مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۶۰۲
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: ۱۱۱۷
می توانید در بازی پرندگان خشمگین برای ارسال یک پرنده صفحه را خم کنید و هرچه بیشتر صحفه را خم کنید کمان موجود در تیرو کمان بیشتر کشیده می شود
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:شرکت ها مدت هاست که صفحات نمایشی پیشرفته شبیه کاغذ را وعده می دهند اما تا کنون کسی نتوانسته نظر مخاطبان را جلب کند. اما حالا رفلکس، یک نمونه اولیه از تلفن هوشمند منعطف ساخت دانشگاه کویینز به شدت به آنچه که مدت ها منتظرش بوده ایم نزدیک است. برای ساخت این دستگاه، تیم مربوطه از صفحه نمایش 720 پیکسلی منعطف OLED شرکت ال جی استفاده کرده است تا سنسورها و موتورهای بازخور لمسی را خم کند. سیستم عامل دستگاه اندروید  4. 4 است که درایورهای ویژه خودش را دارد که در بخش غیر منعطف کنار صفحه نمایش قرار گرفته اند.

با خم کردن دستگاه صفحات یک کتاب الکترونیک تغییر می کند و هرچه بیشتر آن را خم کنید سرعت صفحه خوردن بیشتر می شود. به عنوان مثالی دیگر، می توانید در بازی پرندگان خشمگین برای ارسال یک پرنده صفحه را خم کنید و هرچه بیشتر صحفه را خم کنید کمان موجود در تیرو کمان بیشتر کشیده می شود. با استفاده از موتورهای لمسی سیم پیچ صدا، می توانید به طور دقیق صحفه خوردن را و کشیده شدن کش تیر و کمان را "حس" کنید. حالات لمسی همچنین امکان مسیریابی و حرکت بدون چشم را نیز فراهم می کنند که به شما این امکان را می دهد تا راحت تر جایی که در یک سند متنی بوده اید را پیدا کنید.

محققان تصمیم دارند تا این دستگاه را در کنفرانس تعامل انسان – کامپیوتر در هلند به نمایش بگذارند و براین باروند که دستگاه های تجاری در 5سال آینده موجود خواهد بود. براساس این نمونه اولیه بسیار متقاعد کننده، به نظر غیر ممکن نمی رسد که حتی این تکنولوژی زودتر هم عرضه شود.

ظهور تلفن های هوشمند منعطف
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: