مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۹۲۶
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: ۹۱۱
قوانین جالب کشورهای مختلف جهان که شما را به شگفتی وا می دارید.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
قوانین جالب کشورهای جهان
داشتن اضافه وزن در ژاپن غیرقانونی است
مجله خبری لحظه نما: ژاپن زادگاه ورزش کشتی سومو است؛ یک سبک کشتی ژاپنی که در ان وزن، اندازه و قدرت در درجه اول اهمیت قرار دارد. با این حال چاق بودن در این کشور غیرقانونی است. بنابر «قانون متابولیسم» هر زن و مردی از سن ۴۰ سالگی به بعد نباید اندازه دور کمرشان به ترتیب بیش از ۳۲ و ۳۶ اینچ باشد. البته هیچ جریمه فردی برای این قانون وجود ندارد و بیشتر فشار بر دولت و کمپانی هاست.

در دانمارک تا سیر نشده ای پولی پرداخت نکن
دانمارک کشوری دلپذیر و زیباست اما وقتی صحبت از مهمان نوازی شان می شود، بسیار دلپذیرتر می شود. در رستورانهای دانمارکی تا وقتی کاملا احساس سیری نکرده ای نباید پول غذایت را پرداخت کنی، اگر سیر نشده باشید به راحتی می توانید بدون پرداخت صورت حساب از رستوران خارج شوید.

شهروندان میلان همیشه باید لبخند به لب داشته باشند
در شهر میلان ایتالیا قانونی وجود دارد مبنی بر آنکه شهروندان باید همیشه لبخند بر لب داشته باشند به جز در مواردی همچون خاکسپاری یا عیادت از مریض، در غیر این صورت قانون شکنان با جریمه سنگینی مواجه میشوند.

رانندگی برای زنان در عربستان ممنوع است
عربستان سعودی تنها کشوری در کره خاکی است که در آن رانندگی برای زنان ممنوع است. تا سال گذشته زنان حق رأی هم نداشتند و از سال ۲۰۱۵ به این حق مدنی دست یافتند.
در کانادا یکی از پنج آهنگی که از رادیو پخش میشود. باید توسط خواننده کانادایی خوانده شده باشد .

تعصب به خوانندگان ملی در کانادا
یک خبر خوب برای هواداران جاستین بیبر بخشی از قرارداد رادیو و تلویزیون کانادا این است که حداقل یک پنجم برنامه ها و آهنگ ها باید کانادایی باشند.

تنها یک برق کار تایید شده اجازه تعویض لامپ در شهر ویکتوریای استرالیا را دارد.
عوض کردن یک لامپ سوخته چه تخصصی لازم دارد؟ کاری که برای همه ما بسیار آسان است در ویکتوریا به گونه دیگری است. در دومین شهر پرجمعیت استرالیا تعویض لامپ غیرقانونی است مگر انکه مدرک مهندسی برق داشته باشید. ظاهرا کسانی که از این قانون پیروی نکنند تا ۱۰ دلار استرالیا جریمه خواهند شد.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: