مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۲۹۸۸
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: ۱۰۸۲
این تکنولوژی که نسبت به تلاش های مشابه قبلی کارا تر است، می تواند چندین روز کار کند و آنقدر مقاوم است که وقتی عضلاتتان را منعطف کنید نمی شکند.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:بالاخره، صفحه های نمایش پوشیدنی ممکن است آنقدر نازک شوند که بتوانند به طور موثری با پوست شما ترکیب شوند. محققان دانشگاه توکیو یک پوست اپتوالکتریکی ایجاد کرده اند که LED های پلیمری و فوتودیتکتورهای ارگانیکش آنقدر باریک هستند (3 میکرومتر) که می توانند با پوست شما ترکیب شوند. اگر و اگر به خاطر فیلم نازکی نبود که صفحه باید به آن متصل می شد، دقیقا شبیه یک تاتو بود.

این تکنولوژی که نسبت به تلاش های مشابه قبلی کارا تر است، می تواند چندین روز کار کند و آنقدر مقاوم است که وقتی عضلاتتان را منعطف کنید نمی شکند.

همانطور که احتمالا متوجه شده اید، سخت افزار فعلی هنوز کمی خام است. نمونه اولیه ای که در بالا می بینید فعلا تنها می تواند سطح تراکم اکسیژن خون را به شما بگوید. با این حال، دانشمندان امیدهای بزرگی دارند. آنها روزی را می بینند که دونده ها می توانند اطلاعات ورزشی خود را بر روی دست خود داشته باشند یا کارکنان نمودارها را بر روی دست خود ببینند. در این صورت، ساعت های هوشمند تنها نقطه شروعی برای تکنولوژی های پوششی روان و واقعی است.

LEDهای فوق باریک صفحه نمایشی بر روی پوست
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: