سرحال بودنش هم از این ناراحتی رنج می برد. او اخیرا در مصاحبه ای که با مجله PEOPLE داشت، این چنین گفت: «شرایط بازی در نقش ها و شرایط مختلف و گاهی سخت باعث می شد استرس و فشار زیادی را تحمل کنم. بنابراین سردردهایی که سراغم می آید از همان جا شروع شد. اوایل سعی می کردم با نوشیدن قهوه یا فکر کردن به موضوع دیگران را از یاد ببرم اما این اواخر دیگر با هیچ راهی نمی توانستم حتی مقداری از شدت آن کم کنم. این سردردها واقعا من را می کشت! به همین خاطر به توصیه یکی از دوستان نزدیکم یوگا را جدی تر دنبال کردم. اوایل تاثیر آن را در بهتر شدن حالم به خصوص کم کردن تنش و استرس ها باور نمی کردم اما امروز از همین جا می گویم که یوگا مثل یک مسکن قوی همه چیز را به حالت قبل برمی گرداند. دید من به زندگی تا حدی وسواسی است و تقریبا سختگیر هستم؛ به همین خاطر نگرانی زیاد سراغم می آید؛ بنابراین از آرامشی که در تمرین یوگا به دست می آورم استفاده کردم و به کمک آن تنش ها را قبل از تبدیل شدن به سردردهای ازاردهنده از بین بردم. معادله پیچیده ای نیست. شما درمان هر درد خود را می توانید با ورزش های مناسب پیدا کنید و چه بهتر که این ورزش ها را زودتر انتخاب کرده، از بیماری های پیش رو هم پیشگیری کنید".

شرایط بازی در نقش ها و شرایط مختلف و گاهی سخت باعت می شد استرس و فشار زیادی را تحمل کنم: بنابراین سردردهایی که سراغم می آید از همان جا شروع شد. اوایل سعی می کردم با نوشیدن قهوه یا فکر کردن به موضوع دیگر آن را از یاد ببرم اما این اواخر دیگر با هیچ راهی نمی توانست حتی مقداری از شدت آن کم کنم.

باهوش ترین ستاره سینما کیست؟
ناتالی پورتمن ازای کیوسان سبقت گرفت!
یکی از مهم ترین فاکتورهای ستاره شدن در دنیای بازیگری، استعدادی است که در شما کشف و هدایت میشود. بنابراین برای ورود به این دنیای سرگرم کننده و پرطرفدار باید از هوش خوبی برخوردار باشید. اگر در دنیای بازیگران معروف خارجی چرخی زده باشید، متوجه می شوید که تقریبا همه آنها با قابلیتهای متعددی به جایگاه امروزشان رسیده اند. برای مثال به خاطر استعداد بالایی که دارند در چند زمینه مختلف از جمله بازیگری، خوانندگی، ورزش و. .. موفق ظاهر شده اند اما این استعداد در برخی از این چهرهها زبان زد است چرا که در بررسی های به دست آمده بالا بودن میزان آی کیو (IQ) آنها نسبت به دیگر چهره ها با انجام تست هوش و تحقیق در قابلیتهای شان ثابت شده است اما در صدر فهرست باهوش ترین بازیگران، خانم ناتالی پورتمن قرار دارد. این بازیگر ۳۴ ساله که بارها مورد تحسین منتقدان جشنواره های معتبر قرار گرفته، فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه هاروارد است که در همان سالها به خاطر نمرات بالا و موفقیتهای خود در ارائه تحقیقات دانشگاهی برای ارائه مقالات علمی در مجلات مهم علمی انتخاب شد. پورتمن همچنین دوره کارشناسی ارشد رشته خود را با نمرات بالا به پایان رساند و بعد از فارغ التحصیلی به زبانهای اسپانیایی، فرانسوی، عربی و آلمانی مسلط شد. بعد از آن او بارها برای سخنرانی درباره موضوع مقالاتش که در اعتراض به خشونتهای اسرائیل علیه فلسطینی ها بود، به دانشگاههای کشورهای مختلف از جمله کلمبیا، مالزی و سنگاپور دعوت شد. بر اساس همه این داشته ها و تست هوشی که سالها پیش در دانشگاه از او گرفته شده ناتالی پورتمن در صدر جدول باهوش ترین بازیگران هالیوود قرار دارد و به شش زبان زنده دنیا مسلط است. او معتقد است: "من همیشه دنبال یاد گرفتن چیزهای جدید هستم و نمی توانم ساکن ماندن را تحمل کنم. از طرفی فعالیت مغزم برای جمع آوری اطلاعات جدید به من احساس تازگی و انرژی می دهد." البته جودی فاستر و نیکول کیدمن هم در رده های بعدی فهرست چهره های باهوش قرار دارند.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: