مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۵۸۶
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: ۱۲۰۹
سال ۲۰۱۵ برخی از ستاره های هالیوود درباره بیماری های روانی که با آن درگیر بوده و هستند اطلاعاتی را ارائه کردند.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
هالیوودی ها هم روانشان به هم میریزد
مجله خبری لحظه نما:سال ۲۰۱۵ برخی از ستاره های هالیوود درباره بیماری های روانی که با آن درگیر بوده و هستند اطلاعاتی را ارائه کردند.

اما استون: این بازیگر درباره حملات هراسی که در کودکی داشته به روزنامه وال استریت توضیح داده و گفته: «اولین باری که دچار حمله پانیک شدم خانه دوستم نشسته بود م وفکر می کردم خانه در حال سوختن است. مادرم را صدا کردم و او مرا به خانه برد و تا ۳ سال بعد این حملات ادامه داشت.»

کری واشنگتن: او درباره اهمیت درمان به نشریه گلامور توضیح می دهد و می گوید:" روان من برایم بسیار اهمیت دارد و نمی دانم چرا دنبال سلامت آن به اندازه دندان هایم نبودم. من مرتب نزد دندانپزشک میروم. خب چرادنبال سلامت روانم نروم؟"

کارا دلیوینیه: او در مورد مبارزه با افسردگی اش در سال ۲۰۱۵ در اجلاس جهانی زنان توضیح داده است. کارا درباره آنچه به او کمک کرده نیز مواردی را ذکر کرده: «شما باید آدم هایی را اطرافتان داشته باشید که مشتاق قلب شما باشند نه افرادی که وقتی چیزی به آنها می دهید دیگرشما را نمی شناسند. آنهایی که سلامت شما برایشان مهم است و می توانند از شما حمایت کنند. حالا من می توانم از دیگران حمایت کنم. من فکر میکردم کاملا تنها هستم و میخواستم دنیا مرا قورت بدهد. من فکر میکردم هیچ چیز جز مرگ نمی تواند من را نجات دهد.

جاستین بیبر:این خواننده معروف و جوان در نشریه NME در مورد آثار منفی شهرت بر سلامت روانش صحبت کرده است. او می گوید:" این زندگی می تواند شما را از دیگران منفک کند و من تمام مدت افسرده ام واحساس ایزوله شدن می کنم. شما در اتاقتان درهتل هستید و تمام طرفداران و روزنامه نگاران همه جا دنبال شما هستند. وقتی نمی توانید جایی بروید یا کاری را به تنهایی انجام دهید، این موضوع شما را افسرده می کند. امیدوارم این اتفاق برای کسی نیفتد."

داوین جانسون: او درباره مبارزه اش با افسردگی در کلاسهای اپرا صحبت کرده است. داوین میگوید: "آن سوی چیزی که اینقدر بد به نظر می رسد یک چیز خوب هست و آن این که شما تنها نیستید."

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: