مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۹۵۳
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: ۱۰۰۷
برای خلق هنرهای خیابانی دیگر نیاز به توانایی های هنری ندارید زیرا محققان حالا کاری کرده اند که تمام آنچه که نیاز دارید یک عکس خوب و ابزارهای درست است.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:برای خلق هنرهای خیابانی دیگر نیاز به توانایی های هنری ندارید زیرا محققان حالا کاری کرده اند که تمام آنچه که نیاز دارید یک عکس خوب و ابزارهای درست است. آنها یک اسپری رباتیک ایجاد کرده اند که می تواند براساس تصاویری که قبلا به آن داده شده است تصاویر دیواری بزرگ خلق کند. با دنبال کردن قوطی اسپری از طریق کامپیوتر، دو وبکم و کدهای QR این سیستم به طور اتوماتیک می داند که چه زمانی اسپری کند تا تصویر مورد نظر را خلق نماید. همه آنچه که باید انجام دهید این است که اسپری را بر روی محل مورد نظرتان تکان دهید و اجازه دهید تا بقیه کار را سخت افزار انجام دهید. اگر کاری با چند رنگ انجام می دهید باید اسپری های متفاوتی به کار ببرید.

این تکنیک برای ایجاد کارهای هنری به اندازه ی کل یک ساختمان بیشترین کاربرد را خواهد داشت اما برای کارهای  بیشتری نیز پتانسیل دارد. اگر بر روی سطوح غیر مسطح استفاده شود می تواند کره یا اجسام دیگری که خوب جای می گیرند را طراحی کنید. با وجودی که تاثیر طراحی از پایه یک هنرمند را ندارند اما هنر را به مکان هایی می آورد که امکان پذیر نبوده است.

اسپری هوشمند برای خلق هنرهای خیابانی
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: