مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۹۷۷
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: ۱۴۴۹
جدایی زوج های هنرمند ایرانی بحث داغ این روزهاست. فرقی نمیکند. کی و چه کاره باشی، زندگی مشترک که به طلاق کشیده شود. پچ پچ ها و شایعات شروع می شود.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
جدایی زوج های هنرمند ایرانی
این پنج زوج هنرمند از جدایی گفتند
مجله خبری لحظه نما:فرقی نمیکند. کی و چه کاره باشی، زندگی مشترک که به طلاق کشیده شود. پچ پچ ها و شایعات شروع می شود، بعضیها به جایی میرسند که خودشان روراست میایند و میگویند چه خبر است ولی بعضی هم پنهان کاری می کنند تا روزی که عکسها یا کارت دعوت شان خبر از ازدواج دومشان بدهند و تمام شدن رابطه اول را تایید کنند. سال قبل شایعاتی درباره جدایی چهره هایی نظیر لیلا حاتمی و علی مصفا، پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما، رامبد جوان و سحر دولتشاهی و البته خبرهایی از ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان، سحر قریشی و امید علومی و.. شنیده شد. گفت وگوهای نوروزی فرصتی شد تا سؤالاتی درباره زندگی شخصی این افراد به میان بیاید. بیشتر این افراد ترجیح شان این بود که بگویند زندگی شخصی شان ربطی به بقیه ندارد و شفاف سازی نکردند که چه اتفاقی بین شان افتاده اما بعضی ها هم مثل هومن سیدی و آزاده صمدی خیلی راحت گفتند که دیگر رابطه ای با هم ندارند. داستان بعضی ها هم پیچیده شد. سحرقریشی که خودش از نامزدی اش با امید علومی، خواننده پاپ خبر داده بود، حالا از مجله ای که عکس آنها را روی جلد برده، شکایت کرده است.

قریشی، شکایت کرده ام.
سحر قریشی در برنامه دید درشب رضا رشیدپور از رابطه اش با امید علومی حرف زد. عکس هایی که قریشی از علومی در اینستاگرامش منتشر می کرد، خیلی ها را کنجکاو کرده بود که بین این دو چه رابطه ای وجود دارد، رشیدپور هم برای جواب دادن به این کنجکاوی ها بود که اسم علومی را در لیست کسانی قرار داد که قریشی باید نظرشان را درباره آنها می گفت. قریشی تقریبا جواب روشنی درباره رابطه اش با علومی داد: «حتمایک نسبتی با هم داریم. وگرنه من را می خواستند تا ببینند چه نسبتی داریم. من الان زن تنهایم و نمی توانم تنهایی زندگی کنم. ما الان در مرحله اشنایی هستیم. از قبل همدیگر را میشناختیم ولی می خواهیم قضیه را جدی تر کنیم. ما در مرحله نامزدی محرم هستیم». قریشی و علومی سال قبل هم گفت و گوی مشترکی با یک مجله داشتند و عکس این دو، عکس جلد این مجله بود، با این تیتر «دستمان رو شد». جالب این بود که این دو در آن گفت و گو درباره ازدواج و رابطه شان صحبتی نکرده بودند. شاید به همین دلیل است که در ایام نوروز گفته شد قریشی از این عکس و از این مجله شاکی شده و آنها را به شکایت تهدید کرده. او این شکایت را تایید می کند: «این موضوع چیزی نیست که به مردم ربط داشته باشد و لزومی ندارد که آنها درباره دلیل شکایت من چیزی بدانند ولی این شکایت را تایید می کنم. آن مصاحبه ما ربطی به تیتر و عکس نداشت. تیتر بی جا زدند. من هم تنها کسی نیستم که از این مجله شکایت کرده، ۱۵ بازیگر دیگر هم از این مجله شکایت کرده اند.» قریشی توضیح بیشتری نمی دهد. حتی درباره این که رابطه اش با علومی از مرحله آشنایی و نامزدی محرمی به مراحل جدی تر رسیده یا نه. ترجیح او فعلا این است که به شکایتش رسیدگی کند.

زنگ زد؟
 از چند ماه قبل خیلی ها شنیده بودند بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی جدا شده اند. از پست هایی که رهنما در اینستاگرامش می گذاشت، می شد این برداشت را کرد که  زندگی مشترک این دو با مشکلاتی روبه رو شده. نزدیکان به این دو و کسانی که رفت و آمدی با آنها داشتند، خبرجدایی آنها را تأیید می کردند. حتی گفته می شد میانه آنها از مدتها قبل شکراب بوده و اگر هم به زندگی مشترک ادامه داده اند، به خاطر دخترشان، پریا بوده است. بهاره رهنما هم در گفت و گوی نوروزی که با دیده بان داشت، با این سؤال مواجه شد که شایعات جدایی اش از قاسم خانی صحت دارد یا نه. هرچند رهنما پاسخ شفافی نداد: «لزومی ندارد در مورد جزئیات زندگی آدمها بدانند. چه لزومی دارد؟ علاقه مندان ما همین که میبینند ما سالم هستیم، خوب هستیم و داریم کار می کنیم باید خوشحال باشند. » سماجت برای رسیدن به جواب این طور ادامه پیدا کرده بود که آنها رابطه دوستانه ای دارند: «هیچ مشکل خاصی وجود ندارد. بعضی ها زیاد حرف میزنند. شما کاری نداشته باشید. به این حرف ها نباید توجه کنید». اما بالاخره وقتی بحث به مسائل کاری کشیده شده بود، رهنما ناخواسته جدایی اش را تأیید کرده بود. سؤال شده بود که قاسم خانی هنوز با او همکاری می کند: «با وجودی که من در قصه خوب بد جلف نبودم و قصه هم قصه سریال پژمان نبود، پیمان به من زنگ زد و گفت تو بازیگر خوب هستی و فکر میکنم جایت جلوی دوربینم خالی است و مثل همه دوستان دیگر به این کار دعوت شدم». اگر آنها جدا نشده اند، چرا باید قاسم خانی برای مسائل کاری به رهنما زنگ بزند؟

چیزی هست یا نیست؟
لیلا حاتمی و علی مصفا هم خیلی علاقه ای ندارند که درباره زندگی شخصی شان صحبت کنند. بعد از فایل صوتی که از لیلا حاتمی منتشر شد و جوی علیه او به راه افتاد که چرا با خبرنگاران برخورد خوبی نداشته، بعید به نظر می رسید که به این زودیها گفت و گویی از او منتشر شود، اما در ویژه نامه نوروزی شرق، مصفا و حاتمی گفت وگوی مشترکی داشتند. یکی دو ماهی بود که شایعه شده بود انها از هم جدا شده اند. شاید همین شایعات بهانه ای شده بوده تا آنها کنار هم گفت و گویی انجام بدهند. جواد طوسی که با این دو گفت و گو کرده، از شایعه طلاق آنها پرسیده و حاشیه هایی که سراین موضوع برای این دو بازیگر ایجاد شده. حاتمی که اظهارنظری نکرده اما جوابهای مصفا هم خیلی روشن نیست: «از نظر من اینها اسمش حاشیه نیست. حاشیه به نظر من یعنی آدم یک کاری خلاف آن جریان اصلی برایش جالب باشد و بکند. مثلا من بروم سر فیلم برداری و به جای کار کردن این برایم جذاب باشد که فلان آدم را از نزدیک ببینم و خوش بگذرانم و کار اصلی را نکنم. اینکه دو نفر با هم زندگی می کنند یا نه حاشیه محسوب نمیشود، جریان اصلی زندگی شان است. یک چیزی یا هست یا نیست. آن دیگر بستگی به آن دو فرد دارد».

خود افشاگری رامبد
حرف درباره زندگی خصوصی رامبد جوان هم کم نیست. در حالی که تصور می شد او با سحر دولت شاهی، همسر دومش زندگی شیرینی دارد، خبر رسید که آنها هم جدا شده اند. دلایل مختلفی برای این طلاق می آورند، نه باور جدایی راحت بود و نه قبول دلایل، بعد از اینکه شایعات جدایی فروکش کرد، صحبت از این شد که رامبد جوان وارد رابطه جدیدی شده است.

شایعات می گفتند که او و نگار جواهریان قصد ازدواج دارند. شایعات در همین حد مانده بود که جوان در برنامه زنده تلویزیونی این رابطه را تایید کرد. در برنامه سه ستاره که در شب تحویل سال با اجرای احسان علیخانی روی آنتن رفته بود، «خندوانه» جوان بهترین برنامه تلویزیون از نظر مخاطبان شد. رامبد که خانواده اش را در این موفقیت سهیم میدانست، از انها تشکر کرد؛ از پدر، مادر، خواهر و البته از نگار جواهریان.

خانم و آقای شفاف
هومن سیدی در یکی از پستهایش دراینستاگرام جدایی اش از آزاده صمدی را خبری کرده بود؛ او در پستی که دی ماه دراینستاگرامش گذاشته بود، تایید کرده بود که دیگر با صمدی زندگی نمی کند و البته از همه خواسته بود که نه ابراز احساسات کنند ونه تعبیر و تفسیر با این حال خود صمدی هم این جرأت را داشت که مقابل دوربین تی وی پلاس بگوید که زندگی مشترکش باسیدی به پایان رسیده. در گفت و گوی نوروزی که تی وی پلاس با صمدی داشت، درباره ازدواج مجدد از او سؤال شده بود؛ اینکه او حاضر است بعد از یک تجربه ناموفق، دوباره به ازدواج فکر کند: «تجربه موفقی داشتم. تا انجایی که با هم زندگی کردیم، موفق بودیم. من به موفقیت آقای سیدی کمک کردم و آقای سیدی هم به موفقیت من کمک کرد و زمانش تمام شد». در کنار تأیید صمدی، خود هومن سیدی هم در گفت و گوی نوروزی دوباره مجبور شد از جدایی اش صحبت کند. سیدی با این سؤال مواجه شد که چرا در فیلم «خشم و هیاهو» از آزاده صمدی استفاده نکرده و طناز طباطبایی را به بازی گرفته. برداشت مجری تی وی پلاس این بود که اگر قبل از این صمدی در فیلمهای سیدی حضور داشته، به واسطه رابطه خانوادگی بوده، اما جواب سیدی هم جالب بود: «اگر اتفاقات شخصی زندگی قرار بود دخالتی در زندگی شخصی من داشته باشد، از خانم صمدی نزدیک تر به من پدر و مادر و خواهرم بودند. می توانستم برای آنها کاری انجام بدهم» به هر حال هر دوی اینها بدون هیچ رودربایستی از جدایی شان صحبت کردند.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: