مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۷۹۵
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: ۱۳۲۹
شهرزاد کمال زاده هزار جور نقش مثبت و منفی را در سینما و تلویزیون کار کرده است و البته کارش را در تلویزیون با کیانوش عیاری آغاز کرد.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:بازیگران هم سرشان کلاه میرود. شاید خیلی بیشتر از آدم های عادی. یکی از این بازیگرانی که همیشه سر سال نو و ایام تعطیلات دچار این موضوع می شود شهرزاد کمال زاده است. کسی که هزار جور نقش مثبت و منفی را در سینما و تلویزیون کار کرده است و البته کارش را در تلویزیون با کیانوش عیاری آغاز کرد. در سریال های زیادی مثل بچه های نسبتا بد ادامه داد و شناخته تر شد. در سال گذشته هم کارهای زیادی انجام داده و سریال ها و فیلم های زیادی بازی  کرده مثل «نیاز» حسین سهیلی زاده و بازیگر جوانی است که کلی راه و بیراهه جلوی پایش است به همین خاطر این روزها وسواسی تر از روزهای قبلی زندگی اشیا انتخاب میکند.

اهل همدان نیستم
 در شبکه های مجازی و سایتها اشتباهی نوشته اند که من متولد همدان هستم اما من در تهران به دنیا آمدهام و البته خیلی از اطلاعاتی که در مورد ما بازیگرها از ازدواج تا اهالی این شهر و آن شهر بودن نوشته میشود، واقعیت ندارد و ساخته ذهن و تخیلی بعضی از دوستان است.

کم کاری و گزیدہ کاری
در سالهای اخیر تصمیم گرفته ام وسواسی بیشتری برای انتخاب نقش ها داشته باشم. قصههای زیادی به دستم می رسد که همهشان بالطبع داستان های خوب و جذابی ندارند. امسال برای من این چنین بود اما با این حال در دو فیلم سینمایی «شیشه های مات» و «المپیک» بازی کردم که به نظرم داستان های جالب و نقاشی های خوبی داشتند. بعضی از کارها به صورت طبیعی بیشتر در میان مردم دیده می شوند و کارشان می گیرد؛ مثلا سریالهای «راه طولانی» رضا کریمی و «نیاز» حسین سهیلی زاده و «بچه های نسبتابد» سیروس مقدام کارهایی بودند که من به واسطه انها بیشتر دیده شدم و این نشان میدهد که تلویزیون تا چه حد در شناخته شدن آدمها تاثیرگذار است. اما قبل تر از همه اینها برایم مهم است که نقش به دلی خودم بنشیند. چون دوست داشتم کاری که می کنم همیشه، هم به لحاظ محتوایی و هم به لحاظ حرفه ای چیزی برای گفتن داشته باشد. شاید یکی از دلایلی کم کاری من و پیدا نشدن داستانهای خوب کم شدن تولیدات صدا و سیما از سال ۹۱ به این طرف هم باشد. البته اگر جزو دسته و گروه خاصی بودم ممکن بود پیشنهادات بیشتری داشتم. من به شعور و وقت مردم احترام میگذارم و با طرفدارانم ارتباط نزدیکی دارم و همیشه از انتقاداتشان یاد گرفته، از تعریف هایشان انرژی می گیرم.

ذهن تمام سینمایی من
میان کارم در حوزه سینما و تلویزیون را از ۱۶ سالگی در سریال «هزاران چشم» کیانوش عیاری شروع کردم و از همان سان برایم مهم کار کردن در سینما بود. با اینکه بعدها در رشته کامپیوتر تحصیل کردم و خیلی جاها به دردم می خورد و کمک می کند اما به چشم کار و حرفه نگاهش نکردم و به سرعت به همان سینما و کارهای تصویری برگشتم و ادامه دادم. ساده بگویم که بازیگری حالم را خوب می کند و حتی نمیتوانم در کنار سینما کار و بیزینس دیگری داشته باشیم. بازیگری به لحاظ روحی و ذهنی خیلی مشغولم می کند و خیلی وقتها شده که ناخودآگاه با بازی در نقش یکی زن معتاد وزن کم کرده ام و برای بازی در نقش یک زن باردار وزن اضافه کرده ام. برای همین هر وقت هم بیکارم در حالی ریکاوری هستم.

کلاه نوروزی بر سر من
من متولد هفتم فروردین هستم و با آمدن بهار جور دیگری ذوق می کنم. بهار که می اید انگار خودم تازه شده ام و مثل طبیعت جان تازه ای گرفته ام. به همین خاطر بهار را حتما بیشتر از دیگران دوست دارم. در حالی که خیلی وقتها به خاطر سفرهای نوروزی سرم کلاه رفته است و تولد نداشتم. بیشتر وقت ها اما تولد را قبل از عید می گیریم که چیزی هم از قلم نیفتاده باشد. بوی عید و سنت هایش را بسیار دوست دارم. اگر چه کمی تنبلی هستم و از خانه تکانی فرار می کنم اما تکاپو و تمیز کردن خانه و خانه تکانی همیشه برایم حس خوبی داشته است و
حس زیبایی را در من به وجود می آورد.

بهترین عیدی
بیشترین عیدی را میان همیشه از پدرم میگرفتم اما خودم دوستت دارم جای عیدی دادن به دوست و اشنا در حد توان خودم به آدمهایی کمک کنم که نیازمند لباس و کفش نو در آستانه سال نو هستند و ممکن است خیلی چیزهایی که برای ما عادی است برای آنها آرزو باشد. فکر میکنم یک جایی باید این چشم و هم چشمی ها را برای عیدی گرفتن و دادن کنار بگذاریم و به مسائل مهم تری فکر کنیم. مهم نشاندن لبخند روی لب کسانی است که واقعا نیاز به این ماجراها دارند. خیلی وقتها یک دوچرخه معمولی یا یک تی شرت بچه هایی را شاد می کند که شادی شان به هر
چیز دیگری ترجیح دارد.

خاطره انگیزترین سال نو
هر بار که سر سفره هفت سین می نشینم و زیر سایه خانواده ام هستم ان سال برایم زیبا و خاطره انگیز است. نو شدن برایم بهترین چیز است اما یک سال به تنهایی خارج از کشور بودم و کنار خانواده نبودم اما یک باره در اتاق هتل را زدند و کارکنان هتل برایم کیک آوردند و تولدم را جشن گرفتند. این غافلگیری برای من باعث شد ان سال برایم خاطره جالبی شود.

سال ۹۵ سال امید
مافروردینی ها همیشه امیدواریم و همیشه با آینده به خوشبینی نگاه می کنیم. حس می کند سال ۹۵ پر از برکات و خوبی ها برای تک تک ایرانیها باشد. دوست دارم حال مردم ایران کشوری که نقطه نقطه اش را عاشقانه دوست دارم خوب باشند و برای همه شان پر مبارک به همراه سلامتی و سعادت باشد.

رازگشایی سرنوشت عیدی های شهرزاد کمال زاده
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: