مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۷۹۳
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: ۱۲۰۳
گلوریا هاردی، دختر معصومی بود که بعد معلوم شد همسر ساعد سهیلی بازیگر توانمند و جوان سینمای ایران است.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:اواخر سریال کیمیا بود که دختری با لهجه واقعا فرانسوی فارسی حرف می زد، او چهره ای معصوم داشت. این دختر معصوم در مدت زمان کوتاهی مورد توجه قرار گرفت و همه کنجکاو شدند تا بدانند و کیست و چطور وارد یک سریال ایرانی شده است. گلوریا هاردی، دختر معصومی بود که بعد معلوم شد همسر ساعد سهیلی بازیگر توانمند و جوان سینمای ایران است. وقتی پای حرفهای او نشستیم معصوم و بی آلایش حرف میزد و صمیمی بود. او در مدت زمان کوتاهی با استعدادی که دارد. فارسی را یاد گرفته و حالا خوش و خرم همراه همسرش در ایران است. هر چه هست. احتمالاخیر است و اتفاقات خوب انتظا زوج هنرمند و خوشبخت را میکشد.

چطور به ایران آمدم
من متولد بوردوی فرانسه هستم و مادری ایرانی و پدری فرانسوی دارم که در پاریس و سوئیس بزرگ شده ام. قبل از اینکه در سریال کیمیا بازی کنم به ایران آمده بودم که دلیل ان به خاطر ازدواج با ساعد سهیلی بود. من با ساعد سهیلی وقتی به خاطر جشنواره فیلم به پاریس فرانسه آمده بود، آشنا شدم و بعد عاشق شدیم و ازدواج کردیم. ما نمی خواستیم شلوغ کرده و خبر ازدواجمان را پخش کنیم. فکر هم نمی کردیم این خبر برای مردم خیلی مهم باشد اما بعد از پخش سریال، ازدواج من و ساعد سهیلی برای مردم مهم شد ودوست داشتند مارا باهم ببینند.
ماهم عکس دونفره مان را رسانه ای کردیم که عکس مان ما را به عنوان زوج معرفی کرد.

آشنایی با ایران و سنتهای ایرانی
از وقتی ازدواج کردم با سنتهای ایرانی و هفت سین وعید آشنا شده اما قبل ترمادرم چندان چیزی درباره عید ونوروزبه من نگفته بود؛ البته مادرم سالهاست که در فرانسه زندگی می کند. من شاگرد خانم حاجیان بودم و ایشان در سریال نقش مهمی داشتند و می دانستند که دنبال بازیگری با مشخصات من می گردند؛ یعنی کسی که خارجی باشد و بتواند فارسی حرف بزند که از این نظر «رها» خیلی به من نزدیک بود. ساعد برای اینکه به سریال راه پیدا کنم هیچ وقت از اعتبار خودش استفاده نکرد و هیچ دخالتی نداشت. او همزمان با فیلمبرداری کارما، خودش هم در حال بازی در فیلم «مالاریا» به کارگردانی پرویز شهبازی بود اما همیشه به من کمک می کرد و همراهام بود. سر خیلی از صحنه ها به او زنگ میزدم تا با هم مشورت کنیم و بتوانم بهتر نقشم را بازی کنم از بازی در سریال کیمیا خیلی راضی هستمچون ایرانی ها دراینستاگرام خیلی به من انرژی مثبت میدهند وهمراه من هستند که این اتفاق فراتر از انتظار من بود.

مسلط به پنج زبان
قبل از اینکه ازدواج کنم اصلا فارسی بلد نبودم چون هیچوقت در خانه فارسی صحبت نمیکردیم. علاقه زیادی به یادگیری زبانهای مختلف دارم. به المانی، انگلیسی، ایتالیایی، فرانسوی و فارسی صحبت می کنم وبه یاد گرفتن زبانهای دیگر همچنان علاقه دارم. به همین خاطرقبل از اینکه به ایران بیایم هیچ تصوری از ایران نداشتم و هیچ وقت درباره ایران کنجکاو نبودم. الان به نسبت قسمتهای سریال «کیمیا» بهترفارسی صحبت می کنم. خواندن دیالوگهای فارسی برایم سخت بود؛ بنابراین آنهارافینگلیش مینوشتمومی خواندم ومدام با خودم تکرارمیکردم. سعی داشتم طوری کلماتم رادا کنم که به اصطلاح انها را برای خودم کنم. به خاطر سپردن کلمات جدید بسیار سخت بود و برای اینکه کاملا متوجه مفهوم کلمه یا جمله ای شوم که قرار است به فارسی بگویم و همین طور برای اینکه کلمات و جملات به حافظه ام سپرده شود و بهتر به زبان بیاید، به زمان نیاز داشتم.

هنر و تجربه
در مدرسه عالی خصوصی در پاریس موسیقی، هنر و سینما می خواندم. قبل از بازی در کیمیا هم تجربه هایی در بازیگری داشتم مانه به صورت حرفه ای؛ تنها میتوان نام تجربه و کار با دوربین را روی آن گذاشت. درواقع بیشتر وقتم راروی موسیقی گذاشتم و در فرانسه خواننده بودم. بعد از سریال کیمیا، صحبتی برای بازی در فیلمی سینمایی داشتم اما هنوز جدی نشده است.

ایران هم خانه من است
از اینکه در ایران زندگی می کنم راضی هستم و ایران را دوست دارم. هم ایران خانه من است و هم فرانسه: هردو وطن من هستند. اگر روزی تیم ملی ایران و تیم ملی فرانسه بازی کنند، من دوست دارم بازی مساوی شود. اگر در ایران بازی را تماشا کنم، طرفدار فرانسه می شوم و اگر در فرانسه بازی را ببینم، طرفدارایران خواهم بود مخصوصا بعداز پخش سریال کیمیاوقتی می بینم مردم دوستم دارند و با من عکس می گیرند واقعاامن هم از خوشحالی انها حس خوبی پیدا می کنم.

هفت سین و ماهی ها
من سنت های ایرانی و هفت سین را خیلی دوست دارم اما وقتی برای عکاسی رفته بودم از عکاس خواستم ماهی ها در عکس نباشند چون خیلی ها این ماهی ها را می خرند و سر سفره هفت سین می گذارند اما بعد آزادشان نمی کنند و آنها را در آب نمی اندازند تا زندگی کنند که بعد از مدتی در تنگ ها به خاطر نبود غذا می میرند. سنت های خیلی خوبی مثل عیدی گرفتن و عیدی دادن در  ایران هست که واقعا جالب و زیباست. من اولین عیدی را در ایران از پدر همسرم گرفتم و برایم خیلی قشنگ بود. مسئله جالبی که نسبت به سال نوی میلادی وجود دارد این است که اینجا مردم خانه تکانی کرده و همه چیز را تمیز می کنند من در ایران نوع تازه ای از به استقبال سال نو رفتن را دیدم که واقعا برایم جالب بود.

گلوریا هاردی بازیگر فرانسوی الاصل
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: