مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۹۵۲
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: ۹۲۶
باران معمولا بدترین کابوس سلول های انرژی خورشیدی است اما یک تیم از دانشمندان چینی آن را تبدیل به یک راه جدیدی از مزیت کرده اند
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:باران معمولا بدترین کابوس سلول های انرژی خورشیدی است اما یک تیم از دانشمندان چینی آن را تبدیل به یک راه جدیدی از مزیت کرده اند. آنها نوعی از سلول های خورشیدی را ایجاد کرده اند که در آنها یک لایه از گرافن به قطر یک اتم به کار برده شده است که انرژی را از قطرات باران دریافت می کنند و باعث می شوند این سلول ها حتی در روز های بارانی نیز مفید باشند. درواقع آب به گرافن می چسبد و یک نوع خازن طبیعی شکل می گیرد- تفاوت شدید بین انرژی میان الکترون های گرافن و یون های آب انرژی تولید می کند.

مسئله این است که این انرژی هنوز کارا نشده است و تنها 6.5 درصد از انرژی را که می گیرد تبدیل می کند که نسبت به پنل های بهینه شده در دنیا که 22 درصد از انرژی را تبدیل می کنند بسیار کمتر است. اگر خالقان این پنل ها بتوانند عملکرد این سلول های پوشیده شده از گرافن را بهبود بخشند می توانند راه حلی رویایی در دستانشان داشته باشند – این بدان معنی است که دیگر مجبور نیستید که در محلی با افتاب فراوان زندگی کنید تا از این انرژی استفاده نمایید.

سلول های خورشیدی دریافت کننده انرژی از قطرات باران
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: