مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۷۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: ۱۱۵۷
شاید هنوز هم بسیاری از شما نوع دیالوگ گفتن های بهنام تشکر در سریال «ساختمان پزشکان» را به خاطر داشته باشید
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:شاید هنوز هم بسیاری از شما نوع دیالوگ گفتن های بهنام تشکر در سریال «ساختمان پزشکان» را به خاطر داشته باشید که اتفاقا تا مدت ها بین مردم به کاربرده می شود. بهنام تشکر که یکی از چهره های مطرح تئاتر بوده، درسال های اخیر در تلویزیون به یک چهره شاخص و محبوب تبدیل شده است که حالا نام او در هر سربالی می تواند برای مخاطبان ایجاد انگیزه کند که آن کار را دنبال کنند. او که از خانواده ای هنری است و برادرانش از هنرمندان عرصه های مختلف هستند، روحیات خاص خودش را دارد. خیلی روراست و جدی برخورد می کند و شاید کمتر کسی در برخورد اول این را بپذیرد که او با بازی در آثار طنز به یک ستاره در تلویزیون تبدیل شده است. قطعا "دودکش" در ایام نوروز با حضور او و همکارانش می تواند خاطره خوبی را رقم بزند.

همان آدم ها در فضای تازه
از آنجا که عمده و هسته اصلی کاراکترها متعلق به سری قبل است، در مورد خود کاراکترها دنبال چیز جدیدی  نبودیم، انچه سعی در تفاوت برای آن داشتیم. داستان اصلی و داستانک های متعددی است که در این سری به آنها پرداخت شده است. این البته روالی است که در همه مجموعه هایی که در چند فصل ساخته می شوند، وجود دارد.

انفاقات جذاب تر از قبل
بیشتر از دوسال بین دو فصل مجموعه وقفه وجود داد اما تاثیری در نوع بازی ما نداشت، حتی بخش هایی از سری اول را مجدد دیدیم که برای همه مان دوره شود، این کار را سخت نمی کند چون به هر حال چارچوب و اندازه کاراکترها در داستان مشخص است و اتفاقا برای بازیگر راحتی خیال دارد تنها داستان و فیلمنامه است که باید مسیر را مشخص کند و این همان آدم ها در روایتی تازه است. به نظرم در این سری اتفاقات جذاب تری می افتد.

قدیمی ها و جدیدها
پایه اصلی "دودکش 2" را همان کاراکترهای اصلی قبل می سازد و کاراکترهای جدیدی که وارد ماجرا می شوند با خودشان داستان تازه ای می آورند، هم ما و هم بازیگرهای جدید به هر حال باید به هم نزدیک شویم. برای مثال شخصیتی که مجید یاسر بازی می کند، آدمی است که با ورودش به داستان، آدم های ماجرا را تحت الشعاع خود قرار می دهد و بالطبع آن اتفاقاتی می افتد که در نوع خودشان جذاب است.

رقابت های من و هومن
درست است که در یک مجموعه به خصوص طنز هرکسی می تواند وزنه خنده گرفتن از مخاطب باشد اما واقعا رقابتی در این موضوع وجود ندارد و قرار است همه کنارهم باشند. این چهارمین بار است که من و هومن برق نورد کنار هم هستیم و اندازه بازی هم را می دانیم. بین ما رقابتی در بازی وجود ندارد. اگر هم رقابتی شکل می گیرد به خاطر نقش ها در داستان است و گرنه پشت صحنه ماجرا و جلوی دوربین این وجود ندارد.

آرامش به کمک خانواده
در روند آرامش و موفقیت یک بازیگر، عنصر خانواده خوب، خیلی مهم است که شکر خدا من  از آن بهره مند هستم. خانواده من، کار من و جنس بی نظمی های آن را به خوبی می شناسد و آن را تحمل می کند. هکاری مختصات خود را دارد. این درک خانواده به بازیگر بسیار کمک کرده و خیال او را راحت می کند. همانطور که اتفاقات زندگی به کار می توانند منتقل شوند؛ اتفاقات کار هم می توانند به زندگی شخصی کشیده شوند. مهم این است که این دو به خوبی از هم تفکیک شوند و این شما هستید که باید این تعادل را ایجاد کنید. در کار کمدی این سخت تر است. شما ممکن است روزی حال نداشته باشید که در کار جدی این حال بد اتفاقا می تواند به شما در ایفای نقش تان کمک کند اما در کار کمدی یک دست انداز است.

پیشنهاد وسوسه انگیز
درکارهای مشترکی که به من و هومن برق نورد پیشنهاد می شود، الزام این طور نیست که حتما آن را بپذیریم. باید با هم صحبت کنیم و بیینیم اصلا می شود یا نه؟ بارها کارهایی پیش امده که پیشنهاد داشتیم اما آن را نپذیرفتیم چون قرار است این زوج هنری در هر کاری لحاظ کنیم. این حتی نه در سریال بلکه در اجرا هم بود. مثلا چند سال پیش پیشنهاد اجرای اختتامیه جشنواره فیلم فجر را دادند یا حتی برای اجرای یک مسابقه با پیشنهاد مالی خیلی خوب جلو آمدند؛ یعنی آنقدر این مبلغ خوب بود که من و هومن گفتیم اجازه دهید راجع به آن فکر کنیم و در نهایت بی آنکه با هم صحبت کنیم به آن پیشنهاد جواب منفی دادیم و شاید این موضوع از نزدیک بودن نوع نگاه و تفکرمان به همدیگر شکل گرفته باشد.

اهل خانواده و زندگی
داشتن یک خانواده خوب می تواند تاثیرات زیادی روی کار یک هنرمند بگذارد. به هر صورت ما شغلی خاص داریم که تنش زیادی در ان وجود دارد و قطعا ما دوست داریم در حریم خانواده مان آرامش داشته باشیم آنها هم دوست دارند که از ما آرامش بگیرند. به شدت اهل خانواده و زندگی هستم و از بودن در کنار خانواده لذت می برم.

پیشنهادی برای مردم
فکر می کنم تعطیلات نوروز فرصت خوبی برای این باشد که مردم به مسافرت بروند یا به مطالعه بپردازند. من خیلی اهل سفر هستم و مسافرت های داخلی و خارجی زیادی داشته ام، به نظرم همه جای ایران دیدنی و زیباست و از شمال تا جنوب همگی جاذبه های خودشان را دارند. مطالعه در این ایام نیز شاید بتواند پلی برای آشتی مردم با مطالعه و کتابخوانی باشد.

علاقه من به عکاسی
عکاسی یکی از کارهایی است که به آن علاقه دارم. در واقع من عکس را بیشتر از سینما دوست دارم. بارها برای خودم عکاسی کرده ام، البته هرگز نمایشگاهی برگزار نکرده ام چون دوست ندارم مردم فکر کنند از موقعیتم سو استفاده کرده ام.

جدی و بیزار از دروغ
اگر بخواهم خودم را تعریف کنم باید بگویم به صورت کلی خیلی جدی هستم و در عین حال رک و روراست صحبت می کنم. از دروغ دروی می کنم و خیلی صادقانه رفتار می کنم و شاید همین رک بودن و صداقتی که دارم، بعضا باعث ناراحتی دیگرام هم شده باشد ولی جزئی از خصوصیات من است. از دروغ بیزارم و تحت هیچ شرایطی دروغ نمی گویم.

سالی که گذشت
سال 94 برای من خوب بود. تقریبا نیمی از سال را نبودم اما از زمانی که کار کردم برای خودم سالی خوب با اتفاقات خوب بود از سالی که گذشت راضی هستم و امیدوارم سال جدید بهتر هم شود.

از کتاب تا مسافرت
وقتی سرکار نباشم، معمولا کتاب خواندن بیشترین وقت مرا می گیرد، همچنین سعی می کنم فیلم ببینم، مسافرت بروم و .. راستش در آن ایام هم نمی شود کار خارق العاده ای کرد و بیشتر همین تفریحات روتین است. مهم این است که سعی می کنم آرامش داشته باشم. آرامش به انجام کارم خیلی زیاد کمک می کند؛ چرا که کار ما کار پراسترس و پرتنشی است.

استرس خوب بودن
کار کمدی کار انرژی بری است. فرض کنید شش ماه برای یک سریال روتین هر روز سر فیلمرداری هستید و عین این شش ماه باید حال تان هم خوب باشد چون کار کمدی می سازید. این مسئله در هیچ جای دنیا امکان ندارد؛ به هرحال روند زندگی است و ما هم انسان هستیم و هزار مشکل و مسئله که می تواند حال خوب ما را خراب کند اما باید برای کار، حال مان خوب باشد تا روی کار تاثیر بدی نگذارد. سعی می کنم به همین خاطر آرامش خودم را حفظ کنم. به هر حال من آدمی هستم که کمتر از خانه بیرون می آیم و سعی می کنم فضای خانه طوری باشد که آرام باشم.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: