مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۹۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: ۱۰۹۸
شبنم فرشادجو از تئاتری های قدیمی است که بازیگری در سینما و تلویزیون را هم دنبال می کند.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما: شبنم فرشادجو از تئاتری های قدیمی است که بازیگری در سینما و تلویزیون را هم دنبال می کند. وی با کار مهران مدیری و سریال " درحاشیه" حسابی کارش نمایان شد. وی دارای تحصیلات عالیه در رشته هنرهای نمایشی از دانشگاه تهران و فوق لیسانس کارگردانی میباشد. البته او به تازگی تیم اسکواش بانوان هنرمند را هم تشکیل داده است.

تئاتر چمدان
کار جدید تئاتری را به کارگردانی "فرهاد آئیش" روی صحنه دارم که تا اواخر فروردین روی صحنه می باشد که شقایق فراهانی هم در این تئاتر زیبا حضور دارد. نام این تئاتر "چمدان" است که یک کار کمدی می باشد و به علاقه مندان به هنر تئاتر توصیه می کنم، چمدان را ببینند.

کار با کارگردان های مختلف
همان طور که هر کدام از ما بازیگران اخلاق عجیب و غریبی داریم، کارگردانها هم شرایط عجیبی برای کار کردن دارند و با آنها کنار می آییم. اما نباید از این نکته غافل شد که کار کردن با کارگردان هایی که هم نسل یا همسن من هستند ساده تر است. ایده های خلاقانه زیادی را می توان به آنها داد که معمولا با استقبال روبه رو می شود. با هم تبادل نظر می کنیم و کار را بهتر جلو می بریم، اما باز هم نمی توان تفکیک جدی در این مقوله داشت. بروز ایده های خلاقانه می تواند در همکاری با یک کارگردان با تجربه رخ بدهد. همان طور که گفتم همه چیز بستگی به شخص خود کارگردان دارد.

ورزش را دوست دارم
من به ورزش کردن علاقه زیادی دارم: کوهنوردی را خیلی دوست دارم، اما به خاطر هوای آلوده خیلی وقت است کوه نرفته ام، مگر این که خارج از تهران باشم. سفر خیلی زیاد می روم و باید بگویم که بخش بیشتر دستمزدهایم را خرج سفر می کنم در کارهای گروهی شرکت می کنم و از همراهی در این گروهها لذت میبرم. اسکواش پرهزینه است و ما به زمان بیشتری نیاز داریم، راکت خاص می خواهد. کفش های مخصوص را باید خریداری کرد و با هر کفش راحتی نمی توان این ورزشی را انجام داد. زمین آن گران است و به همین خاطر دنبال اسپانسر هستیم تا با همکاری فدراسیون، تیم زنان را به شکل رسمی راه بیندازیم. تا عید باید تمرینات مان را انجام دهیم و قصد داریم تیم آقایان را هم راه بیندازیم. هنوز هیچ چیزی مشخص نیست و نمی توان به طور قطعی در مورد آن حرف زد.

اسکواش هنرمندان
از پاییز ۱۳۹۴ این تیم را تشکیل دادیم و سعی بر این بود که هنرمندان ورزشکاری را انتخاب کنیم که در این رشته کاربلد باشند، تمرینات مان در باشگاه انقلاب صورت می گیرد و هدفمان این است که این ورزش را معرفی کنیم. «اسکواش» ورزشی است که به قوای جسمانی و تمرکز احتیاج دارد و دو نفره است که هر دو حریف با راکت روبه روی دیوار با توپ کوچک، بازی می کنند. هدفمان این است که در آموزش به نفع کارهای خیریه و انجمن کودکان کار، بازیهایی ترتیب دهیم. اعضای تیم مان، خانمها: هانیه توسلی، لیلی رشیدی، سیما تیرانداز، پانته آ پناهی ها، مائده طهماسبی، مارال فرجاد، سپیده علائی، شکوفا کریمی وخودم.

کلاس های بازیگری زیر نظر استاد سمندریان
تئاتر را از سال ۱۳۷۴ آغاز کردم و مشوق من در این راه، پدر و مادرم بودند و کلاسهای بازیگری را زیر نظر استاد سمندریان گذراندم، از معروف ترین تئاترهایم "هملت " بود.

 تا به حال نزدیک به خودم! بازی نکرده ام با این حال از انتخاب هایم راضی ام، فکر می کنم انتخاب هایم تاکنون درست بوده است. اما ترجیح میدهم نقش های طنز بازی کنم.

کارگردانان زن
یادم می آید از کودکی دوست داشتم کارگردان شوم. سوال اصلی من این بود که چرا تعداد کارگردانان زن کم است. خانم بنی اعتماد و خانم درخشنده بودند. امروز اما می بینم که چه کارهای خوبی ساخته شده است که کارگردان شان زن است. لذت می برم و عقیده دارم در حال حرکت روبه جلو هستم. من نزدیک به سی و چند سال دارم و در تمام این سالها با رشد خوبی روبه رو بوده ایم، کارگردان هایی وارد کار تصویری شده اند که کار آنها در ایران که نه، در خاورمیانه و دنیا هم دیده می شود. دوست دارم که بیشتر از این هم شود، شاهد بازیگران زنی باشیم که به جرگه کارگردانی اضافه شوند و رو به جلو حرکت کنیم. این اتفاق در تمام عرصه ها افتاده است و به عرصه سینما و ورزش هم محدود نمیشود.

زندگی با پدر مادر
چون با پدر و مادر زندگی می کنم، کمک حال هم هستیم، هر روز صبح با انرژی و نشاط از منزل بیرون می روم، پدر و مادرم همیشه در زندگی هنری و ورزشی ام پشتیبانم بودند و هستند و دغدغه  خاطری ندارم.

اوقات فراغت من بیشتر به مطالعه کتابهای داستانی میگذرد و اینترنت
بزرگ ترین آرزوی من شرایط فراهم شدن کارگردانی است. چون کارگردان بودن خیلی سخت است و آرزویم این است که بتوانم در این زمینه موفق باشم. گرچه در سال ۸۵ کارگردانی یک تئاتر را برعهده داشتم.

جایگاه من تئاتر است
من فوق لیسانس کارگردانی در تئاتر را گرفته ام و خیلی به دنبال کارگردانی در سینما نیستم. دنبال متن خوب و بدون دردسر می گردم و از دوستان خوبم دعوت می کنم تا یک نمایش خوب را اجرا کنم، جایگاه من تئاتر است، شاید سینما را بشناسم و با پیچ و خم آن آشنا باشم. اما خودم را در حدی نمی دانم که کارگردانی فیلم سینمایی را برعهده بگیرم.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: