مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۷۸۳
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: ۱۴۵۰
دکوراسیون بهاری برای منزل شما. برای اینکه در روزهای اغاز سال دکوراسیون متفاوتی داشته باشید، نیازی نیست حتما به دنبال خرید وسایل خاص و گران قیمت باشید.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
 دکوراسیون بهاری برای منزل شما
گل تراپی!
مجله خبری لحظه نما:روزهای پایانی سال سرشار از لحظات ویژه است. در روزهایی که همه به نوعی درگیر هستند، خانم های خانه دار هم مشغول خانه تکانی و خریدند تا به بهترین نحو به استقبال بهار بروند. مهمترین نشانه رسیدن نوروز هم حس و حال حضور شکوفه های بهاری در نقطه نقطه شهراست و چه چیزی بهتر از گل؟! برای اینکه در روزهای اغاز سال دکوراسیون متفاوتی داشته باشید، نیازی نیست حتما به دنبال خرید وسایل خاص و گران قیمت باشید. کافی است مهم ترین نشانه حضور بهار را که همان گلهای رنگارنگ است به منزل بیاورید. از کنار انرژی مثبت حضور گل و گیاه نمی توان به سادگی گذشت چرا که رنگهای موجود در گل ها تاثیر شگفت انگیزی در نشاط وروحیه آدمها ایفا می کند.

نشیمن
قلب تپنده هر خانه ای نشیمن است. اصولا مبلمان این فضا رنگهای شادتری داشته و افراد خانواده در این قسمت از خانه حضوری فعال تر دارند؛ بنابراین چه فضایی بهتر از نشیمن برای حضور گلهای طبیعی؟ تحقیقات نشان می دهد تماشای گل های رنگارنگ تاثرات عمیقی بر میزان شادی و رضایتمندی افراد دارد.

پذیرایی
همان طور که از نام این فضا پیداست سالن پذیرایی فضایی برای حضور مهمان است. برای اینکه در ایام عید یک میزبان متفاوت باشید، باید دکوراسیون متفاوتی هم داشته باشید. دکوراسیونی خاص تنها به معنای داشتن مبلمانی خاصی، دکوری جذاب و کریستالهایی گران قیمت نیست. حضور دائمی چند شاخه گل روی میز، خوش سلیقه بودن شما را به رخ می کشد. برای سالن پذیرایی به راحتی می توانید رنگ گلها را با فضای خانه هماهنگ کنید یا حتی برای جلوه بیشتر از تضاد رنگی کمک بگیرید.

آشپزخانه
اگر پنجره آشپزخانه شما به یک حیاط پرگل یا یک طبیعت زیبا باز می شود، خوشابه سعادت تان، بسیاری از طراحان از حضور چنین پنجره ای در آشپزخانه به خوبی بهره می برند وسینک ظرفشویی را جایی قرار میدهند که رو به طبیعتی ارامش بخش باشد. مسلما در خانه های آپارتمانی چنین امکانی وجود ندارد. پس چه کار باید کرد؟ بهترین جا برای قرار دادن گلدان گل، میز ناهارخوری یا کانتر اشپزخانه است. برای این قسمت از گل هایی با ساقه های کوتاه تر استفاده کنید تا زمانی که دور میز ناهارخوری می نشینید، زاویه دید شما را مختل نکند.

تقریبا در تمام فضاهای خانه می توان از گل و گلدان استفاده کرد. در کتابخانه، آشپزخانه، پذیرایی، نشیمن و حتی در فضایی مثل دستشویی و حمام می توان گل قرار داد.

اتاق خواب
اگر اتاق شما، مشرف به تراس است، مشکلی برای نگهداری از گل ندارید ولی اگر از گل در فضای اتاق استفاده می کنید، گذاشتن تنها چند شاخه گل روی میز کنار تخت کفایت می کند. گل ها با توجه به رنگ و بویی که دارند فضای اتاق را رمانتیک می کنند؛ البته اگر به عطر گل ها حساسیت دارید، فکر حضور گل ها در محدوده فضای خواب را از ذهن بیرون کنید.

گلدانی متفاوت انتخاب کنید. گلدان کریستال همیشه اولین گزینه ای است که به ذهن می رسد. پس بهتر است برای سالی جدید به گزینه های دیگری هم فکر کنید. برای خرید یک گلدان متفاوت فقط به کمی جسارت احتیاج دارید. ترکیب گلهای رنگی با شاخ و برگهای ظریف در گلدان هایی با اشکال هندسی متفاوت برای هردکوراسیونی جسورانه و جذاب به نظر می رسد. گلدانهای شیشه ای شفاف، بهترین گزینه برای انواع گلهای طبیعی است. به این دلیل که کیفیت آب در داخل این گلدانها به بهترین نحو قابل دیدن و کنترل است. از سوی دیگر گلدانهای شیشه ای به علت سطح صاف و صیقلی، بهتر و سریع تر تمیز میشوند. به دلیل استفاده از آب لوله کشی، امکان رسوب املاح در جداره گلدان وجود دارد؛ البته این رسوب را با سرکه می توان از بین برد.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: