مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۷۹۴
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: ۱۲۹۱
گلاره عباسی تنها کسی بود که در سریال «کیمیا» حاضر شد زیر بار سنگین گریم های زشت کننده برود تا نقش در بیاید. او بازیگری است با عقاید خیلی خاص در مورد زندگی
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما: گلاره عباسی تنها کسی بود که در سریال کیمیا حاضر شد زیر بار سنگین گریم های زشت کننده برود تا نقش در بیاید. او بازیگری است با عقاید خیلی خاصی در مورد زندگی و کار حرفه ای اش همیشه سعی کرده که گزیده کار باقی بماند. گلاره در سالی که گذشت دو سریال پربیننده چون «کیمیا» و «شهرزاد» داشت و در آنها نقش های مکمل مهمی را دارا بود و هست. اگر میخواهید بدانید چرا هیچ عملی زیبایی نکرده و تفریحات او چیست این گفت و گو را از دست ندهید.

به شهرزاد مطمئنم
قبل از شهرزاد تجربه کاری تاریخ معاصر مثل «در چشم باد» را داشتم. در مورد شهرزاد تبلیغات باعث نشده که کار دیده شود. خیلی از سریالهای دیگر بودند که در شبکه خانگی قبل از پخش بسیار تبلیغ شدند و مردم وقتی دو قسمت را خریدند پشیمان شدند. حتی حالت ضد تبلیغ هم پیدا کرده و مردم نسبت به شبکه خانگی بی اعتماد شده اند. به نظرم بهترین قاضی مردم هستند که با دقت، حساسیت و هوش بالا کارها را دنبال می کنند و درباره کار نظر می دهند. تبلیغ در صورت خوب بودن کار تاثیرگذار خواهد بود. اگر مردم امروز از شهرزاد تعریف میکنند و ان را دوست دارند به خاطر متفاوت بودن و خاصی بودن کار است. شهرزاد نشان داد که مردم سریال بین هستند و برای کاری که ارزش داشته باشد هزینه هم می کنند. شاهرزاد حاصل یک کار جمعی است که البته حضور آقای فتحی در درخشان شدن کار تاثیر زیادی داشته است. در مورد نقشم هم می توانم بگویم به اقتضای قصه در قسمتهای میانی سریال کمی از نقشی من در سریال کم می شود اما با نزدیک شدن به قسمتهای پایانی بیشتر و کلیدی تر می شود. این جور نیست که فقط در بخشی از سریال به کار کمک کرده و ادامه ای نداشته باشد.

کیمیا دیدنی بود
مدت ها بود در تلویزیون سریالی نبود که بحث برانگیز باشد و مردم و کارشناسان در مورد آن صحبت کنند. سریال هایی ساخته و پخش می شدند و کسی با خبر نمی شد و کسی درباره شان حرفی نمی زد اما کیمیا توانست مخاطبان زیادی را جذب کند که با کار ارتباط برقرار کنند و روند کار برایشان اهمیت پیدا کند. هیچ کس از کسانی که در این سریال کار کرده ادعا ندارد که کار بی نقص بوده و هیچ ایرادی نداشته است. بالاخره ساختن سریال 110 قسمتی کاری جدید در تلویزیون ایران بود که پیش از آن اصلا سابقه نداشت و حالا دریچه ای را برای سریال های این چنینی باز کرده است. مهم این بود که مردم روی سریال حساس شدند و با آن ارتباط برقرار کردند و آنقدر برایشان مهم بود که انتقادهایی هم داشتند. البته من نباید پاسخگوی انتقادات در مورد کل سریال باشم می توانم در مورد بخشی که خودمان بودیم نظر بدهم. من، پوریا و مهراوه تمام تلاش خود را کردیم که با همراهی آقای افشار، بخش خودمان قابل قبول شود. در قسمت های دیگر حضور نداشتم که از نحوه تولید کار اطلاع داشته باشم و بخواهم دفاعی بکنم. کیمیا از نظر من دیدنی بود و اصلا پروژه ناموفقی نبود.

برای پول کار نکردم
من هم مثل همه هموطنان و دیگران گاهی با بی پولی مواجه بوده ام. شاید نه به حدی که حاد باشد اما همه ما این جور مشکلات را داریم اما هیچ وقت برای انتخاب نقش هایم پول را در نظر نگرفتم و برای من مهم، دیده شدن کار بود؛ مثل همین شهرزاد و کیمیا که انگیزههای مالی چندانی برای انجام دادن کارها نداشتم. دوست دارم همیشه کار کنم و تواناییهایم را نشان دهم.

کلید واژه های زندگی من
امین تارخ: همیشه استادم بوده و هست چون خیلی برای شاگردانش ارزش قائل است.

نرگس آبیار؛ یکی از افراد تاثیرگذار در زندگی من، فصل جدیدی در زندگی من ایجاد کرد و با فیلم اشیا کارمان را شروع کردیم ومطمئنم اتفاقاتی خوبی در انتظار اوست.

سال نو؛ آرزوهای خیلی خوب و سلامتی برای خودم، خانواده و مردم،

 بهترین عیدی؛ تنها می توانم بگویم سالامتی از طرف خدا، البته من هیچ وقت عیدی مالی درست و حسابی نگرفتم که بخواهم راجع به آن صحبت کنم.(خنده)

ازدواج؛ چیزی که باعث شد من یک همراه خوب در کنارم داشته باشم. البته کسانی که این حرفها را می خوانند فکر می کنند این حرف ها شعار است ولی برای من این طور نبود و ازدواج یکی از اتفاقات خوب سال گذشته برای من بود.

مردم ایران: کسانی که از ته قلب دوستشان دارم و به شدت چشم به راه خوبی های زیادی برایشان هستم و امیدوارم همیشه در سلامتی و خوبی به سر ببرند.

تفریح ام خانواده است
جدا از کتاب و فیلم که معمولا همراه ماست و بخشی از کار ماهم به حساب می آید، موسیقی را هم خیلی دوست دارم و کارهای مهدی یراحی و محسن چاوشی را دوست دارم و گوش می دهم.اما مهمترین تفریح مین وقت گذراندن با خانواده است. کار ماجوری است که در زمان بیکاری هم حواشی کار وجود دارد و مشغول هستیم. بنابراین با خانواده بودن بزرگ ترین و مهمترین تفریح من است.

هنر کار من است
قبل از دانشگاه به کلاس ها تئاتر حوزه هنری می رفتم تا اینکه وارد دانشگاه شدم و به کلاسهای بازیگری آقای تارخ رفتم. نزدیک به یک سال و نیم، دو سال شاگرد ایشان بودم و البته در این میان کار هم می کردم. هیچ وقت از کلاس های ایشان جدا نشدم و همیشه به صورت مقطعی به کلاس هایشان سر می زدم.

عمل زیبایی هرگز
به دو دلیل دوست ندارم سمت عمل های زیبایی بروم. اول اینکه دوست دارم ساده و طبیعی باشم و خیلی موافق نیستم بایک عمل جراحی صورتم حالت غیرطبیعی پیدا کند، دوم اینکه شاید عمل های زیبایی باعث شود انعطاف صورتم را از دست بدهم و نتوانم خیلی نقشی ها را به خاطر از دست دادن حس صورت بازی کنم. به هر حال نقش هایی با طبقات اجتماعی مختلفی مثل زنان شهرستانی یا پایین شهری وجود دارند که تنها با صورت بکر و دست نخورده می توان سراغ آنها رفت. همین بکری از نظر من باعث روراستی است و باعث می شود عواطف راحت تر انتقال پیدا کنند و بیننده با نقش بهتر ارتباط برقرار کند.

 قبل از دانشگاه به کلاس های تئاتر حوزه هنری می رفتم تا اینکه وارد دانشگاه شدم و به کلاسهای بازیگری آقای تارخ رفتم. نزدیک به یک سال و نیم، دو سال شاگرد ایشان بودم و البته در این میان کار هم می کردم.

بهترین اتفاق سال 94 برای گلاره عباسی
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: