مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۹۷۴
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۴
تعداد بازدید: ۱۰۸۲
تفاوت بسیاری میان دریافتی اعضای پارلمان در کشورهای اروپایی وجود دارد. بعضی کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای اعضای پارلمان خود حقوق چند برابر در نظر می گیرند.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:تفاوت بسیار زیادی میان دریافتی اعضای پارلمان در هر یک از کشورهای اروپایی وجود دارد. بعضی کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای اعضای پارلمان خود حقوقی چند برابر بیش از سایر کشورها در نظر می گیرند. یورونیوز در گزارشی اختصاصی به بررسی تفاوت حقوق دریافتی اعضای پارلمان در کشورهای مختلف اروپا پرداخته و مقایسه ای میان آنها کرده است. بر اساس این گزارش، نمایندگان پارلمان ایتالیا بالاترین میزان حقوق نسبت به سایر کشورها را دارند. رقمی حدود ۱۶۷ هزار یورو در سال (تقریبا معادل ۶۵۱ میلیون یا ماهی ۵۴ میلیون تومان)، این در حالیست که این رقم برای نمایندگان پارلمان بلغارستان سالانه تنها ۱۶ هزار و ۳۱۸ یورو (حدود ۶۲ میلیون یا ماهی پنج میلیون تومان) است. قانون گذاران در بریتانیا، ایتالیا، اتریش، آلمان و هلند همچنین درآمد بیشتری نسبت به سایر اعضای پارلمان اروپا دارند که سالانه تنها ۹۶ هزار یورو (تقریبا ۳۷۴ میلیون تومان) درامد دارند. آمار نشان می دهد که شکاف عمیقی میان کشورهای واقع در شرق و غرب اروپا وجود دارد، به طوری که نمایندگان مجلس در کشورهای نیمه شرقی درامدهای تقریبا بهتری نسبت به نمایندگان پارلمان در نیمه غربی اروپا دارند. در این میان اما بهترین درامد به نمایندگان پارلمان کشورهای مرکز اروپا همچون المان و در امتداد ان اتریش، هلند و ایتالیا تعلق دارد.

چگونه درآمد نمایندگان مجلس با متوسط دستمزد مقایسه می شود؟
تفاوت میان درآمدها تنها براساس شرایط زندگی در کشورهای مختلف اروپایی نیست. یک موضوع مشخص بین تمامی نمایندگان مجلس این است که درآمد آنها همواره از مردم عادی بیشتر است اما این اختلاف در کشورها بسیار متفاوت است. پایه حقوق نمایندگان پارلمان در ایتالیا 167.257 یورو است. در کشورهای بلغارستان، لتونی، استونی و لیتوانی نیز نسبت درآمد نمایندگان پارلمان به درآمد متوسط این کشورها بالاست. کشورهای مالت و اسپانیا اما پایین ترین نسبت را دارند و درآمد نمایندگان آنها تقریبا برابر با درآمد متوسط در این کشورهاست.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: